czwartek 22-10-15, czytany: 50857 razy, autor: fyla

Khloe Kardashian przerywa milczenie w sprawie Lamara

Co napisała?

Khloe KardashianKhloe Kardashian / Fame/Flynet, Instagram
Od dawna nie żyją pod jednym dachem. Powód? Jego uzależnienie od narkotyków. Khloe Kardashian (31 l.) i Lamar Odom (35 l.) wciąż są jednak małżeństwem. Mimo to, oboje spróbowali już innych związków. Celebrytka była m. in. dziewczyną Frencha Montany, Lamar zaś lubił zabawiać się w domach publicznych. Wybryki omal nie zaprowadziły go na drugi świat.

Koszykarz został znaleziony nieprzytomny w jednym z burdeli. Jak się potem okazało, przedawkował. Lekarze walczyli o jego życie, teraz dokładają wszelkich starań, by mógł normalnie funkcjonować.

Przy łóżku Lamara czuwała m.in. Khloe. Do tej pory milczy na Instagramie. Zdobyła się jednak na komentarz na swojej stronie. Postanowiła podziękować za wsparcie:


Ostatni tydzień był bardzo trudny. Jestem wdzięczna rodzinie, znajomym, fanom za modlitwy i dobre życzenia. Chcę też podziękować wszystkim z Sunrise Hospital, w tym lekarzom i pielęgniarkom za ich życzliwość i pracę. To dzięki nim pojawiły się niesamowite postępy. Nikt nie jest przygotowań na takie doświadczenia. Bez miłości i modlitw, które otrzymał Lamar, bez wsparcia, jakie dostałam od bliskich, byłoby to jeszcze trudniejsze. Dziękujemy! Bóg jest wielki!


Życzymy wszystkiego dobrego!


Khloe Kardashian przerywa milczenie w sprawie Lamara

Khloe Kardashian przerywa milczenie w sprawie Lamara


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Kardashians
Kardashians
Khloe Kardashian
Khloe Kardashian
Khloe,Kendall,
Khloe,Kendall,
Kourtney,Khloe,Ken...
Kourtney,Khloe,Ken...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida