wtorek 12-01-16, czytany: 4785 razy, autor: Rain Dog

Piotr Kraśko po 25 latach odchodzi z TVP

W piątek po raz ostatni poprowadził Wiadomości.

Piotr KraśkoPiotr Kraśko / © KAPiF
W piątek TVP dostała nowego prezesa. Został nim Jacek Kurski, znany polityk prawicowy. Jak piszą media, tego samego dni Kurski miał powiedzieć do szefa głównego programu informacyjnego TVP1, Piotra Kraśki, że Wiadomość mogą być dobre albo złe, ale muszą być uczciwe.

Nowy prezes ma nową wersję programów informacyjnych w TVP. W jej realizacji ma mu pomóc zmiana kadr. W związku z tym z programem pożegnał się Piotr Kraśko.

Dziennikarz odchodzi też z TVP, z którą był związany przez 25 lat. Dotychczasowy szef Wiadomości wysłał do swoich współpracowników list, w którym podziękował im za wszystko.

To było naprawdę niezwykłe 25 lat w TVP i 12 lat w Wiadomościach. I nie obawiajcie się... nie będzie teraz patosu.


Czytaj też: Karolina Lewicka ZAWIESZONA przez prezesa TVP

Bo to za co Wam jestem najbardziej wdzięczny to nie każdemu dane uczucie, że wychodząc rano z domu do pracy – cieszyłem się, że Was spotkam. Ludzi, których po prostu bardzo lubię, że spędzę z Wami kilkanaście kolejnych wyjątkowych godzin. Właśnie z Wami. I choć zespół Wiadomości traktuje teraz jak swoją rodzinę i zawdzięczam mu najwięcej, to było tak zawsze, przez te wszystkie lata i w bardzo wielu programach. Jesteście wspaniałymi, pełnymi pasji, bardzo utalentowanymi ludźmi i zrobicie jeszcze wiele wielkich rzeczy.


Bardzo dziękuje wszystkim reporterom, wydawcom, producentom, reżyserom, realizatorom, wspaniałym dziewczynom z charakteryzacji, kierownikom planu i kierowcom (ktoś dziś wie kim był Gigi Amoroso? kto pamięta jazdę Roburem, albo chociaż Fiatem Temprą). Przepraszam, że tylko ich wymienię z nazwiska, ale to trzej niezwykli operatorzy, od których najwięcej w tym zawodzie się nauczyłem – (...). Panowie byliście i zawsze będziecie moimi mistrzami - pisze Kraśko.


Czytaj też: Jakiej płci będzie trzecie dziecko Karoliny i Piotra Kraśko?

Dziennikarz jest dobrej myśli co do przyszłych wyzwań:

Dziękuję i do zobaczenia. I wszystko będzie dobrze (moja żona się złości na mnie jak tak mówię, bo twierdzi, że robię to za często, ale naprawdę w to wierzę)! Wszystko będzie dobrze!


Tymczasem z TVP Info odeszła Karolina Lewicka - dziennikarka, która niedawno zasłynęła wywiadem z ministrem kultury Piotrem Glińskim, złożyła wypowiedzenie z pracy.
Piotr Kraśko po 25 latach odchodzi z TVP

Piotr Kraśko po 25 latach odchodzi z TVP

Piotr Kraśko po 25 latach odchodzi z TVPPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
PREZENT DIY
stylizacjetv
PREZENT DIY
NAJLEPSZE KOLORY S...
Szusz
NAJLEPSZE KOLORY S...
NARTY W CORTINA D'...
Susz (Subskrybuj aby być na bieżąco)
NARTY W CORTINA D'...
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida