czwartek 03-12-15, czytany: 29272 razy, autor: Rain Dog

Rutkowski: Kolega Ewy Tylman jest satanistą?

"Adam Z. może być opętanym satanistą, który mógł wykonać rytualną egzekucję na Ewie!"

Ewa TylmanEwa Tylman / Facebook Ewy Tylman
Detektyw Krzysztof Rutkowski wynajęty przez rodzinę zaginionej Ewy Tylman na swoim facebookowym profilu snuje wstrząsające domysły na temat okoliczności zaginięcia 26-letniej kobiety.

Na konferencji prasowej detektyw pokazał film z monitoringu i zasugerował, że może on przedstawiać katowanie Ewy Tylman. Film jest niewyraźny, grupa poruszających się osób trudna do rozpoznania, ale i tego wątku nie można pominąć w dochodzeniu do prawdy.

Zwłaszcza wtedy, gdy weźmie się pod uwagę kolejne rewelacje Rutkowskiego:

PRZERAŻAJĄCE FAKTY...
Moi ludzie zaczynają badać jedną z wersji, którą być może będziemy musieli brać pod uwagę. Adam Z. może być opętanym satanistą, który mógł wykonać rytualną egzekucję na Ewie!
- pisze detektyw.


I kontynuuje:

Oto zdjęcie przedstawiające Adama Z. jako fascynata satanizmu i okultyzmu. Na koszulce ma starogermańskiego kozła ofiarnego, ale to nie wszystko...

Pojawiły się informacje, że może być on fanatykiem fatalizmu i okultyzmu, którego alkohol, narkotyki i homoseksualizm są dopełnieniem. (Internet).
Ludzie, którzy prześwietlają jego internetową historię wskazują na to, że może być na tyle zaznajomiony z historią obrzędów satanistycznych by złożyć Ewę w ofierze tuż przed pełnią księżyca. Jako biblijny Adam za wyrzucenie z Raju.


Wskazują, że 23 i 11 to okultystyczne liczby.

A sam Adam często w Internecie dopisywał sobie szatańskie liczby 666.
Trzeba natychmiast zbadać osobowość i fascynację zatrzymanego Adama Z. Może być to człowiek chory, opętany satanizmem i w jego umyśle mógł się zrodzić chory plan.


Rutkowski dołącza do postu zdjęcie mężczyzny w bluzie ze wspomnianym nadrukiem.

Historia zaczyna przypominać horror...PRZERAŻAJĄCE FAKTY... Moi ludzie zaczynają badać jedną z wersji, którą być może będziemy musieli brać pod uwagę. Adam...

Posted by Krzysztof Rutkowski on 3 grudnia 2015


Dzisiejsza konferencja prasowa (całość):http://wtkplay.pl/video-id-22220-rutkowski_pokazuje_nagranie_na_ktorym_ma_byc_widac_katowanie_ewy_tylman

Posted by Krzysztof Rutkowski on 2 grudnia 2015

 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
(subskrybuj kanał ...
szusz HAUL KOSMETYCZNY Z DM
(subskrybuj kanał ...
3 FRYZURY NA JESIE...
Stylizacje Hairstyles
3 FRYZURY NA JESIE...
6 VLOG W DOMU
szusz vlogmas
6 VLOG W DOMU
REMONT ODC. 6 DUŻE...
MIESZKAMY TV
REMONT ODC. 6 DUŻE...
skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość13-12-15, 09:07, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Składnie ludzi w ofierze to fakt, wystarczy wpisać po angielsku na yt "rytualne ofiary z ludzi" i możecie wiele ciekawych historii usłyszeć z różnych części Ziemi, w tym z USA.
Czy ten chłopak jest satanistą? Tylko jego znajomi mogliby nam wytłumaczyć dlaczego ubierał się w takie ciuchy i robił takie gesty... chciał być zwyczajnie fajny i podobał mu się taki styl (promowany przecież przez amerykańskich celebrytów - patrz ich teledyski / celebrują satanizm / kościół satanistyczny w USA i jego rola w mediach - pomnik, który o ile się nie mylę już stoi w jednym z miast Ameryki... gdzie sam "Szatan" jest w towarzystwie uśmiechniętych dzieci...) czy rzeczywiście jest w tym jakieś zafascynowanie.

Jak dla mnie wciąż mam podejrzenia odnośnie chłopaka Ewy. Interesujące czy rzeczywiście pracuje dla ABW. Jeśli tak... czy byłby w stanie z zazdrości zabić swoją dziewczynę z którą mieszkał? Pytanie o co był zazdrosny... skoro ten Adam to niby homoseksualista... Albo rzeczywiście Adam coś jej zrobił... albo Adam zwyczajnie jest wrabiany w morderstwo, którego np. mógł być zwyczajnie świadkiem a taki ktoś pracujący w ABW śmiało może go wrabiać... tym bardziej, że Adama można podpiąć pod zainteresowania satanistyczne...

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida