wtorek 23-02-16, czytany: 21685 razy, autor: Krisu

Co ta Sarsa wygaduje?

Rawicz musiał mieć niezły ubaw.

SarsaSarsa / KAPiF, Youtube
Sarsa (26 l.), w ostatnim wywiadzie dla CGM.pl przeprowadzanym przez Artura Rawicza (41 l.), była kompletnie nieogarnięta, a jej odpowiedzi mogą rozbawić największego ponuraka!

Słynny dziennikarz oprócz standardowych pytań dotyczących nowej płyty, pytał ją między innymi o sytuację w kraju, politykę, zagrożenia wypływających z islamizacji Europy... oraz o jej fryzurę.

Zobacz więcej: Sarsa odpowiada na krytykę Adamusa. Porównał ją do jogurtu

Wywiad rozpoczął się od pytań dotyczących nowej płyty oraz jej okładki. Piosenkarka cały czas improwizowała, rozśmieszając przy tym dziennikarza.

Artystka powiedziała także o swoim życiu prywatnym oraz o tym, czym się zajmuje w wolnym czasie. Okazuje się, że Sarsa zajmuje się kamertonami, czyli leczeniem dźwiękiem.

Piosenkarka była ubrana w dżinsową niebieską koszulę.

Rawicz dodatkowo zapytał, czy jest szczera w tym co robi. Zarzucił wokalistce, że cały czas jest "inna", zarówno przed kamerami, na scenie oraz w życiu prywatnym. Zaskoczona tym pytaniem artystka, próbowała wybrnąć, jednak to czy się jej udało, ocenicie sami.

Ja bardzo mało razy występuję na takich wydarzeniach, gdzie są kamery i media. Gdzieś, ktoś przykleił po drodze łatkę, że jestem "zdziczała", bo się tego boje, tego świata "ściankowo-medialnego".


Artystka stwierdziła, że nie lubi tego całego świata "celebryctwa", bo jest to na niej nienaturalne. Piosenkarka, powiedziała że dziennikarz jako jedyny normalnie z nią rozmawia i traktuje jako zwykłego rozmówce, zamiast szukać skandalu na siłę.

Ważne jest dać się poznać, ale pozostać w zgodzie ze sobą.


Zobacz więcej: Sarsa Markiewicz pierwszy raz na salonach (FOTO)

Co ciekawe, CGM jednak wykasowało ze swojej strony skrócony wywiad z artystką, podczas którego zadano jej najbardziej niewygodne pytania. Jakie?

Najgorsza cecha polskiego biznesu?
(...) nie wiem. No że... nie wiem. Nie wiem, bo ja mało funkcjonuje w show biznesie, bardziej w "show".


Kolejne pytania były, a wraz z nimi odpowiedzi, były jeszcze lepsze:

Co Ci się PODOBA w rządach PiS?
Oni mnie inspirują, aby fajnie ewaluować ze swoją fryzurą, myślę że to połączy to wszystko się w takie koło, żeby to nie były rogi może do końca. Bo wszyscy mówią ZDEJMIJ ROGI, a niektórzy nawet ZDEJM ROGI, także może je zdejmę i zmienię je bardziej koło, aureolę może.


Tak, my też nie wiemy o co chodzi.

Prawdopodobnie wokalistka robiła sobie tylko żarty, co spotkało się z dziwną reakcją internautów. Zarzucają jej głupotę, ignorancję oraz brak wiedzy na podstawowe tematy. A nawet, że udzielała wywiadu w stanie nietrzeźwości! Prawda jest jednak zapewne taka, że skrócona wersja rozmowy, miała najprawdopodobniej zachęcić widzów do obejrzenia całego wywiadu.

Jednak czy krótsza wersja z "niewygodnymi pytaniami", zachęci użytkowników do przejrzenia całego wywiadu? Czy jedynie sprawi, że widzowie zapamiętają piosenkarkę z bardzo negatywnej strony? Jeśli chcecie to obejrzyjcie cały wywiad i wyciągnijcie wnioski.
Najdziwniejsze pytania
Cały wywiadCo ta Sarsa wygaduje?

Co ta Sarsa wygaduje?

Co ta Sarsa wygaduje?

Sarsa

Sarsa

Sarsa

Sarsa


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
subskrybuj oficcja...
jula Milion słów teledysk
subskrybuj oficcja...
w takich warunkach...
Agent gwiazdy2 Jazda rowerem
w takich warunkach...
CO ZABIERAM NA NAR...
SZUSZ (Subskrybuj aby być na bieżąco)
CO ZABIERAM NA NAR...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość05-06-16, 14:39, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

przecież ta cała sarsa to debil. już popek jest od niej inteligentniejszy. ale to ta sama sadzawka.

strony
1


Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida