wtorek 27-10-15, czytany: 5254 razy, autor: fyla

Lizut o modelkach: Jaki ku*wa talent?!

"Ładne ryje i zgrabne pupy."

Mikołaj LizutMikołaj Lizut / KAPiF, Fame/Flynet
Każdy, kto choć raz oglądał Na językach wie, że w programie Agnieszki Szulim potrafi być ostro. Poruszane są kontrowersyjne tematy, wyjawiane sekrety gwiazd, a przy stole toczą się zażarte dyskusje.

Wczoraj poruszano m.in. temat modelek. Okazuje się, że Mikołaj Lizut nie ma dobrego zdania o paniach z tej branży. Jego zdaniem, modelki nie muszą mieć żadnego talentu, bo liczą się jedynie ładne buzie i kształty:

- A jaka to ciężka praca! Trzeba pamiętać: najpierw lewa noga, potem prawa, potem która? Lewa? Te waciki z wodą trzeba jeść. Społeczna premia za wykonywanie tego zawodu jest niewspółmierna. Mówi się, że modelka ma mieć talent. Jaki, kurwa, talent? Ma mieć ładnego ryja i zgrabną dupę.


Nie za ostro siostro? Ekhm, bracie?

 


Lizut o modelkach: Jaki ku*wa talent?!

Lizut o modelkach: Jaki ku*wa talent?!

Lizut o modelkach: Jaki ku*wa talent?! 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
milin słów
jula
milin słów
za kazdym razem
jula
za kazdym razem
Kiedys odnajdziemy...
Jula
Kiedys odnajdziemy...
9 CHOINKA
SZUSZ VLOGMAS
9 CHOINKA
skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość27-12-15, 21:51, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-10-15, 12:42 napisał(a):
gość, 28-10-15, 12:35 napisał(a):
Też uważam, że modelki nie mają jakiejś szczególnie ciężkiej pracy, ale niektóre mają ambicję, są sympatyczne i oprócz modelingu zajmują się czymś innym. Natomiast wypowiedź tego pana to rynsztok. Menele spod budki z piwem mają porównywalny zasób słów i "kulturę" wypowiedzi. Różnica między nimi a panem Lizutem jest taka, że ten drugi pokazuje swój prymitywizm w telewizji, i marne dziennikarzyny jak pani Szulim śmieją się i przyklaskują. Poziom programów telewizyjnych sięgnął dna,

Sama jaem modelka i jesli ktoś uważa ze nie trzeba miec do ego talentu ani nie jest to ciężka praca to zapraszam abyście spróbowali. Pracować 24h na godzinę, rozmawiać Emilki językach, byc wytrzymałym podczas sesji zdjęciowej gzie temperatura wynosi poniżej 0 a my jesteśmy w strojach letnich (bo dla tych co nie wiedza letnie kolekcje szykuje sie w zimie a zimowe w lato) umieć zaakceptowali różnice kulturowe Japończyków a Europejczyków czy Amerykanów i odnaleźć sie w każdej sytuacji . Podczas tzw Fashion week który dla nas trwa prawie 2 miesiące większość dziewczyn śpi nie więcej niż tydzień podczas 2 miesięcy ! Tak nie jest może zamiatanie ulic miotła czy budowanie domów ale jest to praca wyczerpująca fizycznie jak i psychicznie. Zazdrość ludzka nie zna granic b

I w imie czego to robisz?pokazywania łaszków;)jakoś nie widzę tutaj misji ani czegoś wartościowego.Nie mówiąc o tym że wokól zawodu modelki krąży wiele mitów,poznałam niejedną i nie o każdej otoczenie uważa że jest piękna czy zgrabna. Raczej przeciętna twarz i za chuda sylwetka.Tak samo jak wiele pięknych kobiet z mojego otoczenia ani myśli latać po castingach.

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida