sobota 28-11-15, czytany: 7695 razy, autor: Rain Dog

Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody

Zapadł wyrok w procesie.

DodaDoda / © KAPiF
Kilka miesięcy temu na Instagramie Dody pojawił się jej komentarz dotyczący choroby matki. Piosenkarka sugerowała, że rak, na którego zachorowała Wanda Rabczewska, miał związek z nagonką, jaka powstała w trakcie emisji materiałów o rodzicach gwiazdy w programie Agnieszki Szulim Na językach:

Mimo że moi rodzice nie są osobami publicznymi Szulim wkroczyła z butami w ich życie rodzinne co czyniła w kilku odc. Swojego Programu NJ powodując u mojej mamy niewyobrażalny, długotrwały stres który doprowadził do choroby. Mama dostawała co tydz. tel. że znowu będzie coś w kolejnym odc. o jej rodzinie co powodowało ciągły stres przez wiele tygodni a nawet mcy;( odezwały się komórki rakowe;( najgorsze już za nami kilka operacji w tamtym roku, teraz tylko kontrolne badania. Będzie dobrze - pisała Doda.


Potem zaś dodała:

Z mamą coraz lepiej a karma wróci tam gdzie ma wrócić.


Dziś Doda triumfuje. W sądzie zapadł wyrok w sprawie wytoczonej Agnieszce Szulim przez rodziców Dody. Szulim przegrała proces i - w świetle tego, co pisze Doda - będzie musiała przeprosić.

Moi rodzice wygrali z Szulim!;))) Cholera, jak tu przez 20 sekund przepraszać na antenie? Nie współczuję - napisała Rabczewska na Facebooku.
Moi rodzice wygrali z Szulim!;))) Cholera, jak tu przez 20 sekund przepraszać na antenie? Nie współczuję 󾌬󾌬󾌬󾌬

Posted by Doda on 27 listopada 2015


Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody

Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody

Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody

Agnieszka Szulim ma przeprosić rodziców Dody 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda


loading...


skomentuj:Wasze komentarze (86): sortuj ↓

gość21-12-15, 23:57, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wiele komentarzy pisala pewnie pani joker. W wielu z nich powtarza sie wyraz szulim pisany z n na koncu-szulin

gość21-12-15, 23:56, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-11-15, 06:57 napisał(a): No i słusznie powiedziała Dorotka Robaczewska :):)xd. Z tej Agi Szulin to wyrachowana osoba żeby wchodzi z buciorami w czyjąś rodzinne i tylko mamie Doroty zaszkodziła ta Idiotka szulinowa niech nie wchodzi tam gdzie nie powina w tematy furiatka jedna i niech się lepiej weźmie za swoją urode bo wygląda jak jak paszczur , ta Cała szulin to wcielene zło co jej przeszkadzała Rodzina Robaczewskiej dorotki że wzieła ich na temat nudzi już się tej idiotce szulin i niema innych tematów,tylko gadanie bzdur na czyjąś rodzinne za ich plecami to jest poprostu apsurt co za wiedźma z tej głupiotkiej szulin co już lans jej nie wystarcza u boku tego Idioty Piotra Woźniaka -Streka nie no żal.pl ta para . Dwójka idiotów porzal sie Boże i Szulin i ten jej przydupas Piotr wyglądają jak pat i pataszon , jeden drógiego warty sie bie . Gratuluję Doda bardzo się ciesze że twoi Rodzice wygrali sprawe słusznie . A ta Chipokrytka Szulin tylko sie sparzyła babsko nienormalne wrecz nie wychowana baba gratuluje wychowanie córki jej Rodzicom

gość01-12-15, 09:51, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Szulim wykazła się totalnym brakiem taktu, klasy i kultury osobistej obrażając rodziców Dody.

gość29-11-15, 14:03, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Nie cierpię hipokryzji i Dody bo jej wolni wszystkich upokazac i tluc a jej nic ...suka

gość29-11-15, 07:22, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-11-15, 19:41 napisał(a):
Doda to prostaczka ale Szulimowa to taka bezczelna żmija, która będzie kopać dołki i wbijać nóż w plecy drugiej osobie. Doda jest wbrew pozorom prostolinijna, powie co myśli, nie knuje intryg, jest szczera, a jak cywilizowane sposoby nie działają to da w pysk (jakby nie patrzeć też jest to prosty sposób załatwienia sprawy). :) A Szulimowa to taka wredna wesz, która jak nie ma się czego czepić to się przyczepi rodziny swojego wroga, co uważam za dno kompletne. Nie rozumiem też dlaczego Szulim uważa się za jakieś bóstwo. Gębę poprawiała, sztuczny biust sobie zrobiła, wygląda jak kretynka a ma się za jakąś wielką postać w polskim szoł biznesie. Doda jest jaka jest ale nie wyciąga brudów z rodziny Szulimowej choć mogła to dawno zrobić. Także w tym wszystkim kibicowałam Dodzie, która w międzyczasie miała chorą matkę na głowie i problemy z facetem. Co to za sprawiedliwość w ogóle, że wredna Szulim poznała miliardera, wszędzie jej się powodzi, z nudów postanowiła wyszydzić (zupełnie bez powodu) rodzinę Dody, a Doda w tym czasie musi się z nią procesować, martwić o mamę, uporać z rozstaniem z ukochanym itd.? Niezła "karma", nie ma co.Od dawna mysle tak samo! Doda jak Doda pyskata ale szczera.Co w mysli to na jezyku.Przez to ja lubie ale tez nie raz udowodnila ze jest lojalna. Szulimowa zas to menda aspoleczzna poprostu.Sztuczna do granic mozliwosci z trzema piorami na glowie.O swoim malzenstwie niech show pokaze bo tez niejedno za uszami ma.Na wizji sam sie przyznala ze zazywala narkotyki. ale oceniac to innych nie siebie.Nie cierpie tej hipokrytki.

gość29-11-15, 02:20, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wyrok uważam za niesprawiedliwy.

gość28-11-15, 23:14, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Zdrada nie spowodowala dlugotrwalego stresu i choroby? tylko program Szulim? Gratuluje wybiorczego podejscia do rzeczywistosci pani Doroto.

gość28-11-15, 21:28, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Szulim zadawała się z Adasiem ( byłym Dpdy) i myśle , ze to miało duży wpływ na oczernianie Dody i jej rodziny! Ktoś kto ma mózg i swoje zdanie nie wchodzi św takie gry! Ale Szulim to kretynka!

gość28-11-15, 19:41, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Doda to prostaczka ale Szulimowa to taka bezczelna żmija, która będzie kopać dołki i wbijać nóż w plecy drugiej osobie. Doda jest wbrew pozorom prostolinijna, powie co myśli, nie knuje intryg, jest szczera, a jak cywilizowane sposoby nie działają to da w pysk (jakby nie patrzeć też jest to prosty sposób załatwienia sprawy). :) A Szulimowa to taka wredna wesz, która jak nie ma się czego czepić to się przyczepi rodziny swojego wroga, co uważam za dno kompletne. Nie rozumiem też dlaczego Szulim uważa się za jakieś bóstwo. Gębę poprawiała, sztuczny biust sobie zrobiła, wygląda jak kretynka a ma się za jakąś wielką postać w polskim szoł biznesie. Doda jest jaka jest ale nie wyciąga brudów z rodziny Szulimowej choć mogła to dawno zrobić. Także w tym wszystkim kibicowałam Dodzie, która w międzyczasie miała chorą matkę na głowie i problemy z facetem. Co to za sprawiedliwość w ogóle, że wredna Szulim poznała miliardera, wszędzie jej się powodzi, z nudów postanowiła wyszydzić (zupełnie bez powodu) rodzinę Dody, a Doda w tym czasie musi się z nią procesować, martwić o mamę, uporać z rozstaniem z ukochanym itd.? Niezła "karma", nie ma co.

gość28-11-15, 17:01, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

amadur, 28-11-15, 10:16 napisał(a):
Doda musi wiedzieć z kim zadarła , bo Agnieszka Szulim to krystalicznie czyste zło i przeprosi a potem będzie
gotowa zaśmiewać się do rozpuku i nękać dodę aż do śmierci
, bo jak masz wroga to na śmierć i życie. Amadur


to prawdopodobne

gość28-11-15, 16:46, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-11-15, 16:09 napisał(a):
gość, 28-11-15, 13:57 napisał(a):
gość, 28-11-15, 09:48 napisał(a):
Te zachwyty to albo od Lodziny albo od jej rodziny, żaden zdrowy na umyśle człowiek nie pochwali wyroku, który nakłada jawną cenzurę na dziennikarza i zabrania mu mówienia prawdy, zachowanie ojca lody jest karygodne i naganne moralnie, dziennikarz miał prawo mówić o tym z uwagi na fakt, że ojciec lody jako kandydat na radnego jest osobą publiczną i opinii publicznej należy się prawda na jego temat chociażby z uwagi na to, że pchał się do piastowania stanowiska zaufania publicznego za państwowe pieniądze.. wyrok absolutnie żenująco-zaskakujący.

Racja

Dokładnie.


widac robicie cenzure na swoj uzytek.czyzby to was dotyczylo?Uswiadomie was zatem ze czyms innym jest poinformowanie o zachowaniu publicznej osoby a czym innym jest robienie z tego cyrku w jakims tam publicznym show.Skoro nie widzicie roznicy to wspolczuje slepoty emocjonalnej!

gość28-11-15, 16:09, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-11-15, 13:57 napisał(a):
gość, 28-11-15, 09:48 napisał(a): Te zachwyty to albo od Lodziny albo od jej rodziny, żaden zdrowy na umyśle człowiek nie pochwali wyroku, który nakłada jawną cenzurę na dziennikarza i zabrania mu mówienia prawdy, zachowanie ojca lody jest karygodne i naganne moralnie, dziennikarz miał prawo mówić o tym z uwagi na fakt, że ojciec lody jako kandydat na radnego jest osobą publiczną i opinii publicznej należy się prawda na jego temat chociażby z uwagi na to, że pchał się do piastowania stanowiska zaufania publicznego za państwowe pieniądze.. wyrok absolutnie żenująco-zaskakujący.
Racja
Dokładnie.

gość28-11-15, 13:57, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-11-15, 09:48 napisał(a): Te zachwyty to albo od Lodziny albo od jej rodziny, żaden zdrowy na umyśle człowiek nie pochwali wyroku, który nakłada jawną cenzurę na dziennikarza i zabrania mu mówienia prawdy, zachowanie ojca lody jest karygodne i naganne moralnie, dziennikarz miał prawo mówić o tym z uwagi na fakt, że ojciec lody jako kandydat na radnego jest osobą publiczną i opinii publicznej należy się prawda na jego temat chociażby z uwagi na to, że pchał się do piastowania stanowiska zaufania publicznego za państwowe pieniądze.. wyrok absolutnie żenująco-zaskakujący.
Racja

gość28-11-15, 13:45, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

taki jest problem z sądami w Polsce; one traktują naszych celebrytów jak nadludzi, sami są ich "gruppies"; rzadko jaki sąd zdobywa się na rzetelną ocenę

gość28-11-15, 13:43, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

jak na osoby niepubliczne strasznie dużo ich w mediach i widzę, ze nawet okładkę zaliczyli

gość28-11-15, 12:46, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Głupia Stara samozwancza krolowa z Ciechanowa ...

gość28-11-15, 12:45, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-11-15, 12:34 napisał(a):
gość, 28-11-15, 08:58 napisał(a): Co Wy gadacie? Ojciec jest osobą publiczną bo wykonywał mandat radnego. W programie nie było nic o matce tylko o puszczalskim i nieodpowiedzialnym ojcu. Jakby płacił alimenty to nie byłoby krzyku. Ale obok faceta to on nawet nie stał skoro własnych dzieci się wyrzeka. Dno totalne ale przynajmniej wiadomo, że po tatusiu dodzina odziedziczyła nie tylko wygląd ale i cechy charakteru. A rzucanie się z łapami na innych ludzi to upadek morlany. Upadła gwiazda łapie się choroby matki (wystawiajac ją na ocenę publiczną - bo ciągle o niej gada w wywiadach) i to ona naraża ją na długotrwały stres. Sra do własnego gniazda a potem winnych szuka.
Dokładnie! Nigdy w życiu nie opowiadałabym o problemach zdrowotnych mojej mamy mając świadomość jak działają media. Doda jedzie na chorobie matki żeby być na topie. Przecież o niej już nawet nie piszą. Piszą albo o chorobie matki i sprawie z Szulim albo o kolejnym rozstaniu z miłością swojego życia. Doda nawet dobrze się gwiazdą nie stała a już się skończyła
Dokładnie prawda w 100% wreszcie mówi się i tym głośno i dobrze ... a rzekoma przyrodnia siostra dobrze że wystąpiła w telewizji i wszystko się wydało i dobrze ...jej stary to gnoj i nie udacznik , matka sama wystawia się na pośmiewisko z tymi okladkamu a Dodon no cóż ...największą zakala polskiego show biznesu

gość28-11-15, 12:34, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-11-15, 08:58 napisał(a):
Co Wy gadacie? Ojciec jest osobą publiczną bo wykonywał mandat radnego. W programie nie było nic o matce tylko o puszczalskim i nieodpowiedzialnym ojcu. Jakby płacił alimenty to nie byłoby krzyku. Ale obok faceta to on nawet nie stał skoro własnych dzieci się wyrzeka. Dno totalne ale przynajmniej wiadomo, że po tatusiu dodzina odziedziczyła nie tylko wygląd ale i cechy charakteru. A rzucanie się z łapami na innych ludzi to upadek morlany. Upadła gwiazda łapie się choroby matki (wystawiajac ją na ocenę publiczną - bo ciągle o niej gada w wywiadach) i to ona naraża ją na długotrwały stres. Sra do własnego gniazda a potem winnych szuka.


Dokładnie! Nigdy w życiu nie opowiadałabym o problemach zdrowotnych mojej mamy mając świadomość jak działają media. Doda jedzie na chorobie matki żeby być na topie. Przecież o niej już nawet nie piszą. Piszą albo o chorobie matki i sprawie z Szulim albo o kolejnym rozstaniu z miłością swojego życia. Doda nawet dobrze się gwiazdą nie stała a już się skończyła

gość28-11-15, 11:19, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Bardzo dobrze , ze ma przeprosić bo beka będzie nie zła .marzę żeby Piotrowska jej pomogła . Doda się skończyła wieku temu i zostanie sama - za te wszystkie lata , w których szydzila z innych nawet publicznie i udawała "samozwancza krolowa" . To dno i kilometry piachu .. A teraz robi z siebie dame ? Teraz za późno ...

gość28-11-15, 10:27, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-11-15, 10:20 napisał(a):
Karma wraca do każdego, bo każdy ma swoją indywidualną karmę. Jesli robimy przykrość jakiejś osobie, to to do nas wróci, żebyśmy zrozumieli, że to, co zrobiliśmy, było złe. W ten sposób proste do zrozumienia staje się, że im szybciej będziemy żałować za złe uczynki, to możliwe, że wyjdziemy z kręgu karmy, unikniemy "kary", "konsekwencji" itp. bo to się może toczyć w nieskończoność.


I u dodziny będzie się toczyć w nieskończoność. Takiego chamstwa i prostactwa jakie sobą reprezentuje od początku swej "kariery" nie zatuszuje niczym. Nie osiągnęła żadnego sukcesu, jej fani to "gimbaza" co nawet wysłowić się nie potrafi. Karma wraca i dlatego dodzina jest sama, nie ma szczęścia w miłości a za obrażanie innych oberwał ojczulek dzieciorób. Sorry ale Szulim nie ma za co przepraszać i chociaż jej nie lubię to mam nadzieję, że z tych przeprosin zrobi komedię a Lizut i Korwin jej w tym pomogą :)

gość28-11-15, 10:20, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Karma wraca do każdego, bo każdy ma swoją indywidualną karmę. Jesli robimy przykrość jakiejś osobie, to to do nas wróci, żebyśmy zrozumieli, że to, co zrobiliśmy, było złe. W ten sposób proste do zrozumienia staje się, że im szybciej będziemy żałować za złe uczynki, to możliwe, że wyjdziemy z kręgu karmy, unikniemy "kary", "konsekwencji" itp. bo to się może toczyć w nieskończoność.

amadur28-11-15, 10:16, cytuj | zobacz moje komentarze i profil Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Doda musi wiedzieć z kim zadarła , bo Agnieszka Szulim to krystalicznie czyste zło i przeprosi a potem będzie
gotowa zaśmiewać się do rozpuku i nękać dodę aż do śmierci
, bo jak masz wroga to na śmierć i życie. Amadur

gość28-11-15, 10:11, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-11-15, 08:31 napisał(a):
gość, 28-11-15, 07:58 napisał(a): brawo pani sedzina !!!! okazuje sie ze nie ktorzy sedziowie sa prawi . chwala im za to ...
Skoro za mówienie prawdy dają takie wyroki,to jak powinni beknąć za obrażanie i szydzenieprezydenta Dudy nasi "wybitni " dziennikarze.
Duda jest soba publiczna. To jest różnica.

gość28-11-15, 09:55, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Zjeb....a suka!

gość28-11-15, 09:48, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Te zachwyty to albo od Lodziny albo od jej rodziny, żaden zdrowy na umyśle człowiek nie pochwali wyroku, który nakłada jawną cenzurę na dziennikarza i zabrania mu mówienia prawdy, zachowanie ojca lody jest karygodne i naganne moralnie, dziennikarz miał prawo mówić o tym z uwagi na fakt, że ojciec lody jako kandydat na radnego jest osobą publiczną i opinii publicznej należy się prawda na jego temat chociażby z uwagi na to, że pchał się do piastowania stanowiska zaufania publicznego za państwowe pieniądze.. wyrok absolutnie żenująco-zaskakujący.

strony
1 2 3 4
 

następna strona »Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida