środa 02-12-15, czytany: 24336 razy, autor: fyla

Do Eugeniusza z Rolnik szuka żony: Gówniarz, tchórz

Burza na FB.

Rolnik Szuka żonyRolnik Szuka żony / Facebook
Druga edycja Rolnik szuka żony. Czy i tym razem okaże się, że uczestnicy nie znaleźli miłości? Ania zerwała zaręczyny z Mariuszem. Także Eugeniusz postanowił zostać z Lilianną na koleżeńskiej stopie.

Lilianna mocno zaangażowała się w kontakty z rolnikiem. Nie kryła tego, że chciałaby ślubu. Ostatecznie jednak nie miała na co liczyć:

- Związek taki trwały... No, czy jest taki konieczny w takim wieku? Bo to są zobowiązania z jednej i z drugiej strony- mężczyzna się wykręcał.


- Pozostaniemy przyjaciółmi?- dopytywała Lilianna.


Na to ostatnie się zgodził.

Zachowanie Pana Eugeniusza nie spodobało się widzom. Niektórzy obstawiali, że od początku nie szukał życiowej partnerki:

Nigdy wcześniej nie czułam potrzeby powiedzenia czegoś takiego do osoby w tym wieku, ale i nigdy nikt nie dał mi ku temu podstaw. Więc mówię teraz: g*wniarz z Pana, zwyczajny niedojrzały, niedbający o uczucia innych ludzi g*wniarz.
Kłamał pan wielokrotnie, widać było, że Pan kłamie. Zamiast powiedzieć, że to nie to i żadna z Pań nie oszołomiła, to robił Pan Liliannie nadzieję tym swoim "zobaczymy" godnym szczyla, nie mężczyzny.

Prośba do producenta programu - W kolejnej edycji proszę wybierać tylko takich kandydatów, którym naprawdę zależy na odnalezieniu partnera. Niestety niektórzy, pomimo ogromnej szansy jaką dostali, wciąż nie wyrośli z poziomu zabaw w piaskownicy.

Co innego odejść ze świadomością, że "nie zaiskrzyło", a co innego być oszukaną na "zobaczymy" Lilianną, oszukaną na "przyjaźń jest najwyższą formą uczuciową" Grażyną, oszukanymi na "może jednak" paniami, które zostały zaproszone do programu i tymi wszystkimi, które pisały wierząc, że Stanisław i Eugeniusz naprawdę szukali... a obaj pod koniec stwierdzili, że w tym wieku, to już nie czas na zmiany.


Myślicie, że Lilianna może mieć żal do Eugeniusza?

Do Eugeniusza z Rolnik szuka żony: Gówniarz, tchórz

Do Eugeniusza z Rolnik szuka żony: Gówniarz, tchórz

Do Eugeniusza z Rolnik szuka żony: Gówniarz, tchórz


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
SZUSZ(SUBSKRYBUJ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO)
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
Sylwestra Hello 20...
Jula zaśpiewała swój hit "Za każdym razem" podczas
Sylwestra Hello 20...
zrób to sama szafe...
Stylizacjetv zrób to sam
zrób to sama szafe...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida