wtorek 12-02-08, czytany: 8059 razy, autor: Hot C

Kochanek Anny Nicole Smith jednak gejem?

Tak uważa były ochroniarz modelki.

Larry BirkheadLarry Birkhead / ©PR Photos
Minął już rok od tragicznej śmierci Anny Nicole Smith i chyba właśnie z tej okazji osoby z jej otoczenia postanowiły przypomnieć mediom o swoim istnieniu.

Niedawno głośna była sprawa zdjęć przedstawiających zwłoki syna Anny, będących w posiadaniu Howarda K. Sterna. Teraz pojawiają się doniesienia sugerujące, że Larry Birkhead, ojciec córeczki Anny, małej Danielynn Hope, jest gejem.

Plotki na temat orientacji Birkheada pojawiały się już wcześniej. Spekulowano nawet, że Birkhead i Stern sypiali ze sobą, romansując jednocześnie z Anną.

Teraz na ten temat wypowiedział się były ochroniarz Anny, Big Moe.

"Anna wybrała Larry'ego na ojca dziecka, ponieważ uważała, że był przystojny. Larry nie był nikim więcej, jak tylko dawcą spermy".

W wywiadzie dla Access Hollywood, mężczyzna dodał też:

"Ktoś, kto miał styczność z Anną, wiedziałby, że Larry nie był nawet w jej typie. Przede wszystkim Anna lubiła bogatych mężczyzn - i to nie było żadną tajemnicą. Ona wiedziała od początku, że ze związku z Larrym byłyby nici. Więc zawarli pewien rodzaj umowy.

Anna powiedziała mi, że Larry jest homoseksualistą i że nigdy nie był nią zainteresowany. Jest mi przykro, kiedy widzę, jak on teraz używa małej Danielynn Hope do robienia pieniędzy. To obrzydliwe, wiesz, ja wierzę w to, że on kocha tą małą, w końcu to jego dziecko. Ale sposób, w jaki pokazuje się z nią w telewizji, te wszystkie programy, w których występuje, grając troskliwego tatuśka, to tak, jakby śmiał się Annie w twarz. Jakby chciał jej powiedzieć >>Widzisz, dostałem ją<<."


Sam Larry wiele razy zaprzeczał temu, że jest gejem. Ciekawe tylko, kiedy wokół Smith w końcu ucichnie. O ile w ogóle do tego dojdzie.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Dobrego Dnia Offic...
Jula Drugi singiel promujący 3 album premiera 2 czerwca 2017
Dobrego Dnia Offic...
Eliminacje Krajowe...
Katarzyna Moś
Eliminacje Krajowe...
Flashlight (Offici...
Katarzyna Moś
Flashlight (Offici...
Moś z piosenką Fla...
Katarzyna Moś
Moś z piosenką Fla...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida