wtorek 20-02-07, czytany: 13031 razy, autor: Mignonne

Viva lans!

Kreacje, makijaż i fryzury, czyli FOTO relacja z imprezy Vivy.

VivaViva / Kapif


Wczoraj mieliśmy szansę obejrzeć na antenie TVP2 galę Viva Najpiękniejsi 2006, która standardowo odbyła się w przepięknej auli Politechniki Warszawskiej. Prowadzącymi imprezę zostali: weteranka tego typu spotkań Grażyna Torbicka oraz Artur Żmijewski. Oboje byli laureatami plebiscytu Vivy w 2002 roku. Urodą może i do siebie pasują, natomiast poziom humoru posiadają odmienny. Niestety nie porwali publiki swoimi komentarzami. Byli ckliwi i arcypoprawni.

Wyróżniała się natomiast orkiestra. Pod wodzą Adama Sztaby mistrzowsko wykonywali każdą aranżację. Mogliśmy usłyszeć ciekawe duety współczesnych gwiazd i mistrzów z przeszłości. Andrzej Piaseczny śpiewał z Andrzejem Zauchą. Jacek Poniedziałek stworzył duet z Anną Jantar w kawałku Przetańczyć z Tobą chce całą noc. Z kolei Małgosia Kożuchowska wspólnie z Hanką Ordonówną próbowała odśpiewać Miłość Ci wszystko wybaczy. Naszym zdaniem efekt nie był zachwycający.

Kapitalnie za to wypadł Sebastian Karpiel- Bułecka, który razem z Czesławem Niemenem wykonał energetyzujący kawałek Płonie stodoła. Zaraz po nich na scenie pojawiła się seksowna Kayah i z Kaliną Jędrusik uwodziły głosem telewidzów.

Najpiękniejszymi jak już podawaliśmy wczoraj zostali Joanna Brodzik i Maciej Zakościelny.

Wśród gości zaproszonych na galę można bylo dojrzeć nierozłączne przyjaciółki Edytę Herbuś i Marię Wałęse. Zawitała także Małgorzata Foremniak, oczywiście sama. Aczkolwiek dziwnym zbiegiem okoliczności potem towarzyszył jej Rafał Maserak.

Spośród pozostałych walczących o tytuł najpiękniejszej Polki i najpiękniejszego Polaka wyróżniali się : Doda ( nader skromnie ubrana, oczywiście jak na jej możliwości), Katarzyna Herman, Małgorzata Kożuchowska z narzeczonym, Tomasz Makowiecki (któremu podobno podobała się jedna z nominowanych, lecz nie zdradził o kogo chodziło),Michał Koterski, Robert Gonera z żoną, Danuta Stenka, Aneta Piotrowska i Michał Żebrowski.

Na gali lansowały się także gwiazdy kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami. Kasia Cerekwicka pojawiła się z Georgiyem Korolyovem. Z kolei Anna Samusionek atrakcyjnie prezentowała sie w czerwonej sukni. Stefano Terrazino służył ramieniem Kasi Tusk. Pojawili się także Bartosz Obuchowicz, Omena Mensah i Ewa Szabatin.

Świat muzyki reprezentowali Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska, Ewelina Flinta, Kasia Klich, Blue Cafe oraz Tatiana Okupnik.

Wśród gości wypatrzyliśmy także Alicję Resich Modlińską z mężem, Bożenę Stachurę, Ilonę Felicjańską z mężem, Michała Figurskiego i Odetę Moro, Marysię Góralczyk, Janusza Józefowicza i Nataszę Urbańską, Małgorzatę Lewińską z mężem, Joannę Liszowską z narzeczonym, Ilonę Łepkowską z córką,Agatę Młynarską i Jarosława Kreta, Marię Gładkowską z córką, Paweła Małaszyńskiego i Joannę Chitruszko, Marcina Mroczka i Agnieszkę Popielewicz, Olę Kwaśniewską z Wojtkiem Szuchnickim, Otylię Jędrzejczak, Petera Lucasa, Mariusza Pujszo z żoną, Roberta Rozmusa z narzeczoną, Katarzynę Skrzynecką, Kazimierę Szczukę i Aleksandrę Woźniak.

Jak się prezentowali oceńscie sami.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda na traktorze ...
Doda na traktorze ...
Doda na traktorze ...
Doda na traktorze ...
Doda na traktorze ...
Doda na traktorze ...
Doda na traktorze ...
Doda na traktorze ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida