czwartek 07-01-16, czytany: 24780 razy, autor: Rain Dog

Nie uwierzysz, ile lat ma ta kobieta! (Instagram)

Laura Gordon nie jest zawodową instruktorką fitnessu. Treningi traktuje jednak jak pracę.

Laura GordonLaura Gordon / Instagram Laura Gordon, zrzut ekranu
Szczupły brzuch, muskuły na rękach. Zgrabne nogi z mocno zarysowanymi mięśniami. A do tego idealna pupa - Laura Gordon ma sylwetkę, której może jej pozazdrościć niejedna młodsza o 20 lat kobieta.

No właśnie - a ile lat ma sama Laura? Miłośniczka zdrowego stylu życia ma... 48 lat. Trudno w to uwierzyć, gdy się patrzy na zdjęcia superzgrabnej i wygimnastykowanej kobiety.

Laura, która pochodzi z Północnej Karoliny, od lat pracuje jako pośredniczka handlu nieruchomościami. Fitnessem nie zajmuje się zawodowo. Mając 20 lat po prostu złapała bakcyla. Polubiła ćwiczenia, a że efekty cieszyły jej oczy i sprawiały, że Laura czuła się zdrowa, sprężysta i gibka, kontynuuje przygodę z ćwiczeniami do dziś.

Myliłby się jednak ten, kto by sądził, że Laura kocha to, co robi.

Wcale nie przepadam za ćwiczeniami - mówi Gordon. - To jest jak moja druga praca. Bycie szczupłym wymaga skomplikowanej pracy do wykonania - ostrzega.


Rzeczywiście - nie jest łatwo. Kobieta ćwiczy codziennie (siłownię ma w domu, nie traci czasu na dojazdy) i bardzo pilnuje zdrowej diety. Nie je absolutnie żadnej przetworzonej żywności. Wybiera żywność nieprzetworzoną. Najlepiej ziarna i surowe warzywa.

Laura nie ma dzieci. Jej mąż obawia się trochę popularności, która spłynęła na żonę w związku z jej obecnością w mediach społecznościowych.

Czytając jej szczere słowa można jednak dojść do wniosku, że piękna figura nie sprawia, że życie Laury jest bezproblemowe:

Kiedy znajomi i rodzina spotykają mnie, zawsze mówią: Ależ jesteś szczęściarą, jesteś chuda i jesz co chcesz. Wyjaśniam im, że ja zawsze jem zdrowe jedzenie i dlatego nie jestem gruba.


Proszę, nie mówcie, że jestem szczęściarą, ponieważ codziennie się poświęcam, wy zaś tego nie robicie - podsumowuje Laura.


No cóż. Chyba jednak warto!


#fitness #fit #fitspo #lean #abs #toned #exercise #me #love #fitgirl #fitfam #squats#glutes ☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀☀

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Laura Gordon (@cttchickentuna)Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
ślad (Oglądaj tele...
Jula
ślad (Oglądaj tele...
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida