sobota 13-02-16, czytany: 46857 razy, autor: Krisu

Mroczne sekrety Kajetana Poznańskiego

Potwór to seryjny morderca?

Kajetan PoznańskiKajetan Poznański / Interpol, Policja.pl
W programie Interwencja podano informacje, że Kajetan Poznański (26 l.), który jest poszukiwany przez polskie oraz zagraniczne służby, o istnieniu wysokiego prawdopodobieństwa, że poszukiwany jest seryjnym mordercą. Mają świadczyć o tym zarówno kości innej osoby znalezione w mieszkaniu mordercy oraz jego portret psychologiczny.

Zobacz więcej: Kim jest Kajetan Poznański?

Ponadto w programie Dzieje się na żywo w Wirtualnej Polsce, dr hab. Monika Całkiewicz z Akademii Leona Koźmińskiego stwierdziła, że zabójca działał z premedytacją, a to sposób w jaki zabił swoją ofiarę, nie pozostawia złudzeń - jest bardzo możliwe, że była to jedna z wielu zbrodni.

Ta zbrodnia jest wyjątkowa ze względu na sposób działania sprawcy. Fakt, że zwłoki zostały poćwiartowane, że próbowano je spalić - to powoduje, że jest to coś nadzwyczajnego. To było zaplanowane działanie. Możliwe, że to nie było pojedyncze zabójstwo.


Psychopata, który na co dzień pracował jako bibliotekarz, z pozoru nie wyróżniał się z tłumu. Niczym tytułowi bohaterowie serialu Dexter lub filmów o Hannibalu Lecterze, doskonale potrafił wtopić się w społeczeństwo, które nie zdawało sobie sprawy z tego, że w pobliżu czai się bezlitosny maniak.

Jak twierdzą osoby znające Poznańskiego - pochodził z bardzo dobrze usytuowanej rodziny i przez całe życie był "oczkiem w głowie rodziców". Był rozpieszczony, przez co w życiu dorosłym nie miał żadnych zahamowań. Świadczyć ma o tym także jego pogarda dla ofiary, której nie dość, że zbezcześcił zwłoki odcinając głowę, to po spełnieniu obrzydliwych fantazji, ciało starał się spalić.

Ponadto maniak w oczach eksperta nie działał po raz pierwszy. Takie zachowanie świadczy o pewnej wierze w swoje działanie. Jakkolwiek to okropnie nie brzmi, to Poznański mordując w ten sposób, mógł wierzyć w swoją "misyjność". Dlatego zabójstwo w oczach psychopaty miało jasny cel.

Wyznacznikiem zawsze jest "modus operandi" sprawcy. Bardzo często śledczy na miejscu zdarzenia mogą zaobserwować coś, co nazywa się "wizytówką sprawcy". Jest to działanie, które nie jest zazwyczaj działaniem koniecznym, żeby ofiarę pozbawić życia, ale jest pewnym działaniem rytualnym, symbolicznym mówi dr hab. Monika Całkiewicz.


Ponadto do sprawy tradycyjnie włączył się Krzysztof Rutkowski, wraz ze swoją słynną ekipą. "Detektyw" stwierdził, że jego agencja jest w posiadaniu dowodów, świadczących o tym, że morderca grasuje w Gdyni. Co miał tam robić Poznański? Według Rutkowskiego miał kupować gadżety sado masso w jednym z seks shopów.

No cóż. Przypomnijmy, że "detektyw" utracił swoją licencję w 2009. Ostatnio zaś stwierdził, że posiada niezbite dowody na to, że Ewa Tylman została zabita dla... sekciarskiego rytuału. Podobne rewelacje z ust byłego posła Samoobrony wielokrotnie się nie sprawdzały, ale ok - może tym razem pomoże policji. Może. Kto wie.

Zobacz cały wywiad zobaczysz TUTAJMroczne sekrety Kajetana Poznańskiego

Mroczne sekrety Kajetana Poznańskiego

Mroczne sekrety Kajetana Poznańskiego

Mroczne sekrety Kajetana PoznańskiegoPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
KOTY I MĘŻCZYŹNI, ...
SZUSZ VLOG
KOTY I MĘŻCZYŹNI, ...
Nie zatrzymasz mni...
Jula
Nie zatrzymasz mni...
zrób ją sama zrób ...
Stylizacjetv DIY SZAFECZKA
zrób ją sama zrób ...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:Wasze komentarze (135): sortuj ↓

gość29-02-16, 17:45, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

jak on jest polak i europejczyk to ja krolowa mozambiku,Muslem zdrowo w lep kopiety a takich niestety w europie dzieki merkel wiecej.............

gość27-02-16, 23:14, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

J*bany Jaś Fasola

gość16-02-16, 22:21, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 14-02-16, 00:42 napisał(a):
gość, 14-02-16, 00:17 napisał(a):
Zabił Ewe Tylman

Idź się lecz, zjeebie.


to moze być prawda, Kajetan tez z Poznania

gość16-02-16, 22:19, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ręce precz od Kajetana!
Wyszedł na ulice jak chciał swetru

gość15-02-16, 22:03, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Jakby był taki "mądry" to by ja ukrył a on chciał wywołać pożar i żeby ją tam znaleziono, jej kości, szczątki cokolwiek. Wiedział co robi, chciał się tym pochwalić bo nie jest trudno sprawdzić czyje jest mieszkanie i kto w nim mieszka

gość15-02-16, 17:52, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 13-02-16, 14:11 napisał(a):
gość, 13-02-16, 14:09 napisał(a):
gość, 13-02-16, 13:45 napisał(a):
bzdura ! ja jestem z patologii i brzydzę sie przemocą ! nie generalizujcie głupie gimbusiary bo co wy wiecie o życiu
Jak widać coś z tej patoli w Tobie zostało skoro wyzywasz obcych od "głupich gimbusia". Jak to mówią człowiek wyjdzie ze wsi ale wieś z czlowieka... a w tym przypadku patola :)
A teraz przeczytaj ze zrozumieniem to co sama napisałaś i dostrzeż że niczym się twój wpis nie rożni od wpisu wyżej, z tym wyjątkiem, że wpis wyżej zamieściła osoba uczciwie przyznająca się do wzrastania w patologii.
2 komentarz to stwierdzenie faktu, pierwszy to obrażanie więc nad czym się tu zastanawiać ? skoro twierdzi że wyszła z patologii to niech nie wyzywa innych a drugi komentarz jest tylko nawiązaniem do tego o czym sama wspomniała.
i to zdanie w 1 kom " co wy wiecie o życiu", no ta bo trzeba się wychować w patoli żeby coś o nim wiedzieć, super tok myślenia
Jeżeli dorastała w rodzinie patologicznej,a wyrosła na porządnego człowieka to coś o życiu wie.Ten tekst o gimbusiarach niepotrzebny,tak samo jak drugi komentarz.

gość15-02-16, 17:38, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 13-02-16, 23:40 napisał(a):
gość, 13-02-16, 15:18 napisał(a): Jestescie beznadziejni w pisaniu o takich rzeczach, zostańcie moze lepiej przy butach, tyłkach i cyckach, bo na nic wiecej serio was nie stac.
10/10, zarówno kozaczek jak i durne komentatorki
Czyli mówisz też o sobie komentatorko? :)

gość14-02-16, 23:45, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

On już ma żółte papiery

gość14-02-16, 21:39, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 14-02-16, 15:01 napisał(a): Ty z tym Żydem zluzuj, bo sam masz dziadka z wermachtu
Nie wiem dlaczego, ale ten komentarz mnie rozśmieszył.

gość14-02-16, 20:07, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Poznanski sie "bawi"...on nie ucieka, on obserwuje co sie dzieje. Nigdzie nie wyjechal. Takie jest moje zdanie.

gość14-02-16, 15:01, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ty z tym Żydem zluzuj, bo sam masz dziadka z wermachtu

gość14-02-16, 14:39, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

To Żyd. A Żydów trzeba tępić jak stonkę

gość14-02-16, 11:56, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Przerazajace jest to iz wyglada tak niepozornie, przyjaznie, wrecz wzbudza zaufanie

gość14-02-16, 04:06, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wiecie co Wam powiem? U nas w miasteczku zamordowano w wannie kilka ładnych lat temu dziewczynę. Głucho-niemą. Dwóch kolesi (w tym niby jeden jej chłopak!) pocwiartowalo ja żywcem na kawalki. Fleksem! Wszystko zakamuflowali. Zwłoki w tych kawałkach były pochowane w worki i powyrzucane do śmietników po całym mieście! Ludzie potem znajdowali, np. korpus! Najlepsze jest to, że obaj tez byli głuchoniemi i okazali się gejami! Po kilku latach ich sądzenia jeden wziął cała winę na siebie! Siedzi w więzieniu, rzecz oczywista! Ale ten drugi chodzi bezkarnie na wolnosci! Widzę go raz na jakiś czas i inni rzecz jasna też widzą. Przecież niektórzy orientują się o co z nim chodzi!.... Mi się osobiście rzygać chce, jak go widzę, przysięgam że chciałabym żeby wpadł na moich oczach pod samochód i zwijał się z bólu. Nie pomogłabym mu", w życiu . Patrzyłabym chyba jak zdycha! Także spójrzcie, jakie zbrodnie się dzieją w całym kraju! Okropienstwo!

gość14-02-16, 04:06, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wiecie co Wam powiem? U nas w miasteczku zamordowano w wannie kilka ładnych lat temu dziewczynę. Głucho-niemą. Dwóch kolesi (w tym niby jeden jej chłopak!) pocwiartowalo ja żywcem na kawalki. Fleksem! Wszystko zakamuflowali. Zwłoki w tych kawałkach były pochowane w worki i powyrzucane do śmietników po całym mieście! Ludzie potem znajdowali, np. korpus! Najlepsze jest to, że obaj tez byli głuchoniemi i okazali się gejami! Po kilku latach ich sądzenia jeden wziął cała winę na siebie! Siedzi w więzieniu, rzecz oczywista! Ale ten drugi chodzi bezkarnie na wolnosci! Widzę go raz na jakiś czas i inni rzecz jasna też widzą. Przecież niektórzy orientują się o co z nim chodzi!.... Mi się osobiście rzygać chce, jak go widzę, przysięgam że chciałabym żeby wpadł na moich oczach pod samochód i zwijał się z bólu. Nie pomogłabym mu", w życiu. Patrzyłabym chyba jak zdycha! Także spójrzcie, jakie zbrodnie się dzieją w całym kraju! Okropienstwo!

gość14-02-16, 04:05, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wiecie co Wam powiem? U nas w miasteczku zamordowano w wannie kilka ładnych lat temu dziewczynę. Głucho-niemą. Dwóch kolesi (w tym niby jeden jej chłopak!) pocwiartowalo ja żywcem na kawalki. Fleksem! Wszystko zakamuflowali. Zwłoki w tych kawałkach były pochowane w worki i powyrzucane do śmietników po całym mieście! Ludzie potem znajdowali, np. korpus! Najlepsze jest to, że obaj tez byli głuchoniemi i okazali się gejami! Po kilku latach ich sądzenia jeden wziął cała winę na siebie! Siedzi w więzieniu, rzecz oczywista! Ale ten drugi chodzi bezkarnie na wolnosci! Widzę go raz na jakiś czas i inni rzecz jasna też widzą. Przecież niektórzy orientują się o co z nim chodzi!.... Mi się osobiście rzygać chce, jak go widzę, przysięgam że chciałabym żeby wpadł na moich oczach pod samochód i zwijał się z bólu. Nie pomogłabym mu", w życiu. Patrzyłabym chyba jak zdycha! Także spójrzcie, jakie zbrodnie się dzieją w całym kraju! Okropienstwo!

gość14-02-16, 04:05, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wiecie co Wam powiem? U nas w miasteczku zamordowano w wannie kilka ładnych lat temu dziewczynę. Głucho-niemą. Dwóch kolesi (w tym niby jeden jej chłopak!) pocwiartowalo ja żywcem na kawalki. Fleksem! Wszystko zakamuflowali. Zwłoki w tych kawałkach były pochowane w worki i powyrzucane do śmietników po całym mieście! Ludzie potem znajdowali, np. korpus! Najlepsze jest to, że obaj tez byli głuchoniemi i okazali się gejami! Po kilku latach ich sądzenia jeden wziął cała winę na siebie! Siedzi w więzieniu, rzecz oczywista! Ale ten drugi chodzi bezkarnie na wolnosci! Widzę go raz na jakiś czas i inni rzecz jasna też widzą. Przecież niektórzy orientują się o co z nim chodzi!.... Mi się osobiście rzygać chce, jak go widzę, przysięgam że chciałabym żeby wpadł na moich oczach pod samochód i zwijał się z bólu. Nie pomogłabym mu", w życiu. Patrzyłabym chyba jak zdycha! Także spójrzcie, jakie zbrodnie się dzieją w całym kraju! Okropienstwo!

gość14-02-16, 02:54, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Jedno czego nie rozumiem to tego, że od razu chcą z niego zrobić- nagłośnić medialnie - jako "psychopatę" - człowieka z tzw. " żółtymi papierami", psychola. Nie ma żadnego badania biegłego. Jego matka pracuje w prokuraturze czy też jest prokuratorem - tak mówią w tv. Oby nie okazało się że ten człowiek zostanie zbadany tak i zaopiniowany że nic mu nie grozi bo jest tylko psycholem......

gość14-02-16, 00:42, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 14-02-16, 00:17 napisał(a):
Zabił Ewe Tylman

Idź się lecz, zjeebie.

gość14-02-16, 00:28, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Niedawno było głośno o tym jak synalek zabił swoją matkę zadając jej kilkadziesiąt ciosów nożem. Matka była prokuratorem. Tutaj matka też prokuratorem i ma syna zabójcę.

gość14-02-16, 00:17, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Zabił Ewe Tylman

gość13-02-16, 23:58, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 13-02-16, 10:39 napisał(a):
gość, 13-02-16, 10:29 napisał(a): Nakrecana sensacja. Podobno o tych kosciach innych ofiar to sciema- ktos to oficjalnie zdementowal. Mi sie nie wydaje zeby to bylo planowane. Zabil ja i sie wystraszyl. Probowal pozbyc sie ciala, ale bardzo nieudolnie. Przewyzonie ciala w taksowce - czy to jest madre? Media probuja z niego zrobic seryjnego, bo to zapewnia zainteresowanie.
Nie do konca tak moze byc. Jesli fascynowal sie postacia Lectera, byl bibliotekarzem ktory mial dostep do tych rowniez mrocznych ksiazek,to wiadomo ze jest jakis psychiczny i bierze swoje inspiracje z ksiazek. Za duzo ksiazek sie naczytal i myslal,ze jest to rzeczywistosc.Widac z twarzy,ze cos z nim nie tak. Wiec raczej na pewno wiedzial co robi i raczej sie nie ukrywa, tylko jest gdzies daleko daleko stad,byc moze nawet zmienil tozsmosc i wyglad.
Ten zyd to juz chyba w izraelu siedzi, mama prokurator mu zalatwilA

gość13-02-16, 23:49, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 13-02-16, 23:46 napisał(a):
gość, 13-02-16, 23:33 napisał(a):
gość, 13-02-16, 23:29 napisał(a):
Pierrdolicie o jego wyglądzie, jakby z wyglądu można było wyczytać charakter. Głupie jesteście jak but. Wygląd tego zjeeba mówi jedno: ON JEST ŻYDEM, MA CHARAKTERYSTYCZNE SEMICKIE RYSY. I teraz siedzi sobie pod palemką w Tel Awiwie popijając Bloody Mary i śmieje się z polaczków. Mazeł tow :)

Jego matka prokurator, jej ojciec wysoko postawiony ubek - Żyd. Ten świr też miał lekko w życiu, tzw. resortowe dziecko.


Dziadek był dziennikarzem.

Ze strony ojca. Ojciec jego matki to pracownik Urzędu Bezpieczeństwa.

gość13-02-16, 23:48, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Współczucie dla rodziny. Zarówno jego jak i tej zamordowanej dziewczyny.

gość13-02-16, 23:46, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 13-02-16, 23:33 napisał(a):
gość, 13-02-16, 23:29 napisał(a):
Pierrdolicie o jego wyglądzie, jakby z wyglądu można było wyczytać charakter. Głupie jesteście jak but. Wygląd tego zjeeba mówi jedno: ON JEST ŻYDEM, MA CHARAKTERYSTYCZNE SEMICKIE RYSY. I teraz siedzi sobie pod palemką w Tel Awiwie popijając Bloody Mary i śmieje się z polaczków. Mazeł tow :)

Jego matka prokurator, jej ojciec wysoko postawiony ubek - Żyd. Ten świr też miał lekko w życiu, tzw. resortowe dziecko.


Dziadek był dziennikarzem.

strony
1 2 3 4 5 6
 

następna strona »Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida