czwartek 29-10-15, czytany: 18891 razy, autor: fyla

Kinga Korta: Nigdy nie byłam (finansowo) zależna od mężczyzn

"W Polsce wiele kobiet decydowało się na takie życie. Nie potrafiłabym tak."

Kinga KortaKinga Korta / KAPiF
"Kingusia chce, Kingusia ma" - to motto zdaje się przyświecać Kindze Korcie przez całe jej życie. Uczestniczka show Żony Hollywood słynie z lubowania się w luksusie i męża, który świata poza nią nie widzi. Ostatnio udzieliła wywiadu portalowi kobieta.onet.pl, w którym zdradziła, że nigdy nie była zależna finansowo od mężczyzny:

- Nigdy nie było w moim dorosłym życiu momentu, w którym nie pracowałam i pozostawałam zależna od mężczyzny. To by się kłóciło z moją filozofią życiową. W Polsce, którą pamiętam z dzieciństwa, wiele kobiet decydowało się na takie życie. Nie potrafiłabym tak żyć.


Kinga przyznała, że sukces osiągnęła dzięki odwadze i determinacji. Już jako 21-latka wyjechała do Londynu:Moja babcia zawsze mówiła – "Najpiękniejsza śliwka w g..no wpada". Uroda na pewno pomaga w życiu. Poza tym zawsze chciałam się wyrwać do wielkiego świata, coś w życiu osiągnąć, żyć lepiej, niż żyli ludzie wokół mnie. Byłam bardzo zdeterminowana. Tak w wieku dwudziestu jeden lat wsiadłam do autobusu jadącego do Londynu. Z pięćdziesięcioma funtami w kieszeni, bez znajomości angielskiego – tak to się zaczęło. Młodzi ludzie rzucają się na główkę na głęboką wodę, nie myślą o przeciwnościach losu. Dziś, kiedy myślę o tych czasach, samą siebie podziwiam za odwagę. Tego, kim dziś jestem, nie zawdzięczam tylko urodzie, ale przede wszystkim determinacji w spełnianiu marzeń.


Można brać przykład?Kinga Korta: Nigdy nie byłam (finansowo) zależna od mężczyzn

Kinga Korta: Nigdy nie byłam (finansowo) zależna od mężczyzn

Kinga Korta: Nigdy nie byłam (finansowo) zależna od mężczyzn


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Zobacz najnowsy te...
Jula - Za każdym razem
Zobacz najnowsy te...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
Eliminacje Krajowe...
Katarzyna Moś
Eliminacje Krajowe...
skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość20-03-16, 01:04, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Jak pani Korcie nie wstyd takie kłamstwa wypisywać !!!!!!! Ona nie była zależna od mężczyzn????????? Od zawsze była utrzymywana przez facetów którym dawała......... A może przypomnieć np Caramanica????? Zrobiła się pani stara i teraz boi się zostać sama! Dziecko? Chyba oszalała, stara i głupia - szkoda dziecka, nie daj Boże! W tym wieku?

strony
1


Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida