wtorek 15-12-15, czytany: 17187 razy, autor: F-Word

46-letni Stefonknee Wolschtt żyje sobie jako 6-latka

Ma przybranych rodziców, którego łączą z nimi niebezpiecznie bliskie stosunki...

Stefonknee WolschttStefonknee Wolschtt / YouTube
Stefonknee (wymawiane jako "Stephanie") Wolschtt ma 6 lat i mieszka z rodzicami. Nosi kokardki we włosach, sukieneczki w kwiatki i… ma 46 lat, a pod sukieneczkami penisa.

46-letni Stefonknee Wolschtt żyje sobie jako 6-latka

Nie ma sensu, prawda? Rzeczywiście, w tej historii trudno o sens.

Stephanie przez 23 lata żył jako mąż i ojciec - doczekał się siedmiorga dzieci. Gdy przekroczył 40-tkę, zorientował się, że jest transseksualistą i postanowił rozpocząć nowe życie, nie jako kobieta, ale dziewczynka.

- Nie mogę zaprzeczyć, że byłem żonaty, że mam dzieci. Ale to za mną, a ja z powrotem postanowiłem zostać dzieckiem.

Ponoć ostateczny wpływ miała na to żona Wolschtta, która postawiła mu ultimatum: "Albo się zmienisz, albo odejdziesz". A on zmienić się nie potrafił, bo twierdzi, że bycie dziewczynką jest dla cechą niemożliwą do odmiany, jak wzrost.

Znalazł więc sobie adopcyjnych rodziców. Jest ich 6-letnią córeczką. Twierdzi, że małżeństwo dwojga starszych ludzi w pełni akceptuje jego wybór. Mają wnuczkę, która bawi się ze Stephanie i uważa ją za swoją "młodszą siostrzyczkę".

Świat nie kryje oburzenia. Stephanie zaś wcale nie zamierza zmieniać płci. Ponoć wyznał w jednym z wywiadów, że łączą go z rodzicami… stosunki seksualne. Mężczyzna ma też zakaz zbliżania się do rodziny, gdyż wcześniej dopuszczał się aktów przemocy.

Środowiska gejowskie i transseksualne są oburzone. Ich przedstawiciele wyrażają obawę, że teraz będą kojarzeni z takimi właśnie dewiacjami, bo tak nazywają zabawę pana Wolschtt w bycie 6-latką.

A innym najbardziej żal wspomnianej dziewczynki, która bawi się ze swoją "siostrzyczką". Ktoś w rodzinie na to pozwolił...

 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
milin słów
jula
milin słów
za kazdym razem
jula
za kazdym razem
Kiedys odnajdziemy...
Jula
Kiedys odnajdziemy...
9 CHOINKA
SZUSZ VLOGMAS
9 CHOINKA
skomentuj:Wasze komentarze (95): sortuj ↓

gość17-12-15, 09:09, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

To jest gość chory umysłowo. Ma ochotę udawać, że jest dziewczynką i znalazł ludzi, którzy chętnie się z nim w tę zabawę bawią - O.K. Rozumiem to i akceptuję. Ale nie akceptuję faktu, że ten gość jest dziewczynką. Nie jest nią. Powtarzam: jest oszustem lub osobą umysłowo chorą.

gość16-12-15, 08:05, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-12-15, 23:20 napisał(a):
gość, 15-12-15, 22:16 napisał(a):
gość, 15-12-15, 21:48 napisał(a): Niech sobie żyją homośki jak sobie chcą byleby nie obnosili sie z ta swoją orientacją.Czy widzieliście ludzi heteroseksualnychc pikietujacych na ulicach Warszawy swoją orientacje?Ja nie!Nie przeszkadza mi wasza orientacja dopóty, dopóki trzymacie ja w domu.
A ja bym proponowała dodać do tego religię. To też jest coś, co budzi tak skrajne emocje, że lepiej byłoby, by ludzie praktykowali w domach lub miejscach do tego przeznaczonych, a nie wychodzili z tym na ulice.
hmmm wychodzic na ulice? ja tam spotykam kult raczej wylacznie w miejscach do tego przeznaczonych.. chyba ze masz na myskli procesje na Boze Cialo XD ale jesli naprawde mialas to na mysli to twoje ,,wychodzić na ulice" zabiloby mnie swoja doslownoscia
Chodziło mi o ogólne obnoszenie się ze swoją wiarą (nie tylko katolicką). Nic innego tak bardzo nie dzieli ludzi. A najgorsze jest to, że zawsze znajdzie się wielu takich, którzy będą forsować swoje przekonania i wciskać je na siłę innym.

gość16-12-15, 06:37, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 16-12-15, 01:43 napisał(a): Chyba nie wiesz o czym piszesz. Ten człowiek ma ewidentnie problem z głową. Transseksualiści to nie są ludzie, którzy udają małe dzieci i przebierają się za małych chłopców lub dziewczynki, litości. Doucz się najpierw, a później szczekaj, bo się tylko ośmieszasz. To przykre, że w ludziach nie ma empatii i wrażliwości na drugiego człowieka. Pomyśl jak czułbyś się będąc sobą mentalnie, a rodząc się z ciałem płci przeciwnej. Taki się rodzisz, nikt sobie tego nie wybiera .Transseksualiści chyba mylą ci się z transwestytami, a to są dwie różne bajki...Nie widzę w tym przypadku żadnej hipokryzji. Ten koleś jest prawdopodobnie debilem z odchyleniem, a ty wrzucasz go do wora z LGBT. Zresztą, naprawdę obchodzi was, kto z kim sypia? Każdy ma prawo robić co i z kim chce, o ile nie krzywdzi przy tym nikogo. Ulegacie propagandzie ukazującej homoseksualistów transseksualistów jako zboczeńców, których porównuje się do pana z artykułu lub innych dewiantów a to normalni ludzie, którzy żyją obok was i nawet o tym nie wiecie.
Popieram, dobrze mówisz.

gość16-12-15, 06:35, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Nie dziwię się, że środowiska LGBT są oburzone. Wrzucają gościa do jednego wora z nimi, a on ma ewidentne problemy psychiczne i przez takich kretynów, społeczeństwo będzie uważać osoby transseksualne za niespełna rozumu.

gość16-12-15, 04:42, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Macie swoje gender.Ochyda.

gość16-12-15, 02:53, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość16-12-15, 01:43, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Chyba nie wiesz o czym piszesz. Ten człowiek ma ewidentnie problem z głową. Transseksualiści to nie są ludzie, którzy udają małe dzieci i przebierają się za małych chłopców lub dziewczynki, litości. Doucz się najpierw, a później szczekaj, bo się tylko ośmieszasz. To przykre, że w ludziach nie ma empatii i wrażliwości na drugiego człowieka. Pomyśl jak czułbyś się będąc sobą mentalnie, a rodząc się z ciałem płci przeciwnej. Taki się rodzisz, nikt sobie tego nie wybiera .Transseksualiści chyba mylą ci się z transwestytami, a to są dwie różne bajki...Nie widzę w tym przypadku żadnej hipokryzji. Ten koleś jest prawdopodobnie debilem z odchyleniem, a ty wrzucasz go do wora z LGBT. Zresztą, naprawdę obchodzi was, kto z kim sypia? Każdy ma prawo robić co i z kim chce, o ile nie krzywdzi przy tym nikogo. Ulegacie propagandzie ukazującej homoseksualistów transseksualistów jako zboczeńców, których porównuje się do pana z artykułu lub innych dewiantów a to normalni ludzie, którzy żyją obok was i nawet o tym nie wiecie.

gość16-12-15, 00:45, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Co za zbok

gość16-12-15, 00:09, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

to musi byc straszne dla jego dzieci , byłej żony, nie wyobrażam sobie żeby mój ojciec robił publicznie z siebie takiego debila, jak sie koleś lubi przebierać (nie on jeden to niech robi to w domu, po co się z tym obnosi)??

gość15-12-15, 23:55, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-12-15, 16:33 napisał(a): Straszy facet udający 6 letnio dziewczynkę sypiający ze swymi przybranymi rodzicami.. Tego bronicie lewacy, genderowcy, nowocześni i geje?? I wy twierdzicie że to jest ok? Przeciez kolesia nalezy izolowac od społeczeństwa!!! Jaki to jest przykład dla rozwijających się dzieci i młodziezy?? Nie znacie tego hasła ,że takie będa pokolenia jakie młodziezy chowanie? No to już wiadomo czemu gimbaza jest taka zdegenerowana....Przez tę waszą "nowoczesność".
Nie jestem na pewno lewakiem. Tutaj chodzi o cos innego. Niby LGBT taka liberalna, otwarta, tolerancyjna, a sama swojego członka nazywa od dewiantów !!! Nie rozumiesz ? To hipokryzja w czystej postaci, bo czym się on od nich różni ? Tym, ze wymyślił sobie, ze jest sześcioletnia dziewczynka ? No przeciez tak zachowują się transseksualiści ! Czyż nie ? To, ze współżyje ze swoimi przybranymi rodzicami... TO FACET, do tego 46 letni facet (czyli gej). Nie ważne bo by robił, 6 letnia dziewczynka w zyciu nie będzie! To raczej w jego przypadku wygląd na fantazje, niż faktyczna chęć bycia dzieckiem. Juz rozumiecie paradoks ?

gość15-12-15, 23:50, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-12-15, 20:34 napisał(a):
Powiem tak:nie mam nic do homoseksualistów (co tez nie znaczy ze jakkolwiek ich wspieram) ale nawet w bibli potępiony jest homoseksualizm.Takie są fakty

W Biblii jest też napisane, że kobieta która nie jest dziewicą w dniu ślubu powinna zostać ukamienowana przed domem swego ojca...

gość15-12-15, 23:20, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Panie nie poczytaj im tego grzechu.

gość15-12-15, 23:20, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-12-15, 22:16 napisał(a):
gość, 15-12-15, 21:48 napisał(a):
Niech sobie żyją homośki jak sobie chcą byleby nie obnosili sie z ta swoją orientacją.Czy widzieliście ludzi heteroseksualnychc pikietujacych na ulicach Warszawy swoją orientacje?Ja nie!Nie przeszkadza mi wasza orientacja dopóty, dopóki trzymacie ja w domu.

A ja bym proponowała dodać do tego religię. To też jest coś, co budzi tak skrajne emocje, że lepiej byłoby, by ludzie praktykowali w domach lub miejscach do tego przeznaczonych, a nie wychodzili z tym na ulice.


hmmm wychodzic na ulice? ja tam spotykam kult raczej wylacznie w miejscach do tego przeznaczonych.. chyba ze masz na myskli procesje na Boze Cialo XD ale jesli naprawde mialas to na mysli to twoje ,,wychodzić na ulice" zabiloby mnie swoja doslownoscia

gość15-12-15, 23:18, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-12-15, 22:37 napisał(a):
gość, 15-12-15, 22:33 napisał(a):
gość, 15-12-15, 21:08 napisał(a):
gość, 15-12-15, 20:34 napisał(a):
Powiem tak:nie mam nic do homoseksualistów (co tez nie znaczy ze jakkolwiek ich wspieram) ale nawet w bibli potępiony jest homoseksualizm.Takie są fakty

i co z tego, ze w tej starozytnej ksiazce sprzed 2 tys. lat jest potepiony? co to za argument?? kobiety tez sa potepione :)

Dla osób wierzących jest to argument. Chyba logiczne co?

To niech sobie wierza w co chca w zaciszu swojego domu a nie obnosza sie ze swoja wiara obrazajac czy dyskredytujac innych


a homoseksualisci moga dyskredytowac kazdego, kto ich nei akceptuje? moga byc soba poza zaciszem domu? kazdy taki k*** wielce nowoczesny i tolerancyjny a tak naprawde to jedna wielka hipokryzja i zachowanie na pokaz, bo tak jest dzisiaj k** modnie

gość15-12-15, 23:15, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Swiat schodzi na psy

gość15-12-15, 22:37, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-12-15, 22:33 napisał(a):
gość, 15-12-15, 21:08 napisał(a):
gość, 15-12-15, 20:34 napisał(a): Powiem tak:nie mam nic do homoseksualistów (co tez nie znaczy ze jakkolwiek ich wspieram) ale nawet w bibli potępiony jest homoseksualizm.Takie są fakty
i co z tego, ze w tej starozytnej ksiazce sprzed 2 tys. lat jest potepiony? co to za argument?? kobiety tez sa potepione :)
Dla osób wierzących jest to argument. Chyba logiczne co?
To niech sobie wierza w co chca w zaciszu swojego domu a nie obnosza sie ze swoja wiara obrazajac czy dyskredytujac innych

gość15-12-15, 22:33, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-12-15, 21:08 napisał(a):
gość, 15-12-15, 20:34 napisał(a): Powiem tak:nie mam nic do homoseksualistów (co tez nie znaczy ze jakkolwiek ich wspieram) ale nawet w bibli potępiony jest homoseksualizm.Takie są fakty
i co z tego, ze w tej starozytnej ksiazce sprzed 2 tys. lat jest potepiony? co to za argument?? kobiety tez sa potepione :)
Dla osób wierzących jest to argument. Chyba logiczne co?

gość15-12-15, 22:31, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-12-15, 17:52 napisał(a):
gość, 15-12-15, 17:40 napisał(a):
gość, 15-12-15, 15:11 napisał(a):
gość, 15-12-15, 15:07 napisał(a): Spedalona społeczność sie oburzyła . No popatrz :D
Chyba Cię tatus za długo na kolankach trzymał patologiczny wymiocie, że ciągle o tej "pedalszczyźnie" nawijasz. Ście**o z Ciebie konkretne.
Oj, oj, ktos za slabo posunal cie w dupkę zes taki poddenerwowany?
Piszesz z autopsji ?:D
Tak. Jak za slabo cie wyrucham to jesteś bardzo nerwowa.

gość15-12-15, 22:30, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-12-15, 20:38 napisał(a):
gość, 15-12-15, 19:41 napisał(a):
gość, 15-12-15, 17:54 napisał(a):
gość, 15-12-15, 17:40 napisał(a):
gość, 15-12-15, 15:11 napisał(a):
gość, 15-12-15, 15:07 napisał(a): Spedalona społeczność sie oburzyła . No popatrz :D
Chyba Cię tatus za długo na kolankach trzymał patologiczny wymiocie, że ciągle o tej "pedalszczyźnie" nawijasz. Ście**o z Ciebie konkretne.
Oj, oj, ktos za slabo posunal cie w dupkę zes taki poddenerwowany?
Morda, polska dziwko i wieśniaro
Oj, oj, wolisz w mordkę. Rozumiemy.
oj o jestes zjebem do kwadrau
Oj, oj naucz sie, ze dupa jest od srania, a nie od myślenia. Im mniej twojej sraki intelektualnej tym lepiej.

gość15-12-15, 22:16, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-12-15, 21:48 napisał(a): Niech sobie żyją homośki jak sobie chcą byleby nie obnosili sie z ta swoją orientacją.Czy widzieliście ludzi heteroseksualnychc pikietujacych na ulicach Warszawy swoją orientacje?Ja nie!Nie przeszkadza mi wasza orientacja dopóty, dopóki trzymacie ja w domu.
A ja bym proponowała dodać do tego religię. To też jest coś, co budzi tak skrajne emocje, że lepiej byłoby, by ludzie praktykowali w domach lub miejscach do tego przeznaczonych, a nie wychodzili z tym na ulice.

gość15-12-15, 22:03, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

bardzo dziwne i śmieszne, że nosi sukieneczki i kokardki, ja też od dzisiaj postanawiam, że zostanę dzieckiem, rodzice opiekujcie się mną.

gość15-12-15, 21:59, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-12-15, 21:48 napisał(a): Niech sobie żyją homośki jak sobie chcą byleby nie obnosili sie z ta swoją orientacją.Czy widzieliście ludzi heteroseksualnychc pikietujacych na ulicach Warszawy swoją orientacje?Ja nie!Nie przeszkadza mi wasza orientacja dopóty, dopóki trzymacie ja w domu.
Hetero nie wychodza na ulice bo maja prawa jakich homo nie maja. Dlatego homo wychodza a hetero nie. Proste.

gość15-12-15, 21:54, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

poqrwieniec!!! masakra

gość15-12-15, 21:48, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Niech sobie żyją homośki jak sobie chcą byleby nie obnosili sie z ta swoją orientacją.Czy widzieliście ludzi heteroseksualnychc pikietujacych na ulicach Warszawy swoją orientacje?Ja nie!Nie przeszkadza mi wasza orientacja dopóty, dopóki trzymacie ja w domu.

gość15-12-15, 21:37, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ech szczerze to mam gdzies czy facet przebiera sie sie za dziewczynke czy nie I czy sie bzyka ze swoim "rodzicami". Grunt zeby tej malej prawdziwej corce nic sie nie dzialo. Kazdy niech zyje jak mu sie podoba!

strony
1 2 3 4
 

następna strona »Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida