sobota 12-12-15, czytany: 37560 razy, autor: Rain Dog

Ewa Tylman wyszła z klubu wcześniej, niż podawano?

Portal tvn24.pl pokazał nagranie z monitoringu. Zaginioną i jej kolegę ktoś obserwował?

Ewa TylmanEwa Tylman / Facebook, zrzut ekranu tvn24.pl
Od kilku dni w sprawie Ewy Tylman policja nie ma nic nowego do powiedzenia. Poszukiwania ciała prowadzone od wielu dni nie przyniosły efektów.

Tymczasem portal tvn24.pl pokazał dziś nagranie z monitoringu z kamery umieszczonej na ulicy Wrocławskiej w pobliżu skrzyżowania z ul. Podgórną. Na nagraniu widać pasaż, na który zaginiona wyszła z kolegą, zatrzymanym przez policję Adamem Z..

Co ciekawe, na nagraniu widać godzinę 2.16. Policja podawała zaś, że Tylman opuściła lokal o godz. 3.00.

Ale to nie koniec. Na filmie wyraźnie widać sylwetkę osoby, która najpierw stoi na przeciwko lokalu, a gdy Ewa Tylman z kolegą wychodzą z niego, zbliża się do pary. Potem - według portalu - osoba ta idzie w ślad za Ewą i Adamem Z..

Na filmie, który możecie obejrzeć TUTAJ, wyraźnie widać, że 26-latka jest bardzo pijana. Kobieta chwieje się, Adam Z. podtrzymuje ją, potem - jak pisze portal - razem upadają na chodnik.

Ewa Tylman zaginęła 23 listopada.
Fakty TVN dotarły do nagrania z monitoringu.>>> ZOBACZ WIDEO

Posted by TVN24.pl on 11 grudnia 2015
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
 Nieśmiertelni
Jula
Nieśmiertelni
DZIEŃ 2 BERLIN
SZUSZ VLOGMAS
DZIEŃ 2 BERLIN
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
Powrót do domu.. |...
Julia Kobus
Powrót do domu.. |...
skomentuj:Wasze komentarze (339): sortuj ↓

gość14-12-15, 12:25, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Nie dobrze mi się robi jak o niej piszą! Pewnie się puściła z jakimś

gość13-12-15, 18:46, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Jarosław jest skłócony sam ze sobą, nienawidzi dokładnie wszystkich dookoła. A że dla zdobycia poparcia romansuje z pewnym radiem, to i z musi podzielać te same poglądy, dotyczące kobiet również.

gość13-12-15, 12:17, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Do komentarza poniżej. Tajemnicą poliszynela jest że obecny władca Polski, Jarosław I Kotodzierżca jest gejem. Kilku najbliższych zauszników również. Twoje teorie właśnie legły w gruzach.

gość13-12-15, 01:49, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Do chłopaka od owulacji, co lubi kozaczka: Nie dowaliłeś mi, generalnie to jak sławetna riposta Miśka do Szczuki, tylko prostaki z tego rechotały. "Dziewczynką" nie jestem już dość długo, nie wiem, dlaczego miałabym chcieć czegos tak banalnego jak Kozaczka tylko dla kobiet, co to w ogóle za pomysł? Wpis był w odpowiedzi do komentarza wcześniejszego, że podobno to geje nienawidzą kobiet, nie miał na celu obrazić wszystkich hetero mężczyzn na świecie, ale każdy widzi, co chce widzieć. Obecny rząd reprezentuje takich facetów, o jakich mówię, tam (podobno) geja nie uraczysz, a w imię religii uwalają kobiety ile wlezie, to oni zatwierdzają lub nie ustawy, mając tym samym wpływ na życie obywateli. Kobieta jako istota niższa powinna siedzieć cicho, rodzic dzieci i uslugiwac mężczyźnie, a że cierpi to trudno, cierpienie uszlachetnia, prędzej się do nieba trafi. No a poza tym takie zachowanie to tradycja, czyli rzecz święta, jak się nie podoba to można w papę dać, tylko teraz trzeba uważać, bo podobno jest jakaś konwencja antyprzemocowa, co szkodzi polskiej rodzinie. Wielu facetów (nie wszyscy) ma takie samo podejście, nawet jak religijni nie są, bo to jest najzwyczajniej w świecie wygodne. Za muzulumanskich panów dziękuję, to jak z deszczu pod rynnę, dla mnie są gorszą odmianą skrajnych katolików, nawet mogę zaryzykować stwierdzenie, że dzięki władzy nad kobietami ta religia ma tylu zwolenników i ich liczba ciągle rośnie. Nie rozumiem tej radości w dowalaniu komukolwiek, że "za niedługo przyjdą te wtrętne Arabusy i będziecie mieć za swoje" (brakuje na końcu: wy je..e lewaki). Taka odpowiedzią potwierdzasz tylko, że za dużo nie odstajesz od tych, co twierdzą, że on na pewno winny, bo w końcu gej.

gość13-12-15, 01:36, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

A jasnowidz szukal?

gość13-12-15, 00:04, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 12-12-15, 23:02 napisał(a): Bez winy we więzieniu nie siedzi. Bronić takiego człowieka to przejaw braku człowieczeństwa. Nie można dawać przyzwolenia na krzywdzące działania. Jeśli ktoś pozbawia kogoś życia to jako ostatni zasługuje na współczucie, bo właściwie nigdy na nie nie zasłuży. Jak czuje się teraz rodzina Ewy, co? Nie pomyślicie o nich, ale bronicie przestępcy. Na nim ciążą zarzuty, a wy go wybielacie! Tragedia dla rodziny zaginionej, ale swoje uczucia kierujecie w stronę oprawcy. Dno moralne się tutaj wypowiada! CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM.
Nie sie w więzieniu tylko w areszcie. A dwa póki nie ma wyroku, to jest niewinny. Trzeba znać zasady prawa, a nie kierować się emocjami.

gość12-12-15, 23:06, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wiadomo że za darmo nie siedzi i Rutkowski to wie.

gość12-12-15, 23:05, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 12-12-15, 23:02 napisał(a): Bez winy we więzieniu nie siedzi. Bronić takiego człowieka to przejaw braku człowieczeństwa. Nie można dawać przyzwolenia na krzywdzące działania. Jeśli ktoś pozbawia kogoś życia to jako ostatni zasługuje na współczucie, bo właściwie nigdy na nie nie zasłuży. Jak czuje się teraz rodzina Ewy, co? Nie pomyślicie o nich, ale bronicie przestępcy. Na nim ciążą zarzuty, a wy go wybielacie! Tragedia dla rodziny zaginionej, ale swoje uczucia kierujecie w stronę oprawcy. Dno moralne się tutaj wypowiada! CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM.
Dokładnie.

gość12-12-15, 23:02, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Bez winy we więzieniu nie siedzi. Bronić takiego człowieka to przejaw braku człowieczeństwa. Nie można dawać przyzwolenia na krzywdzące działania. Jeśli ktoś pozbawia kogoś życia to jako ostatni zasługuje na współczucie, bo właściwie nigdy na nie nie zasłuży. Jak czuje się teraz rodzina Ewy, co? Nie pomyślicie o nich, ale bronicie przestępcy. Na nim ciążą zarzuty, a wy go wybielacie! Tragedia dla rodziny zaginionej, ale swoje uczucia kierujecie w stronę oprawcy. Dno moralne się tutaj wypowiada! CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM.

gość12-12-15, 23:00, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Tylko on winny nikt inny.

gość12-12-15, 22:51, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wstyd taka nawalona

gość12-12-15, 22:34, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 12-12-15, 22:11 napisał(a): A możesz się kłócili i on ją zostawił i ktoś ją zabił, a może wpadła do wody, a on w szoku uciekł, a może sam ją wrzucił do wody, a może - a może takich teori jest pełno. Jedno jest pewne ona była zalana no nie fajnie i on też. Dlatego z pijanymi nigdy nic nie wiadomo co im do głowy szczeli, więc nie wiemy na 100% czy coś jej zrobił a tu już, że winny, że kara śmierci
bo z tego co wiadomo to on z nią był. Nikt poza tym. Wiec powinien wiedzieć. A ktoś wie ile miał on promili we krwi? ciekawa jestem. Napewno byłbbadany.

gość12-12-15, 22:11, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

A możesz się kłócili i on ją zostawił i ktoś ją zabił, a może wpadła do wody, a on w szoku uciekł, a może sam ją wrzucił do wody, a może - a może takich teori jest pełno. Jedno jest pewne ona była zalana no nie fajnie i on też. Dlatego z pijanymi nigdy nic nie wiadomo co im do głowy szczeli, więc nie wiemy na 100% czy coś jej zrobił a tu już, że winny, że kara śmierci

gość12-12-15, 22:10, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ciekawe co będzie jak jej ciało się nigdy nie odnajdzie? wypuszczą go?

gość12-12-15, 21:56, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Bronią bo myślą że go wyciągną z paki.

gość12-12-15, 21:43, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Też nie rozumiem jak można bronić winnego? przecież wiadomo że coś jej zrobił. Na darmo w pace by nie siedział. Rutkowski już dawno go przejrzał tylko brakuje mu dowodów.

gość12-12-15, 21:40, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Przestańcie jegobbronić. Zawsze tylko kobieta winna! tym razem jest na odwrót!

gość12-12-15, 21:00, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 12-12-15, 19:52 napisał(a): dziwaczne teorie spiskowe, a żadna nie doczyta, ze ciało przy takiej temperaturze wypływa po kilku tygodniach. Pewnie głupi wypadek po pijanemu, koleś niewiele pamięta , w szoku, wstydzi się i tyle. Ciało Ewy zapewne się znajdzie a wasze teorie o wystawianiu, burdelach są dziwaczne. Naciągane, głupie.
Dokładnie. Tu nie ma co snuć teorii spiskowych. Jak było u nas organizowanej Euro2012 to w identyczny sposob jakiś Irol zakończył swój żywot. Chłopak się schlał i poszedł nad rzeke. Przecież to jest oczywiste że dziewczyna się utopiła a jej ciało przy tak silnym nurcie jaki wtedy był to może być już hen daleko. Pytanie tylko czy sama wpadła czy kolega jej pomogł. Nie wierze Panu Jackowskiemu jak snuje opowieści o tym co wydarzy sie na świecie za rok czy dwa, jednak w szukaniu zaginionych osób on ma dużą skuteczność. On powiedział że ona nie żyje, jej ciało jest w wodzie i że to nie btł nieszczęśliwy wypadek. Tak czy siak, nie mnie oceniać czy koleś jest winny czy nie, ale jedno jest pewne - tylko psychopata pozostanie niewzruszony na łzy rodziców tej dziewczyny. Jak ten typ nadal może tak kręcić i nie powiedzieć prawdy. Niestety psychopaci żyją wśród nas, wiem coś o tym, dlatego dziewczyny bądzcie ostrożne.

gość12-12-15, 20:47, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 12-12-15, 19:21 napisał(a):
Ale z was pustostany. Face to, facet tamto, facetowi podoba się to .... JP w jakim wy kraju arabskim mieszkacie ? A gdzie jest " moje JA", ja chce, ja pragnę.... No gdzie ? Ajak was facet zostawi to depresja jak rów Marianski, bo faceci to wyrocznie i ósme cudy świata. Nie, nie jestem feministkom.

* w takim razie pewnie jesteś feministką

bo facet w zyciu kobiet najważniejszy hehehehhe:)

gość12-12-15, 20:46, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 12-12-15, 19:58 napisał(a):
Adam to socjopata i prawdy nie powie. Grunt, że ma opiekę psychologiczną, a rodzice musieli się o nią domagać. Co za kraj. Wysłać go do rosyjskiego więzienia to może by mu się przypomniało, co zrobił Ewie.

skąd wiesz że socjopata?a no rosyjskie więzienie by mu się przydało;pp

gość12-12-15, 20:15, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Sądząc po ilości wejść, proponuję nowy wątek w sprawie: kozak maczał w tym palce.

gość12-12-15, 19:58, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Adam to socjopata i prawdy nie powie. Grunt, że ma opiekę psychologiczną, a rodzice musieli się o nią domagać. Co za kraj. Wysłać go do rosyjskiego więzienia to może by mu się przypomniało, co zrobił Ewie.

gość12-12-15, 19:54, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 12-12-15, 19:32 napisał(a):
gość, 12-12-15, 19:21 napisał(a):
Ale z was pustostany. Face to, facet tamto, facetowi podoba się to .... JP w jakim wy kraju arabskim mieszkacie ? A gdzie jest " moje JA", ja chce, ja pragnę.... No gdzie ? Ajak was facet zostawi to depresja jak rów Marianski, bo faceci to wyrocznie i ósme cudy świata. Nie, nie jestem feministkom.
* w takim razie pewnie jesteś feministką

Błąd zrobiony byl specjalnie, widocznie musze używać cudzysłowów byś zajarzyła.


Tak, tak.

gość12-12-15, 19:52, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

dziwaczne teorie spiskowe, a żadna nie doczyta, ze ciało przy takiej temperaturze wypływa po kilku tygodniach.
Pewnie głupi wypadek po pijanemu, koleś niewiele pamięta , w szoku, wstydzi się i tyle.
Ciało Ewy zapewne się znajdzie a wasze teorie o wystawianiu, burdelach są dziwaczne. Naciągane, głupie.

gość12-12-15, 19:41, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Gdyby chcął ją wystawić zrobiłby to np. jakby wracali z pracy ale tak żeby nikt go nie widział. A nie jak był w tylu knajpach i tyle osób z nim imprezowało. Zrobiłby to dyskretnie i na trzeźwo, to było jakieś zdarzenie nad tą wodą, stchórzył i uciekł.
Myśle,że gdyby tyle nie pili to nie czytalibyśmy o tym, i żyli by dalej tak jak wcześniej. Szkoda że musieliśmy się dowiedzieć o nich w takich okolicznościach.

strony
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

następna strona »Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida