poniedziałek 19-02-07, czytany: 16777 razy, autor: Mignonne

Dominika w ciąży

Kto jest ojcem? Mąż czy nie mąż?

Dominika FigurskaDominika Figurska / Kapif
Małżeństwo aktorskiej pary Dominiki Figurskiej i Michała Chorosińskiego znów przeżywa kolejny kryzys. Tyle tylko, że ten jest brzemienny w skutki.

Od jakiegoś czasu widać, że między aktorami się nie układa. Na imprezach siedzą osobno i praktycznie ze sobą nie rozmawiają. Powodem takiego zachowania ma być ciąża Dominiki.

Aktorka nie tylko nie skonsultowała chęci poczęcia kolejnego dziecka ze swoim mężem, lecz co gorsza nie zaangażowała go w sam proces twórczy. Podobno dziecko jest owocem jej kolejnej zdrady.

Przypominamy, że w zeszłym roku Figurska wdała się w romans z muzykiem Tomaszem Hynkiem.Twierdziła wtedy, że nie czuła się w małżeństwie kobietą spełnioną i kochaną. Michał Chorosiński zrobił wszystko, żeby ratować swój związek. Zdradę wybaczył przy okazji udzielając tysiąca wywiadów.

Kilka miesięcy później sam skoczył w bok. Z tajemniczą brunetką dał się ponieść feromonom. Dominika wybaczyła, w końcu sama wiedziała co to znaczy ulec pokusie.

Wygląda na to, że małżonkowie zdradzają się na zmianę. Teraz jest kolej Figurskiej. Jej mąż nie komentuje sytuacji, twierdząc, że to ona powinna się wytłumaczyć.

Twardy orzech do zgryzienia mają także producenci M jak miłość. W końcu gra tam trójka Chorosińskich, poza Dominiką i Michałem także ich starsza córka Nastka.

Kolejna zdrada, a tym bardziej błogosławiony stan aktorki może nieźle namieszać.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
 Za każdym razem &...
Jula -Sylwester z tvn(SubskrybujOficjalny kanał JulaInfo)
Za każdym razem &...
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
SZUSZ(SUBSKRYBUJ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO)
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
zrób to sama szafe...
Stylizacjetv zrób to sam
zrób to sama szafe...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida