piątek 05-02-16, czytany: 29632 razy, autor: Krisu

Jeszcze nikt tak nie pojechał po Miley jak Nicki

Nie uwierzysz, jak ją nazwała.

Nicki MinajNicki Minaj / FameFlynet,
Nicki Minaj (33 l.) znana jest ze swojego ciętego języka, ale tym razem przegięła. W swoim najnowszym utworze Down in the DM Remix, piosenkarka wylicza, ilu facetów przespało się z Miley Cyrus (23 l.). Używa między innymi: Miley wuss good?, co w wolnym tłumaczeniu ze slangu oznacza nieogarniętą, strachliwą sierotę. Może też oznaczać coś innego – czy Miley była dobra? - w wiadomo jakim znaczeniu.

To nie pierwszy raz,kiedy Nicki zadziera nosa. Ostatnim razem nazwała Miley Cyrus s*ką na gali MTV Music Awards, kiedy ta stwierdziła w jednym z wywiadów, że raperka jest nieuprzejma i niewychowana. Trzeba przyznać, że Nicki w głównej mierze zawdzięcza swój sukces kontrowersjom i oryginalnemu stylowi życia, który w tym biznesie jest strzałem w dziesiątkę.

Zobacz też: Nicki Minaj popełniła gafę na scenie

W piosence oberwało się również Kylie Jenner (18 l.), której usta porównane są do ...waginy. Ciekawe zatem, czy szwagierka Kanye Westa (38 l.) odpuści taką zniewagę? A może do wojenki włączy się sam Kanye broniąc niczym dzielny rycerz swojej – bądź, co bądź - rodziny?

Choć bądźmy szczerzy – tekst nie grzeszy głębokim nurtem prawdziwej poezji. Innymi słowy, piosenka udowadnia, że umysł Nicki czasem nie jest skażony grzechem intelektu. Chociaż z drugiej strony piosenkarka wie, jak zadbać o otoczkę i zarobić dodatkowe pieniądze na kolejnym skandalu.

Podoba się Wam nowy kawałek Nicki?Jeszcze nikt tak nie pojechał po Miley jak Nicki

Jeszcze nikt tak nie pojechał po Miley jak Nicki

Jeszcze nikt tak nie pojechał po Miley jak Nicki


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Insta-Stars/Celebr...
Insta-Stars/Celebr...
Nicki Minaj
Nicki Minaj
Nicki Minaj
Nicki Minaj
Nicki Minaj
Nicki Minaj
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida