poniedziałek 26-10-15, czytany: 38531 razy, autor: fyla

Małżeństwo Mili Kunis i Ashtona Kutchera wisi na włosku!

Co się stało?

Mila KunisMila Kunis / Fame/Flynet
W show-biznesie zdarzają się rozwody par, które wydawały się być dla siebie stworzone - miały długi staż, spacerowały za rączkę, uśmiechały się razem na ściankach i opowiadały o swoich partnerach w samych suerlatywach. Pamiętacie rozstanie Mirandy Kerr i Orlando Blooma albo Gwyneth Paltrow z Chrisem Martinem?

Oni są małżeństwem od zaledwie trzech miesięcy. Ostatnie plotki głosiły, że starają się o dziecko. Teraz mówi się o tym, że ich relacje mocno się popsuły. Ponoć przez suknię ślubną. Jak to możliwe?

Mila Kunis (32 l.) jest ponoć chorobliwie zazdrosna o Ashtona Kutchera (37 l.), a sakramentalne "tak" nie uspokoiło jej. Przeciwnie!

- Mila wciąż ma w głowie fakt, że Ashton zdradził Demi Moore z nią. Boi się, że po ślubie Kutcher przestanie się starać i zrobi skok w bok. Jej ciągłe wyrzuty, domysły i śledztwa doprowadzają go do furii. Jak tak dalej pójdzie, tych dwoje nie będzie już razem - donosi magazyn OK!.


Mila, wyluzuj!


 


Małżeństwo Mili Kunis i Ashtona Kutchera wisi na włosku!

Małżeństwo Mili Kunis i Ashtona Kutchera wisi na włosku! 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Mila Kunis
Mila Kunis
Ashton Kutcher,Wya...
Ashton Kutcher,Wya...
Mila Kunis,Wyatt K...
Mila Kunis,Wyatt K...
Mila Kunis,Ashton ...
Mila Kunis,Ashton ...


loading...


skomentuj:Wasze komentarze (5): sortuj ↓

gość27-10-15, 10:32, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Boże jak ja ją rozumiem :(

gość27-10-15, 10:02, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 26-10-15, 22:04 napisał(a):
gość, 26-10-15, 12:14 napisał(a):
gość, 26-10-15, 10:34 napisał(a):
gość, 26-10-15, 09:24 napisał(a):
Karma-srarma. Porąbało was, banda buddyjskich duchownych się znalazła. Całe pokolenie takie uduchowione, a jakoś ile sk*rwysyństwa było, tyle jest. Karma teraz taka modna, chrześcijaństwo takie "bee". Z doświadczenia wiem, że o karmie gadają głównie średnio inteligentne, puste osoby, przesiąknięte lewicowymi ideologiami, np. zwolenniczki aborcji w każdym w przypadku. Przestańcie chrzanić o tej karmie. Jeżeli kogoś spotka jakaś tragedia w życiu, ktoś zostanie porzucony, skrzywdzony, straci majątek, zdrowie, rodzinę - to według was znaczy, że sobie na to zasłużył, bo na pewno wcześniej kogoś innego bardzo skrzywdził? Kto wam daje prawo do takiego osądzania ludzi?

w sumie sie zgadzam tyko czemu od razu generalizujesz różne sytuacje. to powoduje ze nie róznisz się od tych , które wszystko tłumaczą karmą

Człowiek musi czasem generalizować, nie można całego świata rozpatrywać w kategoriach relatywizmu, bo wtedy człowiek dostaje całkowitego dysonansu poznawczego i już wszystko uważa za względne.

Wiec mam racje a moja racja jest bardziej mojsza niż twojsza;) nazywaj to karma, nazywaj to sprawiedliwością czy biczem bożym albo tez zła energia, ale większość wyrządzonego zła wraca do danej osoby, moze niekoniecznie w tej samej formie;)

Ciekawe że do polityków i bogaczy nie wraca ;] Gadacie pierdoły

gość27-10-15, 01:33, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ktoś tu nie rozumie słowa "karma". Radzę najpierw zasięgnąć nieco wiedzy z książek, które o tym traktują, bo wychodzą potem różne nieporozumienia. W buddyzmie nie ma boga, owszem. Dlatego to system filozoficzny, czy też droga (a nie religia) dla inteligentnych ludzi, którzy potrafią samodzielnie o sobie decydować i myśleć. Są demony, to również prawda, ale to jedynie symboliczna forma tego, co mają niektórzy w swoich umysłach. Nirwana nie jest nicością, lecz absolutnym wyzwoleniem i uwolnieniem właściwości umysłu, takich jak radość, wolność, nieustraszoność. I człowiek jak najbardziej jest i to szczęśliwy i dający innym szczęście, jeśli medytuje i ma właściwy pogląd. :) Pozdrawiam, buddystka. ;)

gość27-10-15, 00:15, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Bralbym Mile:) piekna foczka

gość26-10-15, 23:01, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 26-10-15, 22:06 napisał(a):
gość, 26-10-15, 10:11 napisał(a):
gość, 26-10-15, 09:24 napisał(a): Karma-srarma. Porąbało was, banda buddyjskich duchownych się znalazła. Całe pokolenie takie uduchowione, a jakoś ile sk*rwysyństwa było, tyle jest. Karma teraz taka modna, chrześcijaństwo takie "bee". Z doświadczenia wiem, że o karmie gadają głównie średnio inteligentne, puste osoby, przesiąknięte lewicowymi ideologiami, np. zwolenniczki aborcji w każdym w przypadku. Przestańcie chrzanić o tej karmie. Jeżeli kogoś spotka jakaś tragedia w życiu, ktoś zostanie porzucony, skrzywdzony, straci majątek, zdrowie, rodzinę - to według was znaczy, że sobie na to zasłużył, bo na pewno wcześniej kogoś innego bardzo skrzywdził? Kto wam daje prawo do takiego osądzania ludzi?
Zgadzam sie. Poza tym, buddyzm jest okropna religia. Tam nie ma zadnego boga, a sa tylko demony. Ta cala nirwana, to po prsotu nicosc, czyli nie ma ani dobra, ani zla, Nie ma nic. Czyli czlowieka tez nie ma. Totalna bzdura, ktora sa oglupieni glupi ludzi.
Tyle ze buddyzm to nie religia.

strony
1


Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida