poniedziałek 21-12-15, czytany: 56852 razy, autor: Rain Dog

Rodzina Ewy Tylman pokazała kolejne zdjęcia z monitoringu

Tym razem widać na nich samochód.

Ewa TylmanEwa Tylman / Facebook
Policja nie informuje na razie o przebiegu poszukiwań Ewy Tylman. Wielodniowe, dokładne przeszukiwanie dna Warty nie przyniosło efektu. Nie znaleziono ciała dziewczyny.

Rodzina tymczasem wciąż prowadzi własne śledztwo i za pośrednictwem internetu szuka wszystkich, którzy mogliby pomóc w sprawie zaginięcia Ewy. Na profilu prowadzonym przez brata kobiety pojawiły się w niedzielę dwa nowe zdjęcia.

To fotki z monitoringu - przedstawiają samochód, który w nocy pojawił się najprawdopodobniej na moście św. Rocha, w pobliżu którego po raz ostatni widziano Tylman.

UWAGA! Post z tym autem pojawił się już na innych stronach. Po zsynchronizowaniu czasów nagrań z różnych kamer monitoringu doszliśmy do faktu, że pojazd ten z bardzo dużym prawdopodobieństwem jadąc od strony ulicy Kazimierza Wielkiego na most Św. Rocha, był na nim obecny od około 03:22 do 03:24.


Kierowca jest proszony o kontakt z policją poznańska w celu złożenia zeznań-jest bardziej niż możliwe, że był świadkiem zajść przy moście Św.Rocha z nocy 23 Listopada 2015 roku w Poznaniu. Udostępniamy! - pisze administrator profilu Zaginęła Ewa Tylman.


Śledztwo trwa. Poszukiwania też ciągle się toczą...UWAGA! Post z tym autem pojawił się już na innych stronach. Po zsynchronizowaniu czasów nagrań z różnych kamer...

Posted by Zaginęła Ewa Tylman/Missing person Ewa Tylman on 20 grudnia 2015


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Dobrego Dnia Offic...
Jula Drugi singiel promujący 3 album premiera 2 czerwca 2017
Dobrego Dnia Offic...
Eliminacje Krajowe...
Katarzyna Moś
Eliminacje Krajowe...
Flashlight (Offici...
Katarzyna Moś
Flashlight (Offici...
Moś z piosenką Fla...
Katarzyna Moś
Moś z piosenką Fla...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida