czwartek 04-02-16, czytany: 17553 razy, autor: Krisu

Chora Adriana Lima pokazała się bez make-upu

Nie uwierzycie z jakich powodów.

Adriana LimaAdriana Lima / FameFlynet, Facebook,
Słynna modelka udostępniła na Instagramie zdjęcie z przekrwionymi oczami i spojrzeniem, które od razu sugeruje ogromne zmęczenie.

Dzisiaj spędziłam 10 godzin sesji z ogromną gorączką, bez przerwy kaszlałam i miałam potężny ból głowy. Nie zatrzymało mnie to jednak od robienia tego co kocham.


Należy przyznać, że Adriana Lima jasno wyznacza granicę pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym. Na swoim profilu napisała również:

Skończyłam, pojechałam na lotnisko, aby zobaczyć moje dwie księżniczki. Lot był opóźniony o 3 godziny, a leciałam z Nowego Jorku do Miami. Przyjechałam do domu o drugiej w nocy i jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu jestem z bliskimi.


Zobacz też: Adriana Lima czerwona i spocona po treningu

Jak sama twierdzi, nie ma w tym niczego złego, że co jakiś czas mówi o swoim życiu prywatnym. Pragnie przez to przekazać, że twierdzenie wielu ludzi, o tym że praca modelki jest banalnie prosta, bo wystarczy jedynie ładnie wyglądać, jest błędne i naprawdę trzeba dać z siebie wszystko. Jak sama przy tym zaznacza, mówienie o takich rzeczach nie jest narzekaniem, ale dowodem na to, że nawet taki zawód należy traktować poważnie, a stereotypy o zawodzie modelki, jakoby był banalnie prosty jest po prostu błędny.

Zobacz jak naprawdę wygląda życie modelki

Chciałam pokazać swoją twarz, (...) i przekazać, że nie tylko ja tak ciężko pracuje. Dziękuje Wam za zrozumienie i mam nadzieję, że moja wiadomość nie zostanie źle odebrana. Kocham Was wszystkich


This is not a complain, just sharing a little bit of my life. Sometimes, people question, that model life is easy, and...

Posted by Adriana Lima on 2 luty 2016Got a cold 😷😷😷😷😩

Posted by Adriana Lima on 1 luty 2016


Chora Adriana Lima pokazała się bez make-upu!

Chora Adriana Lima pokazała się bez make-upu!

Chora Adriana Lima pokazała się bez make-upu!

Chora Adriana Lima pokazała się bez make-upu!


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Adriana Lima
Adriana Lima
Gwiazdy
Gwiazdy
Adriana,Doutzen,Ca...
Adriana,Doutzen,Ca...
Adriana,Doutzen,Ca...
Adriana,Doutzen,Ca...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida