czwartek 29-10-15, czytany: 7245 razy, autor: Sisi

Bohaterowie Suicide Squad na okładkach Emipre (FOTO)

Też nie możecie się doczekać?

Suicide SquadSuicide Squad / © Fame/Flynet
Jeszcze w 2015 roku czeka nas kilka wspaniałych premier, a my już nie możemy doczekać się 3 sierpnia 2016, kiedy to do kin wejdzie film Davida Ayera pt. Suicide Squad.

Film jest nakręcony na podstawie komiksu z 1959 roku. Opowiada o drużynie antybohaterów, skazańców, którzy godzą się na zadanie określane jako samobójcze i zbyt trudne dla superbohaterów.

W rolach głównych wystąpią Will Smith, Cara Delevingne, Margott Robbie i Jared Leto.

Najgłośniej do tej pory było o Jaredzie, który wcieli się w rolę Jokera. Koledzy z planu stwierdzili, że nie mieli szansy poznania pana Leto od prawdziwej strony, ponieważ przez okres kręcenia zdjęć nie wychodził ze swojej roli.

To zdecydowanie był okres oderwania. W pełni się w to zagłębiłem, była to jednak wyjątkowa okazja i nie jestem sobie w stanie wyobrazić robienia tego w inny sposób. Czystą zabawą było dla mnie bawienie się w te psychologiczne gierki. Jednak rola Jokera była też bardzo bolesna - jak rodzenie przez prącie. Prawdopodobnie przez resztę życia będę próbował ochłonąć. Joker to też, oprócz tego że jest socjopatą, bardzo mądry biznesman - tak czas spędzony na planie podsumował Jared Leto.


Cara wcieli się w June Moone i Enchanress okupujących to samo ciało.

Ona jest starożytną czarodziejką. Drapieżną i niebezpieczną istotą. Przebywała w zamknięciu przez naprawdę długi czas, a teraz została nareszcie uwolniona… June jest z kolei poszukiwaczką przygód, badaczką, która zawsze pragnęła doświadczyć dreszczyku emocji. W końcu dostaje tego, czego tak bardzo chciała przez cała swoje życie, jednak w naprawdę okropny sposób - mówi Cara Delevingne.


Margot wcieli się w Harley Quinn, Will w Deadshota. Kolejni bohaterowie filmu to Joel Kinnaman jako Rick Flagg, Jai Courtney jako Caprain Boomerang, Adewale Akinnuoye-Abaje wcieli się w Killer Crock, Viola Davis zagra Amandę Waller, Adam Beach Slipkonota. Oczywiście to nie koniec!

Zapowiada się wyśmienicie!


Bohaterowie Suicie Squad na okładkach Emipre (FOTO)

Bohaterowie Suicie Squad na okładkach Emipre (FOTO)

Bohaterowie Suicie Squad na okładkach Emipre (FOTO)

Bohaterowie Suicie Squad na okładkach Emipre (FOTO)Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Dobrego Dnia Offic...
Jula Drugi singiel promujący 3 album premiera 2 czerwca 2017
Dobrego Dnia Offic...
Eliminacje Krajowe...
Katarzyna Moś
Eliminacje Krajowe...
Flashlight (Offici...
Katarzyna Moś
Flashlight (Offici...
Moś z piosenką Fla...
Katarzyna Moś
Moś z piosenką Fla...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida