wtorek 05-01-16, czytany: 7366 razy, autor: Sisi

Książę William opowiada o ojcostwie

"Jestem dużo bardziej uczuciowy".

Książę WilliamKsiążę William / © Starstoc.newscom
Książę William (33 l.) nie udziela się medialnie przy każdej okazji, rzadko decyduje się na wywiady czy pojawia się na wizji. Ostatnio mąż Kate Middleton zrobił wyjątek - wystąpił w filmie dokumentalnym o swoim ojcu, Karolu.

William opowiada o tym, jak posiadanie dzieci zmieniło jego życie. Książę jest ojcem 2-letniego księcia Jerzego i 8-miesięcznej księżniczki Charlotty.

Jestem dużo bardziej uczuciowy. Nigdy specjalnie się nie ekscytowałem różnymi rzeczami, ani też przesadnie nie zamartwiałem. Teraz najmniejszy drobiazg sprawia, że mam łzy w oczach, przejmuję się wieloma rzeczami. Zdałem sobie sprawę jak cenne jest życie. To stawia wszystko w innej perspektywie. Chcę być blisko moich dzieci i widzieć jak dorastają - mówi książę.


Książę i księżna wielokrotnie powtarzali, że pragną, by ich dzieci miały normalne życie. Książę Jerzy będzie uczęszczał do lokalnego przedszkola.

Życie to nie tylko pałac. To bardzo ważne, by wiedzieć, jak wygląda normalne życie - dodaje na koniec.Książę William opowiada o ojcostwie

Książę William opowiada o ojcostwie

Książę William opowiada o ojcostwie


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Kate Middleton
Kate Middleton
Kate Middleton
Kate Middleton
Książę Jerzy,Charl...
Książę Jerzy,Charl...
Książę Jerzy
Książę Jerzy
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida