czwartek 26-11-15, czytany: 29226 razy, autor: Rain Dog

Edmund Janniger - kim są jego rodzice?

Nie ma wyjścia. Musi zrobić karierę.

Edmund JannigerEdmund Janniger / Facebook Edmund Janniger
Od kilku dni Edmund Janniger (20 l.) inspiruje internautów. Student, który wziął urlop dziekański, by w pełnym wymiarze godzin zająć się pracą w Ministerstwie Obrony Narodowej, budzi zrozumiałe zainteresowanie.

Jedni w pocie czoła robią memy z Edmundem (szczególnie udany wydał nam się ten porównujący Antoniego Macierewicza do Jamesa Bonda, a Janningera do młodego doradcy szpiega), inni lustrują rodzinę Edmunda.

Kim jest Edmung Janniger?20-letni Edmund ma szansę na wielką karierę. Zaczął wcześnie - według informacji, do których dotarł fakt.pl, Janniger był współautorem kilku prac naukowych swego ojca. Podczas pisania pierwszej chłopak miał... 15 lat.

Rodzice Edmunda są lekarzami. Specjalizują się w dermatologii. Matka jest między innymi doradcą ministra zdrowia w Kuwejcie, ojciec pracuje naukowo - 20 razy został uhonorowany tytułem honoris causa różnych uczelni, na swoim koncie ma około 1000 prac naukowych.

A sam Edmund? Oprócz tego, że studiuje na amerykańskiej uczelni Rutgers University School of Public Affairs and Administration (na tej samej uczelni pracują jego rodzice), żywo interesuje się polityką. Był praktykantem w biurze poselskim Macierewicza, a także wiceszefem okręgowego sztabu wyborczego PiS w okręgu piotrkowskim.I am honored to be serving as an advisor to Polish parliamentary leader and former Minister of Internal Affairs Antoni...

Posted by Edmund Janniger on 25 maja 2015


Edmund Janniger - kim są jego rodzice? 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
DZIEŃ 3  KUPIŁAM S...
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 3 KUPIŁAM S...
DZIEŃ 2 BERLIN
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 2 BERLIN
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
Powrót do domu.. |...
Julia Kobus
Powrót do domu.. |...
skomentuj:Wasze komentarze (3): sortuj ↓

gość30-08-16, 09:06, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Zamiast hejtować,zastanowić się lepiej jak być leszym czlowiekiem. Gratuluję szczere.

gość12-12-15, 19:10, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wielu z Was mu poprostu zazdrości, choć nie uważam osobiście ażeby wrzucać tak młodą osobę na tak głęboką wodę...A co do wszystkich negatywnych komentarzy to naprawdę wole czytać o ludziach którzy odiągnęli sukces w biznesie lub polityce a nie o pseudogwiazdeczkach typu Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska i inne spedalone typy które lansują sie na social mediach

gość09-12-15, 11:08, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Rutgers University School of Public Affairs and Administration - a co to za podrzędna uczelnia? Dla Polaków typu Antoni Śmigiełko pewnie bardzo ważna, bo "amerykancka".

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida