poniedziałek 09-11-15, czytany: 40872 razy, autor: fyla

Ta wypowiedź Elizy z Warsaw Shore wstrząśnie show-biznesem?

Bardzo ostro.

Eliza Warsaw ShoreEliza Warsaw Shore / KAPiF, Facebook
Jeszcze nie tak dawno była zupełnie anonimowa. Po udziale w Warsaw Shore jej życie obróciło się o 180 stopni. Eliza Wesołowska jest teraz szczęśliwą mamą, niebawem zostanie żoną Trybsona, ma swój program i szczyptę sławy.

Nie wszyscy pałają sympatią do celebrytki. Nie przepada za nią m.in. Karolina Korwin-Piotrowska. Elizka nie zostaje dłużna.

Ostatnio Wesołowskiej puściły nerwy na FB:

Oglądam i nie wierzę własnym uszom. . . Wieczny Krytyk czyli Pani zakompleksiona, starsza, niedowartościowana Korwin-Piotrowska znowu nas zaatakowała. Słucham jej i myśle o czym ona w ogóle pie*****?? Chciałabyć fajna, a wyszło jak zawsze. . .Jeżeli już wielce krytyk chce kogokolwiek zmieszać z błotem radzę się do tego trochę przyłożyć.


Elizka zarzuciła dziennikarce nieprofesjonalizm:

- Ostatnio pobiła samą siebie wyrywając zdanie z kontekstu. W wywiadzie dziennikarz mówił nam , że wiele związków medialnych ma nikłe szanse na przetrwanie i jak my sobie z tym radzimy. Paweł odpowiedział, że to jest właśnie prawdziwa miłość i jeżeli się kogoś kocha to robi sie wszystko aby ta miłość przetrwała . Wspomniał również , że świetnym przykładem do naśladowania idealnej pary medialnej są Victoria i David Beckhamowie nie oznacza, jak to powiedziała Pani Karolinka, że chce wyglądać jak Victoria, a Paweł jak David i naśladować ich styl ubioru tylko że są świetnymi rodzicami bez dwóch zdań są przykładem jak radzić sobie w medialnym związku a przy tym wychowować tak wzorowo dzeci. Przykład z kogoś nie zawsze wiąże się z wyglądem. Nawet przez myśl mi nie przeszło by porównywać się wyglądem do Victorii Beckham. A Pani KKP usadziła nas w temacie, że na siłę porónujemy się do gwiazd z zagranicy. Przykre jest jej nietrafne pojmowanie rzeczywistości.


Zdaniem Elizy, Krowin-Piotrowska ma cięty język, bo tuszuje tym swoją samotność:

Niestety Pani Karolina nigdy nie będzie autorytetem i do niej nikt nie chcę się porównywać i to jest ten ból. Sama, bez dziecka, bez partnera życiowego, bez własnego życia musi dowartościować się krytykując innych, zazwyczaj atakiem jej są młodzi ludzie. Przypadek ? Nie sądzę. Pozdrawiamy z środkowym palcem 'najbrzydsza polska dziennikarke'. Trybsonowie.


Ostro!

 


Oglądam i nie wierzę własnym uszom. . . Wieczny Krytyk czyli Pani zakompleksiona, starsza, niedowartościowana...

Posted by Eliza Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy on 7 listopada 2015


Ta wypowiedź Elizy z Warsaw Shore wstrząśnie show-biznesem?

Ta wypowiedź Elizy z Warsaw Shore wstrząśnie show-biznesem?

Ta wypowiedź Elizy z Warsaw Shore wstrząśnie show-biznesem?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Jak przetrwać rozs...
Anna Szlęzak
Jak przetrwać rozs...
Idealny Dzień Chło...
Anna Szlęzak
Idealny Dzień Chło...
ODCINEK SPECJALNY ...
Anna Szlęzak
ODCINEK SPECJALNY ...
Dlaczego on zapadł...
Anna Szlęzak
Dlaczego on zapadł...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida