środa 17-02-16, czytany: 8388 razy, autor: Krisu

Sprawa Ewy Tylman: Zamkną ulice w Poznaniu

Po co to wszystko?

Ewa TylmanEwa Tylman / Facebook
W najbliższy czwartek (18 lutego) zostaną zamknięte główne ulice w centrum Poznania. Ma to związek ze sprawą zaginionej Ewy Tylman, ponieważ kilka dni temu zdecydowano się na pomoc zagranicznej policji. Władzę chcą wykorzystać do tego celu specjalnie szkolone psy tropiące, które zostały wytrenowane w Niemczech.

Ewa Tylman, widziana była po raz ostatni w nocy z 22 na 23 listopada jak wychodziła z lokalu Mixtura. Towarzyszył jej wieloletni kolega, Adam Z.. Ostatni raz zauważono ją około 3.20 w pobliżu ulicy Mostowej, niedaleko mostu Rocha. Miała na sobie szary płaszcz.

Dlaczego śledztwo stoi w miejscu? Otóż jak poinformowała prokuratura - do tej pory czynności śledcze były utrudnione przez duże zainteresowane osób trzecich oraz ciągłą obecność mediów.

Niestety nie wiemy, jakie będą prowadzone czynności śledcze. Wiemy natomiast, które ulice zostaną zamknięte - w godzinach między 12 a 15 - będą to ulice w obrębie skrzyżowań: ul. Małe Garbary z ul. Estkowskiego, ul. Królowej Jadwigi z ul. Krzywoustego, ronda Rataje i ronda Śródka. Zamknięte zostaną również fragmenty ulicy Mostowej, Kórnickiej i Kazimierza Wielkiego.

Adam Z. trafił do aresztu śledczego, jest podejrzanym w sprawie zabójstwa kobiety i teraz czeka na badania psychiatryczne. Policja sądzi, że zabił Ewe Tylman, a jej ciało wrzucił do Warty.

(źródło: PAP)


Sprawa Ewy Tylman: Zamkną ulice w Poznaniu

Sprawa Ewy Tylman: Zamkną ulice w Poznaniu


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
subskrybuj oficcja...
jula Milion słów teledysk
subskrybuj oficcja...
w takich warunkach...
Agent gwiazdy2 Jazda rowerem
w takich warunkach...
CO ZABIERAM NA NAR...
SZUSZ (Subskrybuj aby być na bieżąco)
CO ZABIERAM NA NAR...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida