wtorek 22-12-15, czytany: 13191 razy, autor: F-Word

Teleprompter na Miss Universe pokazywał WŁAŚCIWĄ Miss

Zawinił tylko i wyłącznie prowadzący, Steve Harvey.

Pia Alonzo WurtzbachPia Alonzo Wurtzbach / © StarStock
Skandalu z Miss Universe 2015 ciąg dalszy.

Okazuje się, że wszystkie inne Miss wiedziały o tym, kto jest właściwą zwyciężczynią, ale miny miały "wstrząśnięte, nie zmieszane", gdy patrząc na prompter zobaczyły Miss Filipin, zaś prowadzący Steve Harvey ogłosił, iż korona wędruje do Miss Kolumbii.

Ostatecznie Pia Wurtzbach otrzymała należny jej tytuł.

Zanim do tego doszło, piękne kandydatki stały na scenie zupełnie nie wiedząc, co myśleć o zaistniałej sytuacji. Każda z nich widziała na ekranie, że wygrała reprezentantka Filipin.

- Cała nasza reszta, 77 innych kandydatek, było ustawionych w rzędzie na scenie i zobaczyłyśmy na monitorze: "Filipiny, proszę przejść się jako Miss Świata" po tym, jak Kolumbijka została koronowana - wyznała Miss Australii, Monika Radulovic.
 


Przeżyjmy to jeszcze raz:
Teleprompter na Miss Universe pokazywał WŁAŚCIWĄ MissTymczasem z rezultatem nie zgadza się obecna Miss Niemiec, Sarah-Lorraine Riek:

- Nie mogłam w to uwierzyć - mówi w odniesieniu do całej afery. - Tak cieszyłam się, że wygrała Kolumbia, ona na to zasługiwała. Nie cieszy mnie prawdziwy rezultat i innych dziewczyn też.


Panna Riek już przeprosiła za swoją wypowiedź, ale niesmak pozostał. Nie od dziś wiadomo, że słodko-lukrowany obraz przyjaźni za kulisami Miss to mit.

Teleprompter na Miss Universe pokazywał WŁAŚCIWĄ Miss

Miss Niemiec, Sarah-Lorraine Riek"Nie mogłam w to uwierzyć - mówi w odniesieniu do całej afery. - Tak cieszyłam się, że wygrała Kolumbia, ona na to zasługiwała. Nie cieszy mnie prawdziwy rezultat i innych dziewczyn też."Teleprompter na Miss Universe pokazywał WŁAŚCIWĄ Miss

Cała nasza reszta, 77 innych kandydatek, było ustawionych w rzędzie na scenie i zobaczyłyśmy na monitorze: "Filipiny, proszę przejść się jako Miss Świata" po tym, jak Kolumbijka została koronowana - wyznała Miss Australii, Monika Radulovic.Teleprompter na Miss Universe pokazywał WŁAŚCIWĄ Miss

Teleprompter na Miss Universe pokazywał WŁAŚCIWĄ Miss


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NIE CHCIELI NAS PR...
SZUSZ VLOG
NIE CHCIELI NAS PR...
Oficjalny profil J...
Jula Za każdym razem (Subskrybuj oficjalny kanał JulaINFO)
Oficjalny profil J...
NARZECZONY KOMENTU...
SZUSZ (Subskrybuj kanal szusz)
NARZECZONY KOMENTU...
HAUL DOMOWY (Subsk...
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY (Subsk...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida