piątek 27-11-15, czytany: 23869 razy, autor: Rain Dog

Martyna Wojciechowska komentuje sensacje na temat choroby

"Przeczytałam dzisiaj, że jestem chora na malarię."

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska / © KAPiF
Kilka dni temu Martyna Wojciechowska (41 l.) ucięła plotki na swój temat. Przyznała, że jest chora. Wyjaśniła, że schudła z powodu pogorszenia się jej stanu zdrowia, a nie... z miłości - jak pisały media.

Jednocześnie dziennikarka poprosiła o to, by zaprzestać spekulacji na jej temat.

Prośby Wojciechowskiej nie poskutkowały - w czwartek Super Express napisał, że według jego informatora, podróżniczka jest chora na malarię.

Wieczorem na profilu FB dziennikarki pojawił się wpis:

Moi Drodzy,
Chciałabym bardzo podziękować Wam za słowa troski i wsparcia. Dziękuję też Wszystkim, którzy wysyłają w świat dobre słowa i energię dla mnie - to dla mnie szczególnie ważne. Jestem szczęśliwa, że mam dookoła siebie tylu wspaniałych ludzi. Staram się, mimo mojego stanu zdrowia, funkcjonować na tyle normalnie, na ile mam siłę i możliwości.


Wojciechowska sprostowała plotki na temat swego stanu zdrowia:

Kiedy człowiek jest słabszy, jak ja teraz, bardzo zależy mu na spokoju, którego ja niestety nie jestem w stanie zaznać, a o który wielokrotnie bardzo Media prosiłam. Przeczytałam dzisiaj, że jestem chora na malarię. Nie jestem chora na malarię i chciałabym jeszcze raz prosić wszystkich, żeby zaprzestali stawiania mi diagnozy, bo to naprawdę nie pomaga. Dziennikarzom, które dopytują, z kim zostaje moje Dziecko chciałabym powiedzieć raz (liczę na to, że skutecznie), że albo jest ze mną i spędzamy czas razem albo pod dobrą opieką Najbliższych.


Potem podróżniczka znów poprosiła, by nie wierzyć plotkom na jej temat:

Sensacyjne spekulacje mi nie pomagają. Pomagają za to ciepłe słowa wsparcia, które od Was dostaję. To daje niesamowitą siłę, a ja wiem, że w końcu odzyskam dawną energię. I znów, jak zawsze, będę przesuwać horyzont. Bo przecież Niemożliwe Nie Istnieje, a wszystko co najlepsze wciąż przede mną!
W obecnej sytuacji musiałam zrobić przerwę w obowiązkach zawodowych. Kontynuuję jedynie projekty, które rozpoczęłam dawno temu i teraz mogą już toczyć się spokojnie bez mojego czynnego udziału, jak na przykład dzisiejsza premiera kolekcji ubraniowej. Dziękuję Wam za tak pozytywne jej przyjęcie!
Bardzo proszę, żebyście za jedyne źródło wiarygodnej informacji traktowali to, co piszę do Was na swoim oficjalnym profilu na facebooku. Na pewno o sprawach istotnych będę informować Was na bieżąco.
Jeszcze raz bardzo dziękuję, że jesteście ze mną. Wasza M.


Życzymy zdrowia.Moi Drodzy,Chciałabym bardzo podziękować Wam za słowa troski i wsparcia. Dziękuję też Wszystkim, którzy wysyłają w ś...

Posted by Martyna Wojciechowska on 26 listopada 2015Martyna Wojciechowska komentuje sensacje na temat choroby

Martyna Wojciechowska komentuje sensacje na temat choroby

Martyna Wojciechowska komentuje sensacje na temat choroby
 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Martyna Wojciechow...
Martyna Wojciechow...
Martyna Wojciechow...
Martyna Wojciechow...
Martyna Wojciechow...
Martyna Wojciechow...
Martyna Wojciechow...
Martyna Wojciechow...


loading...


skomentuj:Wasze komentarze (45): sortuj ↓

gość06-12-15, 10:33, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Pani Martyno,bardzo mocno trzymam kciuki za panią i w modlitwach proszę o szybki powrót do zdrowia.Będzie dobrze! Dużo szczęścia i radości życzę każdego dnia Pani i najbliższym.
Gorąco pozdrawiam i całuje.Aga

gość29-11-15, 22:39, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Życze powrotu do zdrowia. Szczerze, a reszta nie warto się przejmować. TRzymam kciuki.
alice552

gość27-11-15, 22:05, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Czy wy do qrwy nędzy nie rozumiecie, że Martyna prosi o SPOKUJ i o NIEKOMENTOWANIE. Czy to takie trudne? Pani Martyno życzę, żeby wszystko dobrze się skończyło i powrotu do tego co Pani kocha.

gość27-11-15, 21:01, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-11-15, 20:30 napisał(a):
gość, 27-11-15, 11:47 napisał(a):
Niech lepiej cicho siedzi bo to wygląda tak jakby bawiła się w kotka i myszkę.schudla no to okey.ja stwierdzilam ze ładnie wyglada i tyle.

wygląda niezdrowo,też się doprowadź do takiego stanu to będzie mniejsza konkurencja dla normalnych,zgrabnych lasek;)widać, że babka jest na coś chora a ta debilka już że wygląda super bo pozbyła się jakichkolwiek kształtów,czasem nie dziwię się że to faceci rządzą światem...baby skupiają się głównie na pozbywaniu się atutów z ciała i na pierdołach


a mnie się podoba taka odchudzona i nic na to nie poradzę, mogłaby tylko mniej czarnego używać w swojej garderobie

gość27-11-15, 20:30, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-11-15, 11:47 napisał(a):
Niech lepiej cicho siedzi bo to wygląda tak jakby bawiła się w kotka i myszkę.schudla no to okey.ja stwierdzilam ze ładnie wyglada i tyle.

wygląda niezdrowo,też się doprowadź do takiego stanu to będzie mniejsza konkurencja dla normalnych,zgrabnych lasek;)widać, że babka jest na coś chora a ta debilka już że wygląda super bo pozbyła się jakichkolwiek kształtów,czasem nie dziwię się że to faceci rządzą światem...baby skupiają się głównie na pozbywaniu się atutów z ciała i na pierdołach

gość27-11-15, 18:58, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-11-15, 11:10 napisał(a): problem w tym ze robią badania i nie wiedzą.
Raczej malo prawdopodobne zwłaszcza że jak pisała już długo była w szpitalu.

gość27-11-15, 17:45, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-11-15, 17:14 napisał(a):
Wojciechowska i kolekcja ubrań ? :-) a czego to już ona nie robiła, powoli zaczyna przypominać tego ćwiczącego konia, który trzepie kasę na ogłupionych fankach, książki, kalendarze, ubrania, występy w reklamach...Kolecja zbiega sie z informacja o chorobie i jak nigdy ktos by nie wychodzil na fejsa to teraz jest sznsa ze ruch sie zwiekszyl:))

gość27-11-15, 17:43, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-11-15, 17:09 napisał(a):
A nie lepiej prosto z mostu powiedzieć na co się choruje ? śmieszne są te tajemnice, kiedy ktoś spowiada się publicznie ze swojego stanu zdrowia, ale pozostawia jakieś niedomówienia, tak jakby pod świadomie liczył na zainteresowanie mediów... jeśli to jakaś choroba przywleczona zza granicy to przecież żaden wstyd, ludzie coraz częściej chorują na choroby zakaźne, zwłaszcza ludzie aktywni, podróżujący po świecie... po co robić takie tajemnice ? po co wypisywać bzdety o "strasznych chorobach" ?pewnie teraz obciach z ta "straszna choroba"

gość27-11-15, 17:14, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wojciechowska i kolekcja ubrań ? :-) a czego to już ona nie robiła, powoli zaczyna przypominać tego ćwiczącego konia, który trzepie kasę na ogłupionych fankach, książki, kalendarze, ubrania, występy w reklamach...

gość27-11-15, 17:09, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

A nie lepiej prosto z mostu powiedzieć na co się choruje ? śmieszne są te tajemnice, kiedy ktoś spowiada się publicznie ze swojego stanu zdrowia, ale pozostawia jakieś niedomówienia, tak jakby pod świadomie liczył na zainteresowanie mediów... jeśli to jakaś choroba przywleczona zza granicy to przecież żaden wstyd, ludzie coraz częściej chorują na choroby zakaźne, zwłaszcza ludzie aktywni, podróżujący po świecie... po co robić takie tajemnice ? po co wypisywać bzdety o "strasznych chorobach" ?

gość27-11-15, 15:28, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Mogła zwyczajnie powiedzieć że się odchudzala i tyle ludzie by nadal nie weszyli co jest z nią nie tak. Sama sobie zagotowała taki los pierwsza wypowiedź jestem chora media kochają takie historie i teraz będą jej odrabiać choroby niestety.

gość27-11-15, 14:55, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-11-15, 13:20 napisał(a):
Najpierw "jestem chora i modlcie ze za mnie". Potem"nie interesuje sie na co jestem chora. Pewnie to jakas ameba a teraz p.Wojciechowska wstydzi sie ze narobila takiego rabanu.Zyje ze sponsorów i z tego parcia na szklo ma kase. To niech nie narzeka. Poza tym jak czytam,ze jest inspiracja dla kobiet to rece opadaja.
Samotna matka dziecko z przypadku. A poczatki kariery to najbogatszy czlowiek w tej czesci Europy...
To co dziewczyny? Lapac milonera ups miliardera, a potem pracowac na swoje kariere.

gość27-11-15, 13:20, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Najpierw "jestem chora i modlcie ze za mnie". Potem"nie interesuje sie na co jestem chora. Pewnie to jakas ameba a teraz p.Wojciechowska wstydzi sie ze narobila takiego rabanu.

gość27-11-15, 12:00, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-11-15, 11:47 napisał(a): Niech lepiej cicho siedzi bo to wygląda tak jakby bawiła się w kotka i myszkę.schudla no to okey.ja stwierdzilam ze ładnie wyglada i tyle.
Dokładnie.

gość27-11-15, 11:47, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Niech lepiej cicho siedzi bo to wygląda tak jakby bawiła się w kotka i myszkę.schudla no to okey.ja stwierdzilam ze ładnie wyglada i tyle.

gość27-11-15, 11:24, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-11-15, 09:33 napisał(a): Mogłaby napisać co jej jest i tyle, daliby jej spokój. Nie wiem po co jako osoba popularna pozostawia taką otoczkę tajemnicy i niepewności. Albo trzeba było w ogóle nic nie pisać i nie potwierdzać żadnej choroby, albo jak już powiedziała A to niech powie B. Ja wiem, że nie musi tego robić, że nie ma takiego obowiązku itd. Ale dała dziennikarzom punkt zaczepienia i ich sprowokowała - po co? Nie wie, jak działają brukowce i media? Będą drążyć i spekulować dopóki wszystko nie ujrzy światła dziennego... Nie rozumiem zatem po co było tajemnicze wspominanie o chorobie. Mogła albo napisać, że odpoczywa w rodzinnym gronie, albo że jest chora na to i na to, albo udawać, że jest ok. A ona nie wiem po co pisze kolejny komentarz, rozpisuje się i "prosi o spokój". Lubię Martynę ale ta akcja jest jakaś nieprzemyślana.
Popieram :)

gość27-11-15, 11:18, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-11-15, 10:21 napisał(a):
sprawa jej zdrowia to tajemnica lekarska i jej wola czy się zwierzy czy nie.
Da coś wam to jak się dowiecie co jej jest? Bo mnie nic nie da ta wiedza. Zdrowiej Martyno i tyle. Trzymam kciuki

Mi to nic nie da absolutnie. Tak samo jak nie dalo mi nic jej enigmatycznie wyznanie "jestem chora". Po co to mowila? Jesli chciala spokoju to po co wspominala o chorobie? Mogla powiedziec ze sie odchudzala albo ze ostatnio wyjatkowo aktywnie spedzila czas. A ona juz w tv zdazyla opowiedziec o powodzie swojego schudniecia, komentarz na profilu napisala z oswiadczeniem. Jak na kogos kto oczekuje spokoju to dziwnie sie zachowuje. Po co ten cyrk?

gość27-11-15, 11:16, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-11-15, 10:46 napisał(a):
gość, 27-11-15, 10:36 napisał(a):
gość, 27-11-15, 09:35 napisał(a):
gość, 27-11-15, 08:30 napisał(a):
gość, 27-11-15, 07:58 napisał(a):
czemu nie powie na co choruje i jaka to choroba????? skończyłyby się spekulacje. Może ma HIV i się wstydzi?

Czemu nie powie? BO NIE MUSI.


Jak powie trochę a trochę nie powie to niech się chociaż nie dziwi, że media dopytują. Nie musi też pisać sprostowań, oświadczeń, wspominać o swojej chorobie, a jednak to robi. Jak prowokuje i przekazuje połowiczną informację to logiczne, że ludzie dopytują a ona zdziwioną udaje. Totalny bezsens i odrealnienie.


Masz rację (ostatni komentarz jest bardzo trafny).


Tak, a jak wyzdrrowieje to nagle wyzna na co była chora.


Jak ktoś nie chce by o nim mowiono to sie na jakis czas wycofuje w cien, tak jak zrobila to Paulina Krupinska. Nikt nawet nie wiedzial, ze ona jest w ciazy. Nie komentowala, nie pokazywala sie, nie bylo oswiadczen, informacji, podsumowan ani nic. Nie skomentowala ciazy ani razu i dlugo nikt nic nie wiedzial. Za to pamietam jak Zoska Slotala w ddtvn bedac w 3 miesiacu ciazy powiedziala "ciesze sie, ze tak dlugo udalo mi sie to utrzymac w tajemnicy" :D:D:D hahahaha! Takze jak ktos nie chce by o nim mowiono to sie chowa w cien na jakis czas a nie pisze oswiadczenia prowokujac media do drazenia tematu. Jak pisalam - mogla napisac co jej jest albo mogla napisac ze nie wie bo badania trwaja i wszystko byloby jasne.

gość27-11-15, 11:10, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

problem w tym ze robią badania i nie wiedzą.

gość27-11-15, 10:46, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-11-15, 10:36 napisał(a):
gość, 27-11-15, 09:35 napisał(a):
gość, 27-11-15, 08:30 napisał(a):
gość, 27-11-15, 07:58 napisał(a):
czemu nie powie na co choruje i jaka to choroba????? skończyłyby się spekulacje. Może ma HIV i się wstydzi?

Czemu nie powie? BO NIE MUSI.


Jak powie trochę a trochę nie powie to niech się chociaż nie dziwi, że media dopytują. Nie musi też pisać sprostowań, oświadczeń, wspominać o swojej chorobie, a jednak to robi. Jak prowokuje i przekazuje połowiczną informację to logiczne, że ludzie dopytują a ona zdziwioną udaje. Totalny bezsens i odrealnienie.


Masz rację (ostatni komentarz jest bardzo trafny).


Tak, a jak wyzdrrowieje to nagle wyzna na co była chora.

gość27-11-15, 10:36, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-11-15, 09:35 napisał(a):
gość, 27-11-15, 08:30 napisał(a):
gość, 27-11-15, 07:58 napisał(a):
czemu nie powie na co choruje i jaka to choroba????? skończyłyby się spekulacje. Może ma HIV i się wstydzi?

Czemu nie powie? BO NIE MUSI.


Jak powie trochę a trochę nie powie to niech się chociaż nie dziwi, że media dopytują. Nie musi też pisać sprostowań, oświadczeń, wspominać o swojej chorobie, a jednak to robi. Jak prowokuje i przekazuje połowiczną informację to logiczne, że ludzie dopytują a ona zdziwioną udaje. Totalny bezsens i odrealnienie.


Masz rację (ostatni komentarz jest bardzo trafny).

gość27-11-15, 10:21, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

sprawa jej zdrowia to tajemnica lekarska i jej wola czy się zwierzy czy nie.
Da coś wam to jak się dowiecie co jej jest? Bo mnie nic nie da ta wiedza. Zdrowiej Martyno i tyle. Trzymam kciuki

gość27-11-15, 10:14, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Jak Jak nic nie mówiła to pisali ze schudła. Ja napisała ze jest chora to wymyślają na co. To jej sprawa i jej życie. Zycie zawodowe a prywatne to dwie różne rzeczy. Chcecie wiedzieć gdzie trzyma gacie to oglądajcie snapa jesikimercedes a poważnym ludziom dajcie spokój

gość27-11-15, 09:35, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-11-15, 08:30 napisał(a):
gość, 27-11-15, 07:58 napisał(a):
czemu nie powie na co choruje i jaka to choroba????? skończyłyby się spekulacje. Może ma HIV i się wstydzi?

Czemu nie powie? BO NIE MUSI.


Jak powie trochę a trochę nie powie to niech się chociaż nie dziwi, że media dopytują. Nie musi też pisać sprostowań, oświadczeń, wspominać o swojej chorobie, a jednak to robi. Jak prowokuje i przekazuje połowiczną informację to logiczne, że ludzie dopytują a ona zdziwioną udaje. Totalny bezsens i odrealnienie.

gość27-11-15, 09:33, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Mogłaby napisać co jej jest i tyle, daliby jej spokój. Nie wiem po co jako osoba popularna pozostawia taką otoczkę tajemnicy i niepewności. Albo trzeba było w ogóle nic nie pisać i nie potwierdzać żadnej choroby, albo jak już powiedziała A to niech powie B. Ja wiem, że nie musi tego robić, że nie ma takiego obowiązku itd. Ale dała dziennikarzom punkt zaczepienia i ich sprowokowała - po co? Nie wie, jak działają brukowce i media? Będą drążyć i spekulować dopóki wszystko nie ujrzy światła dziennego... Nie rozumiem zatem po co było tajemnicze wspominanie o chorobie. Mogła albo napisać, że odpoczywa w rodzinnym gronie, albo że jest chora na to i na to, albo udawać, że jest ok. A ona nie wiem po co pisze kolejny komentarz, rozpisuje się i "prosi o spokój". Lubię Martynę ale ta akcja jest jakaś nieprzemyślana.

strony
1 2
 

następna strona »Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida