środa 21-10-15, czytany: 19873 razy, autor: fyla

Szok! Europejski skandal ze zbyt tanim winem u Dudy!

Rozpętała się burza!

Andrzej DudaAndrzej Duda / KAPiF, NewscomStarstock
Czym chata bogata? Polacy słyną z gościnności. Jej brak zarzucono ostatnio Andrzejowi Dudzie. Jak to możliwe?

Prezydent i Agata Duda zaprosili do siebie Króla Filipa i Królową Matyldę. Teoretycznie wszystko poszło po myśli Dudy. Królowa Matylda zaprzyjaźniła się z Pierwszą Damą, panie wymieniały się serdecznościami na Twitterze. Nie wszystko było jednak doskonałe.

Belgijska i francuska prasa rozpisują się o winie, jakie podano gościom. Ponoć było zbyt tanie, bo kosztowało... 12 euro! Według zagranicznych dziennikarzy taki trunek ma zbyt słabą jakość i nie powinien być serwowany podczas tak ważnych okazji!

Co ciekawe, ekspert ds. win, Eric Boschman uważa, że podane wino jest smaczne, ale nadaje się raczej na spotkanie z kumplem:

- Nie mam nic przeciwko niemu. Jest dobre, sympatyczne, łatwo się je pije i ma dobry stosunek jakości do ceny. Nie jest jednak przekonany, czy ten gatunek pasuje do tak uroczystej okazji. Nie mówimy o zaproszeniu do domu starego kumpla, ale o oficjalnym przyjęciu dla króla i królowej Belgii.


Skandal czy śmiech przez łzy?

 


Szok! Europejski skandal ze zbyt tanim winem u Dudy!

Szok! Europejski skandal ze zbyt tanim winem u Dudy!

Szok! Europejski skandal ze zbyt tanim winem u Dudy!

🇬🇧🇺🇸Polish president Andrzej Duda faces criticism as 12-euro wine is served during a dinner with Belgian king Phillip and queen Matilda. / Czym chata bogata? Polacy 🇵🇱 słyną z gościnności. Jej brak zarzucono ostatnio Andrzejowi Dudzie. Jak to możliwe? Prezydent i Agata Duda zaprosili do siebie Króla Filipa i Królową Matyldę 👸👑. Teoretycznie wszystko poszło po myśli Dudy. Królowa Matylda zaprzyjaźniła się z Pierwszą Damą, panie wymieniały się serdecznościami na Twitterze. Nie wszystko było jednak doskonałe. Belgijska i francuska prasa rozpisują się o winie🍷🍷, jakie podano gościom. Ponoć było zbyt tanie, bo kosztowało... 12 euro! Według zagranicznych dziennikarzy taki trunek ma zbyt słabą jakość i nie powinien być serwowany podczas tak ważnych okazji! Skandal czy śmiech przez łzy?😂 #andrzejduda #fauxpas #cheapwine

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @kozaczek.pl
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO ISCHGL...
SZUSZ
JEDZIEMY DO ISCHGL...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida