poniedziałek 07-12-15, czytany: 6040 razy, autor: Sisi

Horodyńska o stylizacji Kaczorowskiej: Nijaka!

Nie ma to jak "komplementy" od znanej stylistki.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska / © KAPiF
W każdym numerze dwutygodnika Party czeka na nas rubryka z modowymi komentarzami Joanny Horodyńskiej i Ady Fijał.

W tym tygodniu pod lupę trafiła Agnieszka Kaczorowska w czerwonej sukience. Jak tę krwistą kreację skomentowały Ada i Asia?

Nie jest to złe, nie jest też dobre. Całość jest zwyczajnie nijaka, ale może dlatego, że nijakość w naszym kraju nadal świetnie się sprzedaje? - zaczęła Horodyńska.

 


Horodyńska o stylizacji Kaczorowskiej: Nijaka!

Ostrożność jest bezpieczna. Ale to prawda, że niknie się wtedy w tłumie, a prawdziwe fashionistki unikają tego jak ognia. To jedna z tych sukni, które solo nie zagrają koncertu - wymagają orkiestry i dobrego dyrygenta - dodaje Ada.


Horodyńska o stylizacji Kaczorowskiej: Nijaka!

Gdyby tak trochę podrasować tę banalną suknię... Zamykam oczy i widzę lakierowane beżowe kozaki. Takie, że pod warstwą sukni nie widać ich końca. Niczym druga skóra z połyskiem. Zdejmujemy z Agnieszki biżuterię i zmywamy połowę makijażu, stawiając na naturalność. Widzisz to - ciągnie Horodyńska.


Horodyńska o stylizacji Kaczorowskiej: Nijaka!

Batuta poszła w górę! Włosy proste i odrzucone naturalnie za ramiona. Dodajemy puzderko z abstrakcyjnym kolorystycznym motywem w tonacji ciemnego burgunda. Wszystko gra. Sala bije brawo - na odchodne rzuca Fijał.


Przyznacie im rację? 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
9 CHOINKA
SZUSZ VLOGMAS
9 CHOINKA
ŚWIĄTECZNE DEKORAC...
SZUSZ VLOGMAS 8
ŚWIĄTECZNE DEKORAC...
Gdy Gwiazdka
jula feat. Sound'n'Grace
Gdy Gwiazdka
ślad
Jula
ślad
skomentuj:Wasze komentarze (3): sortuj ↓

gość06-01-16, 14:58, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość;
Horodyńska, owszem kobieta o niezłym dla mnie stylu i dużej inteligencji, którą, niestety, wykorzystuje na zjadliwą ocenę czyjegoś wyglądu. Wzbudza to raczej śmiech i politowanie, bo jak zachwycać się kimś, kto zarabia "uzupełniając" cudze szafy. Tym się kiedyś zajmowały garderobiane, ale one nie miały pretensji bywania na salonach. Ta kobieta nic nie wnosi do społecznego życia, tylko się w nim zwyczajnie szarogęsi.

gość01-01-16, 12:33, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

No nie mogę! Autorytet z Koziej Wólki! Chciaż... Jestem w stanie zrozumieć, że jak się ma pusto w głowie, a chce się zwrócić na siebie uwagę, to jakoś trzeba. Można przecież wyglądem i ostrą krytyką powołując się na rzekomą znajomość tematu. Tylko co to za temat?! Dla pustaków!

gość01-01-16, 12:29, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Jakim trzeba być pustakiem, żeby całą uwagę skupiać na stylizacjach i wyglądzie! Litości! czy to naprawdę jest w życiu najwazniejsze?

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida