poniedziałek 26-10-15, czytany: 13104 razy, autor: fyla

Monika Kuszyńska o wypadku: Myślał, że nie żyję

Wstrząsający opis.

Monika KuszyńskaMonika Kuszyńska / KAPiF
Dziewięc lat temu w jej życiu wydarzyła się tragedia. Była wziętą wokalistką, prawdziwą gwiazdą z ogromnymi możliwościami na dalszy rozwój. Wystarczyło kilka sekund, by marzenia legły w gruzach. Monika Kuszyńska po wypadku samochodowym została sparaliżowana.

Dziś artystka powoli godzi się z ograniczeniami Wróciła do muzyki, ma za sobą występ na Eurowizji, udziela wywiadów, wydała książkę.

W tej ostatniej zamieściła wstrząsający opis tamtego feralnego dnia. Są modlitwy i myśl o tym, że Monika... nie żyje:

Choć miał prawo jazdy, nigdy wcześniej nie widziałam go za kierownicą. Przez cały okres naszej znajomości nigdy nie prowadził. Negocjowaliśmy przez chwilę, kto ma gdzie siedzieć. Zaproponowałam, by Leszek usiadł z przodu. Nie wiedziałam, o czym miałabym rozmawiać z Robertem. Uparł się, że odstąpi mi wygodniejsze miejsce. Przecież miałam za sobą nieprzespaną noc. Pogoda była paskudna. Zupełnie jak w listopadzie, choć był koniec maja. Wiatr i deszcz uderzały w boki samochodu, bujając nim jak łajbą. Nie musiałam wymyślać tematów rozmów.


Nagle stało się to, co najgorsze:

Nie ujechaliśmy daleko. Rozpędzony na wąskiej, śliskiej drodze jeep rozbił się… „Czy tak właśnie boli umieranie?” – pomyślałam. Odruchowo dotknęłam swoich nóg. Nie poczułam nic. Jakby ktoś przeciął mnie na wysokości pasa. Może to chwilowe, pomyślałam. „Kurwa, kurwa, nie chcę umierać!” – przeraźliwy krzyk Roberta rozdarł ciszę. Leszkowi udało się opuścić samochód i wyłączyć silnik… To, co stało się potem, było jak scena z amerykańskiego wyciskacza łez. Leszek modlił się na pustym polu. Stał blisko, więc słyszałam każde słowo. „Panie, odpuść nam nasze winy. Robert, powtarzaj ze mną!” – krzyczał w niebo. „Czemu nie wspomina o mnie?” – zastanawiałam się. Później zrozumiałam. Myślał, że dla mnie jest już za późno. Myślał, że nie żyję.


Życzymy wszystkiego dobrego - sukcesów w karierze i przede wszystkim powrotu do pełni zdrowia, za co trzymamy kciuki!


Monika Kuszyńska o wypadku: Myślał, że nie żyję

Monika Kuszyńska o wypadku: Myślał, że nie żyję

Monika Kuszyńska o wypadku: Myślał, że nie żyję


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
ślad (Oglądaj tele...
Jula
ślad (Oglądaj tele...
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida