poniedziałek 21-12-15, czytany: 56792 razy, autor: Rain Dog

Rodzina Ewy Tylman pokazała kolejne zdjęcia z monitoringu

Tym razem widać na nich samochód.

Ewa TylmanEwa Tylman / Facebook
Policja nie informuje na razie o przebiegu poszukiwań Ewy Tylman. Wielodniowe, dokładne przeszukiwanie dna Warty nie przyniosło efektu. Nie znaleziono ciała dziewczyny.

Rodzina tymczasem wciąż prowadzi własne śledztwo i za pośrednictwem internetu szuka wszystkich, którzy mogliby pomóc w sprawie zaginięcia Ewy. Na profilu prowadzonym przez brata kobiety pojawiły się w niedzielę dwa nowe zdjęcia.

To fotki z monitoringu - przedstawiają samochód, który w nocy pojawił się najprawdopodobniej na moście św. Rocha, w pobliżu którego po raz ostatni widziano Tylman.

UWAGA! Post z tym autem pojawił się już na innych stronach. Po zsynchronizowaniu czasów nagrań z różnych kamer monitoringu doszliśmy do faktu, że pojazd ten z bardzo dużym prawdopodobieństwem jadąc od strony ulicy Kazimierza Wielkiego na most Św. Rocha, był na nim obecny od około 03:22 do 03:24.


Kierowca jest proszony o kontakt z policją poznańska w celu złożenia zeznań-jest bardziej niż możliwe, że był świadkiem zajść przy moście Św.Rocha z nocy 23 Listopada 2015 roku w Poznaniu. Udostępniamy! - pisze administrator profilu Zaginęła Ewa Tylman.


Śledztwo trwa. Poszukiwania też ciągle się toczą...UWAGA! Post z tym autem pojawił się już na innych stronach. Po zsynchronizowaniu czasów nagrań z różnych kamer...

Posted by Zaginęła Ewa Tylman/Missing person Ewa Tylman on 20 grudnia 2015


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Będę za tobą
jula&fabisz
Będę za tobą
NINJA I ZAKUPY W D...
Szusz Vlog
NINJA I ZAKUPY W D...
DY SZAFECZKA NA KO...
STYLIZACJETV
DY SZAFECZKA NA KO...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:Wasze komentarze (2): sortuj ↓

gość11-02-16, 01:21, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Można współczuć rodzinie, i współczuje... tylko pierwszy raz się spotykam z taką "promocją" ja już na pewno nie wiem o co tu chodzi, o poszukiwanie zaginionej ? czy może o publikowanie jej zdjęć na znanym portalu ? i czemu ma służyć ta galeria ? Kim jest ta Ewa ? bo nie wiem i wcześniej nie słyszałam, a może jest więcej rodziców dzieci, które zaginęły w niewyjaśnionych okolicznościach i chciałyby w ten sposób i w takiej formie ich poszukiwać... przepraszam, ale ja już nie wiem czy mam to traktować poważnie czy też hmmm no sama nie wiem jak ?

gość10-02-16, 14:19, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ja nie zyje jej zaginieciem wiec jak cala polska?? Co za brednie? Ludzie maja wlasne zmartwienia.

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida