sobota 05-12-15, czytany: 6013 razy, autor: Sisi

Mordercy z Rakowisk usłyszeli wyrok

Czeka ich 25 lat pozbawienia wolności.

Mordercy Z RakowiskMordercy Z Rakowisk / © TVN 24
Niedługo minie rok od nocy, podczas której 18-letni Kamil N. i 19-letnia Zuzanna M. zabili rodziców chłopaka w Rakowiskach w województwie lubelskim. Zuzanna i Kamil byli parą, na ich związek nie zgadzali się rodzice mężczyzny. Uważali, że jego dziewczyna podająca się za zbuntowana pisarkę, ma na niego bardzo zły wpływ.

Wczoraj Sąd Okręgowy w Lublinie wydał wyrok w procesie nastoletnich morderców. Oboje zostali skazani na 25 lat pozbawienia wolności. Prokuratura domagała się dożywocia dla Zuzanny i Kamila, jednak nie zostało ono zasądzone.

Wyprzedzając argumentację obrony, pragnę zaznaczyć, że orzeczenie nawet takiej kary nie musi się wiązać z pobytem oskarżonych w izolacji do końca życia, gdyż istnieje możliwość warunkowego, wcześniejszego zwolnienia po odbyciu kary 25 lat pozbawienia wolności - zaznaczył prokurator Marek Maksymowicz.


Obrona Kamila apelowała o niższy wymiar kary dla chłopaka, ponieważ nie był on organizatorem zabójstwa. "Mózgiem operacji" była jego dziewczyna.

Wiem, że zasługuję na karę, jednak proszę o karę w miarę łagodną. Zależy mi na tym, by jeszcze być człowiekiem - mówiła na sali oskarżona.


Całość materiału znajdziecie na stronie TVN 24: KLIKNIJ 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
(subskrybuj kanał ...
szusz HAUL KOSMETYCZNY Z DM
(subskrybuj kanał ...
3 FRYZURY NA JESIE...
Stylizacje Hairstyles
3 FRYZURY NA JESIE...
6 VLOG W DOMU
szusz vlogmas
6 VLOG W DOMU
REMONT ODC. 6 DUŻE...
MIESZKAMY TV
REMONT ODC. 6 DUŻE...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida