sobota 28-11-15, czytany: 7839 razy, autor: Rain Dog

Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody

Zapadł wyrok w procesie.

DodaDoda / © KAPiF
Kilka miesięcy temu na Instagramie Dody pojawił się jej komentarz dotyczący choroby matki. Piosenkarka sugerowała, że rak, na którego zachorowała Wanda Rabczewska, miał związek z nagonką, jaka powstała w trakcie emisji materiałów o rodzicach gwiazdy w programie Agnieszki Szulim Na językach:

Mimo że moi rodzice nie są osobami publicznymi Szulim wkroczyła z butami w ich życie rodzinne co czyniła w kilku odc. Swojego Programu NJ powodując u mojej mamy niewyobrażalny, długotrwały stres który doprowadził do choroby. Mama dostawała co tydz. tel. że znowu będzie coś w kolejnym odc. o jej rodzinie co powodowało ciągły stres przez wiele tygodni a nawet mcy;( odezwały się komórki rakowe;( najgorsze już za nami kilka operacji w tamtym roku, teraz tylko kontrolne badania. Będzie dobrze - pisała Doda.


Potem zaś dodała:

Z mamą coraz lepiej a karma wróci tam gdzie ma wrócić.


Dziś Doda triumfuje. W sądzie zapadł wyrok w sprawie wytoczonej Agnieszce Szulim przez rodziców Dody. Szulim przegrała proces i - w świetle tego, co pisze Doda - będzie musiała przeprosić.

Moi rodzice wygrali z Szulim!;))) Cholera, jak tu przez 20 sekund przepraszać na antenie? Nie współczuję - napisała Rabczewska na Facebooku.
Moi rodzice wygrali z Szulim!;))) Cholera, jak tu przez 20 sekund przepraszać na antenie? Nie współczuję 󾌬󾌬󾌬󾌬

Posted by Doda on 27 listopada 2015


Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody

Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody

Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody

Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:Wasze komentarze (2): sortuj ↓

gość21-12-15, 23:57, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wiele komentarzy pisala pewnie pani joker. W wielu z nich powtarza sie wyraz szulim pisany z n na koncu-szulin

gość21-12-15, 23:56, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-11-15, 06:57 napisał(a): No i słusznie powiedziała Dorotka Robaczewska :):)xd. Z tej Agi Szulin to wyrachowana osoba żeby wchodzi z buciorami w czyjąś rodzinne i tylko mamie Doroty zaszkodziła ta Idiotka szulinowa niech nie wchodzi tam gdzie nie powina w tematy furiatka jedna i niech się lepiej weźmie za swoją urode bo wygląda jak jak paszczur , ta Cała szulin to wcielene zło co jej przeszkadzała Rodzina Robaczewskiej dorotki że wzieła ich na temat nudzi już się tej idiotce szulin i niema innych tematów,tylko gadanie bzdur na czyjąś rodzinne za ich plecami to jest poprostu apsurt co za wiedźma z tej głupiotkiej szulin co już lans jej nie wystarcza u boku tego Idioty Piotra Woźniaka -Streka nie no żal.pl ta para . Dwójka idiotów porzal sie Boże i Szulin i ten jej przydupas Piotr wyglądają jak pat i pataszon , jeden drógiego warty sie bie . Gratuluję Doda bardzo się ciesze że twoi Rodzice wygrali sprawe słusznie . A ta Chipokrytka Szulin tylko sie sparzyła babsko nienormalne wrecz nie wychowana baba gratuluje wychowanie córki jej Rodzicom

strony
1


Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida