czwartek 31-12-15, czytany: 7268 razy, autor: Rain Dog

Bill Cosby oskarżony o GWAŁT

Ponad 50 kobiet zeznało przeciw niemu.

Bill CosbyBill Cosby / © Fame/Flynet
Ta sprawa ciągnie się od wielu lat. Poszkodowane przez Billa Cosby'ego (78 l.) kobiety na policję zgłaszają się masowo od dłuższego czasu. Również te bardzo znane ofiary gwiazdora przerywają milczenie. Niedawno o gwałcie, którego miał się na niej dopuścić, opowiadała Janice Dickinson.

W końcu Cosby doigrał się. Chociaż wydawało się, że dobiegający 80-tki aktor będzie lawirował i unikał oficjalnego oskarżenia, w środę wydano nakaz jego aresztowania.

Cosby'ego oskarżono o gwałt, którego mężczyzna miał się dopuścić w 2004 roku w swojej rezydencji w Pensylwanii. To był ostatni dzwonek - w styczniu sprawa uległaby przedawnieniu.

Ofiara zeznała, że spędziła w jego domu jeden wieczór. Cosby miał ją poczęstować winem i namówić do połknięcia trzech pigułek, który - jak zeznała kobieta - odebrały jej władzę w kończynach.

- Nie była w stanie poruszać się, mówić. Czuła się, jakby była sparaliżowana - opowiada zastępca prokuratora okręgowego, który wydał nakaz aresztowania.

W kartotekach znajdują się zeznania ponad 50 pokrzywdzonych przez Cosby'ego kobiet. Wszystkie opowiadają, że Cosby podczas spotkań częstował je alkoholem, do którego dodawał narkotyki lub leki uspokajające.

Aktor nie przyznaje się do winy. Po zapłaceniu wysokiej kaucji - aż miliona dolarów, komik wyszedł na wolność. Odebrano mu jednak paszport. Teraz czeka na pierwszą rozprawę.Bill Cosby oskarżony o GWAŁT

Bill Cosby oskarżony o GWAŁT

Bill Cosby oskarżony o GWAŁT

Bill Cosby oskarżony o GWAŁTPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NARZECZONY KOMENTU...
SZUSZ (Subskrybuj kanal szusz)
NARZECZONY KOMENTU...
Youtube JulaInfo f...
Jula Nie zatrzymasz mne
Youtube JulaInfo f...
HAUL DOMOWY (Subsk...
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY (Subsk...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida