wtorek 16-02-16, czytany: 11920 razy, autor: Krisu

Kanye West to rasista?

Nie uwierzysz, co napisał o białych ludziach!

Kanye WestKanye West / FameFlynet, Twitter
Raper Kanye West (38 l.) nie przestaje zadziwiać. Muzyk dopiero co nazwał Taylor Swift dz*wką((26 l.), w zamian za co, ośmieszyła go na rozdaniu nagród Grammy. Jest mu widocznie mało, bo kolejny raz próbuje szokować. Oczywiście można w pewien sposób zrozumieć, że to co pisze na Twiterze jest promocją jego nowej płyty, jednak teraz definitywnie przesadził.

Tym razem dostaje się... białym ludziom! Czarnoskóry muzyk daje przykład swojej ignorancji na swoim Twiterze. Wysyła wiadomości do gazet, w których apeluje do redaktorów, że nie powinni komentować muzyki czarnoskórych.

Zobacz więcej: Taylor Swift pocisnęła Kane Westowi

Dlaczego? Czyżby magazyny skrytykowały jego najnowszą płytę? Czyżby nazywał rasistami tych ludzi, którzy nie zgadzają się z jego opiniami i nie akceptują jego muzyki? Gdzie tu sens? Gdzie tu logika?

Ponadto, próbując argumentować swoją wypowiedź, napisał:

Kocham, kocham, kocham białych ludzi, ale nigdy nie zrozumiecie, jak to jest być prawnukiem niewolników, który tak daleko zaszedł.


Serio? A co mają powiedzieć inni artyści, którzy wychowali się w gorszych warunkach niż Ty, Kanye? Którzy robią prawdziwą muzykę, a nie co chwila chwalą się na FB, czy Twiterze, że są "najlepsi na świecie"? A co z Twoją żoną - Kim Kardashian - która, bądz co bądz, też jest biała?

Ponadto "artysta" próbuje przekonać swoimi wpisami, że system jest stworzony głównie dla kolorowych ludzi, ponieważ "więcej rozumieją". Jego generalizowanie na lepszych i gorszych, jest skierowane oczywiście do czarnej młodzieży, jednakże czy nie przesadził?

Takie uproszczenie - dzielenie swoich fanów na "białych" i "kolorowych" jest przesadą, która kolejny raz może spowodować krytykę fanów. No chyba, że specjalnie o to mu chodzi, prawda? Narobić szumu niskim kosztem, aby każdy o nim pisał. W sumie raper wychodzi zapewne z założenia, że nie ważne jak mówią - ważne, że w ogóle mówią. Tyle, że w tym przypadku ta "strategia" może mu się w ogóle nie udać, prawda?
Kanye West to rasista?

Kanye West to rasista?

Kanye West to rasista?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Saint
Saint
Nori&Saint
Nori&Saint
Kim Kardashian,Sai...
Kim Kardashian,Sai...
Saint
Saint
skomentuj:Wasze komentarze (70): sortuj ↓

gość18-02-16, 18:04, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

"W Polsce nie ma rasizmu"... Wystarczy poczytać komentarze pod tym artykułem.Jesteście gorsze od małp.od których wyzywacie tego człowieka

gość18-02-16, 18:03, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

G*WNO PRAWDA! jak słucham takiego pier*leniaenia to coś mi sie robi! Biali osadnicy byli zbyt leniwi dlatego sprowadzili niewolników,któzy swoja niewolnicza praca zbudowali Ameryke! Rozumiem,że wolałabyś byś traktowana jak pies,a nawet gorzej i pracowac do usranej smierci na łasce innego czlowieka niz spokojnie mieszkac w ojczyznie? Co ma IQ do tego? To,ze maja mniej to znaczy,ze mozna ich gorzej trakotwac? Biali nie dali czarnym "nowego życia".Przyneśli jedynie śmierc,cierpienie,gwałty,egzekucje,upokorzenia,niewolnictwo,wykańczającą pracę i choroby! Szkoda,że tego nie wyczytałaś w swoim mondrych książkach historycznych. Bardzo wygodne jest pomijanie takich faktów prawda?

gość18-02-16, 07:16, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 17-02-16, 10:39 napisał(a):
gość, 16-02-16, 23:51 napisał(a):
gość, 16-02-16, 23:09 napisał(a): Czarni do niczego nie do chodza bo to smierdzace LENIE!!
Do łóżka się nadają!
Popieram. Oni nadają się tylko do grzmocenia, za to w tym są dobrzy. Sex z czarnuchem to doznania high level.
Hahahaha jak zawsze ta sama idiotka pisze swoje madrosci

gość17-02-16, 19:31, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wstretny murzyn!

gość17-02-16, 17:22, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

To jest strategia marketingowa i akcja promocyjna, choć żenująca...

gość17-02-16, 14:55, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Za każdym razem, kiedy ten "pan" coś publikuje bądź pisze się na jego temat, mam coraz większe wrażenie, że jest niespełna rozumu. Tyle w temacie.

gość17-02-16, 13:22, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

.
70 to średnia, zatem obejmuje czarnego inteligenta o IQ 120 który czasami choć rzadko się zdarza jak i czarnego przeciętnego o IQ 60 co jest u nas w Europie klasyfikowane jako niedorozwój umysłowy.
Pamiętam jak murzynka amerykańska żaliła się, że warzyw wcale nie jada i to nie jej wina - je tylko ciastka słodycze i mrożonki. Użalała się, że sklep z warzywami jest jedną przecznicę dalej a nie pod jej nosem i to przez "nich" (w domyśle białych?) ona nie je warzyw i nie zje i jej biedne dzieci też nie zjedzą bo tak ciężko je zdobyć. Bo ona nie będzie szła 100 metrów do warzywniaka
z badań wynika że nie są najinteligentniejsi ale są silni, szybcy i genialni fizycznie. Nie wiem w czym rzecz, i tak Azjaci prześcigają innych praktycznie we wszystkim...

gość17-02-16, 13:19, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

niech spier%Ala, równie dobrze mogę mu powiedzieć że nigdy nie był kobietą, więc nie wie jak to jest być potomkiem kobiet które musiały walczyć o prawo głosu, antykoncepcje i równe szanse na rynku pracy. DO DZIŚ DZIEŃ TO NIE JEST OSIĄGNIĘTE,a murzyni w USA mają tyle przywilejów, że to chyba od tego im się w du*&ach poprzewracało!

gość17-02-16, 11:10, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Przez ile pokoleń jeszcze będą turlać to amerykańskie poczucie winy?

gość17-02-16, 11:00, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 17-02-16, 02:39 napisał(a):
gość, 16-02-16, 21:12 napisał(a):
nie jestem rasita ale prawda jest taka że gdyby nie "biali" do tej pory na drzewie by siedzieli albo już by ich nie było. Prawda jest taka że "biali" potrafią praktycznie wszystko, a "czarni" bardzo niewiele dlatego mają mały dystans do siebie. Może było spowodowane to niewolnictwem ale to było lata temu i do tej pory się tego trzymają więc jak im tak zle wśród białych którzy dali im nowe życie i start niech spitalaja do Afryki

ja wiem ,że to jest przykre ale niestety prawdziwe. Ile jest ras ludzkich o to toczą się spory naukowców ale jedno jest w sumie pewne. Wszyscy stworzyli jakieś cywilizacje po za czarnymi. Egipt, Rzym, Grecja, Mezopotamia, Chiny, Aztekowie, Inkowie, Olmekowie itp ale nie czarni. Co prawda istniała kultura Beninu, która zostawiła po sobie zabytki ale oni doszli do tego w średniowieczu i dzięki szlakom handlowym z morzem śródziemnym. Są naukowcy ,którzy twierdzą ,że oni mają niższe IQ w porównaniu do wszystkich innych. Testy inteligencji wskazują ,że dla populacji azjatyckich średnie IQ to 103, dla europejczyków 100 a dla czarnych tylko 70. No, ale nie wolno o tym mówić.

70 to średnia, zatem obejmuje czarnego inteligenta o IQ 120 który czasami choć rzadko się zdarza jak i czarnego przeciętnego o IQ 60 co jest u nas w Europie klasyfikowane jako niedorozwój umysłowy.
Pamiętam jak murzynka amerykańska żaliła się, że warzyw wcale nie jada i to nie jej wina - je tylko ciastka słodycze i mrożonki. Użalała się, że sklep z warzywami jest jedną przecznicę dalej a nie pod jej nosem i to przez "nich" (w domyśle białych?) ona nie je warzyw i nie zje i jej biedne dzieci też nie zjedzą bo tak ciężko je zdobyć. Bo ona nie będzie szła 100 metrów do warzywniaka

gość17-02-16, 10:54, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

czarni nie są lepsi, widocznie miałyście białych cieniasów. Moja koleżanka spała z wieloma w tym z czarnymi i mówiła, ze oni się walą jak psy - mówiła, ze porażka, żaden niewiele umiał i nie był dobry w tym.

gość17-02-16, 10:44, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Jest wielu czarnych muzyków, ale żaden nie robi z siebie błazna przy promocji swojej płyty jak orangutan West. Dać mu banana i niech się przymknie.

gość17-02-16, 10:42, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

On ma jakąś obsesję na punkcie czarnych. Pewnie biedak jest sfrustrowany, powinni przestać kupować jego ubrania, płyty i cokolwiek jest podpisane jego nazwiskiem. Jest bezczelny niesamowicie, już przestaną recenzować płyty czarnych bo on im tak nakazuje. To jest chory człowiek, wymaga leczenia albo konsultacji z psychologiem.

gość17-02-16, 10:39, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 16-02-16, 23:51 napisał(a):
gość, 16-02-16, 23:09 napisał(a):
Czarni do niczego nie do chodza bo to smierdzace LENIE!!

Do łóżka się nadają!Popieram. Oni nadają się tylko do grzmocenia, za to w tym są dobrzy. Sex z czarnuchem to doznania high level.

gość17-02-16, 10:18, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 17-02-16, 09:37 napisał(a): Niech Murzyni przestaną z tym niewolnictwem, kiedy to było, w XIX wieku? Może my zaczniemy mowić, Żr Niemcy czy Anglicy nas nigdy nie zrozumieją, bo nie wiedza jak to jest byc prawnukiem niewolników w obozie koncentracyjnym? Żałosne
No właśnie.

gość17-02-16, 09:37, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Niech Murzyni przestaną z tym niewolnictwem, kiedy to było, w XIX wieku? Może my zaczniemy mowić, Żr Niemcy czy Anglicy nas nigdy nie zrozumieją, bo nie wiedza jak to jest byc prawnukiem niewolników w obozie koncentracyjnym? Żałosne

gość17-02-16, 08:43, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Nie słucham jego muzyki bo jest kretyńska jak on sam!Rasita do kwadratu nie da się czytać co ten "murzyn" wypisuje tak tak murzyn.Trzeba nazywać go po imieniu on pisze o białych ja będę pisać o czarnych!Jemu chyba od stanu konta się we łbie poprzewracało!A z tego co wiem to murzyn rządzi w Ameryce więc ktoś go wybrał i jakis głos mają!A poza tym ci murzyni co popełniają przestępstwa muszą jakoś się bronić a najłatwiej oskarżyć wszystkich o rasizm!!!

gość17-02-16, 08:06, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Czarni siedzieliby na drzewie, bo tam im było dobrze. Nie potrzebowali nic od białego człowieka, który na siłę chciał im narzucić swoją cywilizację. Biały człowiek narobił wiele zła. Niżej ktoś pisze o cywilizacji poludniowoamerykanskich i chińskiej. A zgadnijcie, kto je zniszczył?

gość17-02-16, 04:07, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 17-02-16, 02:39 napisał(a):
gość, 16-02-16, 21:12 napisał(a):
nie jestem rasita ale prawda jest taka że gdyby nie "biali" do tej pory na drzewie by siedzieli albo już by ich nie było. Prawda jest taka że "biali" potrafią praktycznie wszystko, a "czarni" bardzo niewiele dlatego mają mały dystans do siebie. Może było spowodowane to niewolnictwem ale to było lata temu i do tej pory się tego trzymają więc jak im tak zle wśród białych którzy dali im nowe życie i start niech spitalaja do Afryki

ja wiem ,że to jest przykre ale niestety prawdziwe. Ile jest ras ludzkich o to toczą się spory naukowców ale jedno jest w sumie pewne. Wszyscy stworzyli jakieś cywilizacje po za czarnymi. Egipt, Rzym, Grecja, Mezopotamia, Chiny, Aztekowie, Inkowie, Olmekowie itp ale nie czarni. Co prawda istniała kultura Beninu, która zostawiła po sobie zabytki ale oni doszli do tego w średniowieczu i dzięki szlakom handlowym z morzem śródziemnym. Są naukowcy ,którzy twierdzą ,że oni mają niższe IQ w porównaniu do wszystkich innych. Testy inteligencji wskazują ,że dla populacji azjatyckich średnie IQ to 103, dla europejczyków 100 a dla czarnych tylko 70. No, ale nie wolno o tym mówić.

Bo czarni są czarni, bo przystosowani do trudnych warunków klimatycznych! Dlatego nic nie mogli nigdy zacząć. Eskimos też miasta nie wybudował. Czarni będą od ciebie szybsi w biegu, pływaniu, skakaniu itd. wszystko zależy od naturalnego środowiska

gość17-02-16, 02:55, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 17-02-16, 01:15 napisał(a): W rodzinie Kardashian bylo już niemalże wszystko. Owoc zdrady męża- Khloe, Porno Kim, Bruce ktory stał sie Catlin, cpun Scott, dysmorfobiczny Rob, Zakompleksiona i zoperowana przed 18 nastka Kylie. Kris szaleństwo Kayne przekluje w sukces finansowy. Kim bedzie robić ustawki przed psychiatrykiem, odwiedzając męża. Ta rodzina to głęboka patologia.
Haha. Super komentarz. Masz racje. Jeszcze tylko czekac jak kendal oglosi ze jest lesba.

gość17-02-16, 02:39, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 16-02-16, 21:12 napisał(a):
nie jestem rasita ale prawda jest taka że gdyby nie "biali" do tej pory na drzewie by siedzieli albo już by ich nie było. Prawda jest taka że "biali" potrafią praktycznie wszystko, a "czarni" bardzo niewiele dlatego mają mały dystans do siebie. Może było spowodowane to niewolnictwem ale to było lata temu i do tej pory się tego trzymają więc jak im tak zle wśród białych którzy dali im nowe życie i start niech spitalaja do Afryki

ja wiem ,że to jest przykre ale niestety prawdziwe. Ile jest ras ludzkich o to toczą się spory naukowców ale jedno jest w sumie pewne. Wszyscy stworzyli jakieś cywilizacje po za czarnymi. Egipt, Rzym, Grecja, Mezopotamia, Chiny, Aztekowie, Inkowie, Olmekowie itp ale nie czarni. Co prawda istniała kultura Beninu, która zostawiła po sobie zabytki ale oni doszli do tego w średniowieczu i dzięki szlakom handlowym z morzem śródziemnym. Są naukowcy ,którzy twierdzą ,że oni mają niższe IQ w porównaniu do wszystkich innych. Testy inteligencji wskazują ,że dla populacji azjatyckich średnie IQ to 103, dla europejczyków 100 a dla czarnych tylko 70. No, ale nie wolno o tym mówić.

gość17-02-16, 01:30, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ludzieeee, nie ma czegos takiego jak "odwrocony rasizm"!!! Artykul zenujacy.

gość17-02-16, 01:15, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

W rodzinie Kardashian bylo już niemalże wszystko. Owoc zdrady męża- Khloe, Porno Kim, Bruce ktory stał sie Catlin, cpun Scott, dysmorfobiczny Rob, Zakompleksiona i zoperowana przed 18 nastka Kylie. Kris szaleństwo Kayne przekluje w sukces finansowy. Kim bedzie robić ustawki przed psychiatrykiem, odwiedzając męża. Ta rodzina to głęboka patologia.

gość17-02-16, 01:05, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Nie od dziś wiadomo że czarniskorym wolno wiecej, ponieważ na wszystko mają wytlumaczenie rasizm. Oglądałam dokument o przestępczości w USA 7 i wiecej na 10 osadzonych to czarnoskorzy mężczyźni.

gość16-02-16, 23:51, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 16-02-16, 23:09 napisał(a): Czarni do niczego nie do chodza bo to smierdzace LENIE!!
Do łóżka się nadają!

strony
1 2 3
 

następna strona »Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida