piątek 01-02-08, czytany: 11444 razy, autor: Hot C

Kochanek Anny Nicole chciał zarobić

Na zdjęciach zwłok jej syna.

Anna Nicole SmithAnna Nicole Smith / ©PR Photos
Wokół zmarłej Anny Nicole Smith i wszystkich skandali związanych z jej osobą było ostatnio cicho - i słusznie. Teraz jednak wygląda na to, że Anna i jej rodzina znów będą tematem numer jeden.

A wszystko to przez jej kochanka - Howarda K. Sterna. Przyjaciel Anny, G. Ben Thompson wyznał wczoraj, że Stern ma na sprzedaż zdjęcia zwłok syna Anny Nicole, Daniela, które osobiście zrobił zaraz po śmierci chłopaka.

Thompson twierdzi, że Howard pstryknął kilka zdjęć ciału Daniela, argumentując, że "za jakiś czas mogą być sporo warte". Później dodał, że miały być także dla Anny dowodem, iż jej syn naprawdę odszedł.

Pełnomocnik Sterna zaprzecza tym rewelacjom, twierdząc, że to czysto medialne zagranie ze strony Thompsona. Okazuje się bowiem, że ci dwaj panowie mogą się wkrótce spotkać przed sądem w sprawie posiadłości Anny na Bahamach.

Po śmierci modelki to Howard miał tam zamieszkać, jednak wyszło na jaw, iż Anna nieruchomość zakupiła za pieniądze, które pożyczyła od... Thompsona właśnie. Pożyczki nigdy nie spłaciła, więc przyjaciel upomina się o swoje.

Jeśli sprawa zdjęć Daniela nie jest kłamstwem, to Stern nie będzie musiał się martwić ewentualną przegraną w sądzie. Dorobi sobie jako paparazzo.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NARZECZONY KOMENTU...
SZUSZ (Subskrybuj kanal szusz)
NARZECZONY KOMENTU...
Youtube JulaInfo f...
Jula Nie zatrzymasz mne
Youtube JulaInfo f...
HAUL DOMOWY (Subsk...
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY (Subsk...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida