wtorek 19-01-16, czytany: 18548 razy, autor: artykuł sponsorowany

Poznaj sekret Kim Kardashian!

Wiesz, dlaczego gwiazda cieszy się takim powodzeniem u mężczyzn?

Kim KardashianKim Kardashian / fameflynet/ mat.prasowe
Czy chcesz poznać sekret Kim Kardashian? Zastanawiałaś się kiedyś jak ona to robi, że jej ponętne, okrągłe kształty, które nie mieszczą się we współczesnym kanonie piękności, przyciągają uwagę i wzbudzają pożądanie mężczyzn na całym świecie?

A czy słyszałaś kiedykolwiek o feromonach? To tajemniczy, niewidzialny sposób na uwiedzenie mężczyzny twoich marzeń.

Substancje te mają różnorakie zastosowanie, można na przykład dolewać je do ulubionych perfum lub skropić nimi nadgarstki, aby wzbudzić w mężczyźnie pożądanie. Nie zdziwiłabym się, gdyby Kim dolewała feromony do swoich ulubionych perfum.

Feromony otaczają nas niewidzialną mgiełką i co więcej, zdradzają innym, jaki jest nasz seksualny potencjał. Te bezwonne związki chemiczne są atrybutem atrakcyjności, przyciągają płeć przeciwną, przekazując otoczeniu pozytywne informacje o nas. Mówiąc obrazowo - kobiece feromony działają na mężczyzn tak, jak inne naturalne wabiki - długie ciemne rzęsy, pełne usta, ponętna pupa albo zmysłowy głos. Co ciekawe, udowodniono, że nawet jeśli kobieta jest fizycznie nieatrakcyjna ale skropi się feromonami, może liczyć na ogromne powodzenie u mężczyzn.

Powyższe potwierdza historia opowiedziana przez moją przyjaciółkę, która do dziś nie może uwierzyć jak to się stało, że najbrzydsza z jej koleżanek ma najprzystojniejszego i najbogatszego mężczyznę w mieście, który jest w niej po uszy zakochany.

Więcej informacji o feromonach znajdziesz tutaj.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Saint
Saint
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope,Nori
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida