środa 16-12-15, czytany: 21896 razy, autor: fyla

Po tym wyznaniu będziecie współczuć Ewie Farnej

Problem jest poważny.

Ewa FarnaEwa Farna / KAPiF
Sława niesie za sobą wiele plusów, przede wszystkim pełne konto i możliwość rozwoju. Wiele osób jest w stanie zrobić wiele, by było o nich głośno jak o Kim Kardashian - począwszy od nagich sesji, a skończywszy na... Lepiej nie wiedzieć.

Bycie znanym, czy po prostu gwiazdą ma też swoje ujemne strony, na przykład życie prywatne ograniczone do minimum. Wiele sław boryka się też ze zbyt wścibskimi, a nawet niebezpiecznymi, fanami. Jedną z nich jest Ewa Farna (22 l.).

Piosenkarka zdradziła w jednym z wywiadów radiowych, na który powołuje się portal se.pl, że czasami czuje się prześladowana:

Zawsze znajdą się takie dziwne osoby, które przychodzą i mówią mi, że wiedzą wszystko na mój temat. Wiedzą, gdzie moja siostra chodzi do przedszkola. Przychodzą do mojego taty do firmy i chcą z nim porozmawiać o mnie. Są tacy, którzy czekają przed domem. Albo śpią w tych samych hotelach na trasie koncertowej, by móc mnie rano zobaczyć przy śniadaniu. Robią mi zdjęcia, jak siadam bez makijażu i trzymam się za rękę z chłopakiem. Chcą na mnie popatrzeć. To jest takie dziwne uczucie... Ja się tego trochę boję!


W takich sytuacjach nie chcielibyśmy być na miejscu Ewy. Współczujemy.


 


Po tym wyznaniu będziecie współczuć Ewie Farnej

Po tym wyznaniu będziecie współczuć Ewie Farnej


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
Ewa Farna
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida