środa 21-10-15, czytany: 19822 razy, autor: fyla

Szok! Europejski skandal ze zbyt tanim winem u Dudy!

Rozpętała się burza!

Andrzej DudaAndrzej Duda / KAPiF, NewscomStarstock
Czym chata bogata? Polacy słyną z gościnności. Jej brak zarzucono ostatnio Andrzejowi Dudzie. Jak to możliwe?

Prezydent i Agata Duda zaprosili do siebie Króla Filipa i Królową Matyldę. Teoretycznie wszystko poszło po myśli Dudy. Królowa Matylda zaprzyjaźniła się z Pierwszą Damą, panie wymieniały się serdecznościami na Twitterze. Nie wszystko było jednak doskonałe.

Belgijska i francuska prasa rozpisują się o winie, jakie podano gościom. Ponoć było zbyt tanie, bo kosztowało... 12 euro! Według zagranicznych dziennikarzy taki trunek ma zbyt słabą jakość i nie powinien być serwowany podczas tak ważnych okazji!

Co ciekawe, ekspert ds. win, Eric Boschman uważa, że podane wino jest smaczne, ale nadaje się raczej na spotkanie z kumplem:

- Nie mam nic przeciwko niemu. Jest dobre, sympatyczne, łatwo się je pije i ma dobry stosunek jakości do ceny. Nie jest jednak przekonany, czy ten gatunek pasuje do tak uroczystej okazji. Nie mówimy o zaproszeniu do domu starego kumpla, ale o oficjalnym przyjęciu dla króla i królowej Belgii.


Skandal czy śmiech przez łzy?

 


Szok! Europejski skandal ze zbyt tanim winem u Dudy!

Szok! Europejski skandal ze zbyt tanim winem u Dudy!

Szok! Europejski skandal ze zbyt tanim winem u Dudy!

🇬🇧🇺🇸Polish president Andrzej Duda faces criticism as 12-euro wine is served during a dinner with Belgian king Phillip and queen Matilda. / Czym chata bogata? Polacy 🇵🇱 słyną z gościnności. Jej brak zarzucono ostatnio Andrzejowi Dudzie. Jak to możliwe? Prezydent i Agata Duda zaprosili do siebie Króla Filipa i Królową Matyldę 👸👑. Teoretycznie wszystko poszło po myśli Dudy. Królowa Matylda zaprzyjaźniła się z Pierwszą Damą, panie wymieniały się serdecznościami na Twitterze. Nie wszystko było jednak doskonałe. Belgijska i francuska prasa rozpisują się o winie🍷🍷, jakie podano gościom. Ponoć było zbyt tanie, bo kosztowało... 12 euro! Według zagranicznych dziennikarzy taki trunek ma zbyt słabą jakość i nie powinien być serwowany podczas tak ważnych okazji! Skandal czy śmiech przez łzy?😂 #andrzejduda #fauxpas #cheapwine

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @kozaczek.pl
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Będę za tobą
jula&fabisz
Będę za tobą
NINJA I ZAKUPY W D...
Szusz Vlog
NINJA I ZAKUPY W D...
DY SZAFECZKA NA KO...
STYLIZACJETV
DY SZAFECZKA NA KO...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida