piątek 04-03-16, czytany: 26607 razy, autor: Sisi

Stęskniłeś się za pupą Kim? Zapomnij o niej! (FOTO)

Dlaczego celebrytka ukrywa swoje sławne siedzisko?

Kim KardashianKim Kardashian / © Fame/Flynet
Przyszedł czas, w którym Kim Kardashian (35 l.) zaczęła wstydzić się swojej pupy. Dlaczego? Celebrytka, która w ostatnich miesiącach zaokrągliła się z powodu ciąży, zauważyła, że przyrost tkanki w tym newralgicznym i powiększonym przez chirurgów miejscu, odbywa się w nierównomierny sposób.

Zatem pupa Kimmy nie jest już idealnie krągła. Wierząc świadkowi, tyły Kim wyglądają teraz jeszcze bardziej nienaturalnie niż wcześniej. Co gorsze, sztuczne kształty przebijają nawet przez spanxy!

To właśnie z tego powodu, od ponad roku żona Kanye Westa (38 l.) nie rozstaje się z płaszczami. Chce uniknąć kolejnych plotek.

Gdy gwiazdka zdecydowała się wychodzić z domu po urodzeniu Sainta, wybierała legginsy i płaszcze w kolorze czarnym. Teraz powolutku zmienia kolorystykę swoich stylizacji. Oto jej najnowsze "dzieło":

Zobacz: Co Kim Kardashian robiła z Westem na PIERWSZEJ RANDCE?


Stęskniłeś się za pupą Kim? Zapomnij o niej! (FOTO)

Stęskniłeś się za pupą Kim? Zapomnij o niej! (FOTO)

Stęskniłeś się za pupą Kim? Zapomnij o niej! (FOTO)

Stęskniłeś się za pupą Kim? Zapomnij o niej! (FOTO)

Stęskniłeś się za pupą Kim? Zapomnij o niej! (FOTO)

Stęskniłeś się za pupą Kim? Zapomnij o niej! (FOTO)

Stęskniłeś się za pupą Kim? Zapomnij o niej! (FOTO)

Stęskniłeś się za pupą Kim? Zapomnij o niej! (FOTO)

Stęskniłeś się za pupą Kim? Zapomnij o niej! (FOTO)


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Saint
Saint
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope,Nori
Penelope,Nori
skomentuj:Wasze komentarze (138): sortuj ↓

gość06-03-16, 17:17, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 23:07 napisał(a):
gość, 04-03-16, 23:05 napisał(a):
Znowu śmiejecie się z prostych pozbawionych kształtów kobiet? Chcecie je mieć na sumieniu? Nikt sobie figury nie wybierał debilki. To nie wina kobiet, że nie mają talii, bioder i biustu. Niedługo zaczniecie się śmiać z różnej wielkości dziury w dupieeee. Załosne chore idiotki. Trzeba być poje**nymmmmmm żeby śmiać się z kogoś kto ma wady ale nie miał żadnego wpływu na nie.

Dla mnie Kim to jedna wielka wada z tą swoją figurą. Wielka dupa, krótkie i grube nogi, tluste ramiona. Czemu tak zakrywa to idealne ciało? A i po co większość kobiet się odchudza skoro ideałem jest Kim?I znowu jedna i ta sama śpiewka zazdrośnic. Kim nie ma teraz idealnego ciała i każdy to pisze tutaj. Teraz jest gruba i się zasłania. Jak miała idealne ciało to chodziła non stop w obcisłych miniówkach bez żadnych płaszczy. Może zaprzeczysz? Po co kobiety się odchudzają? Serio nie wiesz czy tylko udajesz? Bo lepiej być płaską dechą , a chudą niż odtłuszczonym wieprzem. Gdyby kobiety miały ciała klepsydr to żadna by się nie odchudzała. Ale większość kobiet nie ma piersi, wcięcia w talii , wystających bioder przy płaskich brzuchu. Większość kobiety jak się spasie to ma bezbech do kolan. Wiesz już dlaczego Kim była ideałem jeśli chodzi o ciało i czemu inne kobiety się odchudzają czy będziesz dalej udawała, ze jest inaczej?

gość05-03-16, 22:23, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wyglada tu jak ta byla westa

gość05-03-16, 00:23, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ale mam z was będę. Brak cyca jednak powoduje zawiść i zazdrość.

gość05-03-16, 00:21, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

No i co z tego, że miała takie zajebiste ciało? już do niego nie wróci i dobrze bo nie lubię jak mi gule skaczą z zazdrości. Teraz jest gruba i taka już zostanie. Dobrze jej tak. Za długo była ideałem.

gość05-03-16, 00:02, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 23:15 napisał(a):
gość, 04-03-16, 23:08 napisał(a):
gość, 04-03-16, 23:06 napisał(a):
gość, 04-03-16, 23:05 napisał(a): Skoro Kim ma tak wspaniałą figurę to czemu się tak zakrywa i się odchudza? Przecież takie kształty są bardzo seksowne. A i po co obciska się spanxami?
Pierdu pierdu będzie wiosna będzie lepiej trawka rosła. Czego jeszcze z zazdrości nie wymyślisz. Teraz wygląda beznadziejnie bo jest gruba. Nikt nie pisze, ze teraz ma seksi ciałko. jest gruba i dobrze robi , ze sie zakrywa.
Ona gruba jest od dłuższego czasu. Nawet przed ciążami była. I mimo idealnej figury retuszuje zdjecia i obciska się spanxami. Na żywo musi wyglądać komicznie. Wielki zadać, nóżki kaczuszki. Faktycznie ideał
Tak jasne. Do dzisiaj mam jej widok w czerwonej obcisłej krótkiej mini przed oczami jak szła z westem chyba do kina. boska klepsydra. Ideał cud. Każdy powtarzam każdy heteryk wybrałby ją. spanksy to wtedy miała ale chyba niewidzialne. no ale jeśli lepiej ci z tym jest to ok. tak samo jest pełno jej zdjęć z bikini zrobionych przez papsów np, z paris. Gdzie kupić te niewidzialne spanksy bo kużwaaaaaaaaa gdzie.
Figura kim to może podoba się takim zapyzialym lesbom jak ty. Kim jest wieprzem i wygląda tragicznie.

gość04-03-16, 23:59, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 23:27 napisał(a): Ja mam takie ciało ja Kim w tej galerii w bikini tylko jakieś 3 razy mniejszy tyłek i trochę mniejszy biust. Czy to lubię? Nie wiem. Czasem wolałabym wyglądać inaczej bo te tłumy śliniących się facetów powodujących kolizje drogowe na mój widok trochę mnie peszą. Ja wstydliwa jestem raczej. A najbardziej mnie peszy jak idą z mamą i faceci drą się na cały hipermarket: dzięki ci boże za te widoki. Ale cóż. Tak wyglądam i tego nie zmienię.
Buahahahahahahahahaha leze 😂

gość04-03-16, 23:35, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 23:27 napisał(a):
Ja mam takie ciało ja Kim w tej galerii w bikini tylko jakieś 3 razy mniejszy tyłek i trochę mniejszy biust. Czy to lubię? Nie wiem. Czasem wolałabym wyglądać inaczej bo te tłumy śliniących się facetów powodujących kolizje drogowe na mój widok trochę mnie peszą. Ja wstydliwa jestem raczej. A najbardziej mnie peszy jak idą z mamą i faceci drą się na cały hipermarket: dzięki ci boże za te widoki. Ale cóż. Tak wyglądam i tego nie zmienię.Nie znam Cię ale już Cię nienawidzę:D

gość04-03-16, 23:27, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ja mam takie ciało ja Kim w tej galerii w bikini tylko jakieś 3 razy mniejszy tyłek i trochę mniejszy biust. Czy to lubię? Nie wiem. Czasem wolałabym wyglądać inaczej bo te tłumy śliniących się facetów powodujących kolizje drogowe na mój widok trochę mnie peszą. Ja wstydliwa jestem raczej. A najbardziej mnie peszy jak idą z mamą i faceci drą się na cały hipermarket: dzięki ci boże za te widoki. Ale cóż. Tak wyglądam i tego nie zmienię.

gość04-03-16, 23:22, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Kim jest chora spychicznie. Mając takie ciało jak ma w galerii w bikini. Nie przesadzę jak napiszę numer jedne na świecie. Żadna się z nią nie równa zrobiła z siebie wieprza. Ja wiem ciąża ale ma predyspozycję do tycia to powinna się w ciąży pilnować. Będzie się w piekle smażyć za zniszczenie czegoś tak pięknego.

gość04-03-16, 23:15, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 23:08 napisał(a):
gość, 04-03-16, 23:06 napisał(a):
gość, 04-03-16, 23:05 napisał(a):
Skoro Kim ma tak wspaniałą figurę to czemu się tak zakrywa i się odchudza? Przecież takie kształty są bardzo seksowne. A i po co obciska się spanxami?

Pierdu pierdu będzie wiosna będzie lepiej trawka rosła. Czego jeszcze z zazdrości nie wymyślisz. Teraz wygląda beznadziejnie bo jest gruba. Nikt nie pisze, ze teraz ma seksi ciałko. jest gruba i dobrze robi , ze sie zakrywa.

Ona gruba jest od dłuższego czasu. Nawet przed ciążami była. I mimo idealnej figury retuszuje zdjecia i obciska się spanxami. Na żywo musi wyglądać komicznie. Wielki zadać, nóżki kaczuszki. Faktycznie ideałTak jasne. Do dzisiaj mam jej widok w czerwonej obcisłej krótkiej mini przed oczami jak szła z westem chyba do kina. boska klepsydra. Ideał cud. Każdy powtarzam każdy heteryk wybrałby ją. spanksy to wtedy miała ale chyba niewidzialne. no ale jeśli lepiej ci z tym jest to ok. tak samo jest pełno jej zdjęć z bikini zrobionych przez papsów np, z paris. Gdzie kupić te niewidzialne spanksy bo kużwaaaaaaaaa gdzie.

gość04-03-16, 23:11, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 23:03 napisał(a):
gość, 04-03-16, 22:59 napisał(a):
gość, 04-03-16, 22:56 napisał(a):
gość, 04-03-16, 22:54 napisał(a):
gość, 04-03-16, 22:16 napisał(a):
gość, 04-03-16, 21:51 napisał(a):
gość, 04-03-16, 18:27 napisał(a):

Chciałabyś być taka gruba jak Kim w bikini na zdjęciach ostatnio dodanych w galerii zazdrosny aseksualny pasztecie. Możesz się posikać ze złości ale 100% heteryków wybrałoby ją na seks co świadczy o tym, że tylko takie kobiety są mega seksi. Przykro mi. Chociaż nie lubię ciemnej urody to ta ormianka pod względem ciała bije cie dziewczynko na łeb. To nawet śmieszne porównywać seks bombę z tobą.

Uuu. Bardzo Cię to zabolało. Tak, bardzo seksi. Zwłaszcza teraz, zadzwoń do niej - może nakręci z Tobą porno.

Widać kogo zabolało. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie zaklinam rzeczywistości. Nie będę udawać , że będąc chudą i prostą jestem seksowniejsza od kobiety szczupłej z dużym biustem, talia i fajnym tyłkiem. Tobie radzę zrobić to samo. Lepiej się poczujesz.

Hmm. Faktycznie Kim w rozmiarze walenia jest bardzo seksowna. Dzięki swojej cudownej figurze spotykała się z brzydali. Dziwne, że Leo do Caprio nie spotykał się z nią. A no tak. Kazdy przystojniak woli kobiety o figurze modelki. Jakoś katakany jak Kim nie mają wzięcia. No chyba, że u Westa.Aseksualny potworze. Nikt nie pisze, ze kim teraz jest seksi. Teraz jest gruba. Tak więc nie dopowiadaj sobie z zazdrości. Nie wiem może zrób protezy piersi to ci ulży. Kim K nie obskoczy 100% heteryków na świecie. Takich kobiet jak Kim na świecie jest malutko. I dzięku ci panie za to bo proste dziewczyny nie miałaby ( w tym ja ) już żadnego powodzenia gdyby dla każdego starczyła panna z cyckami i talią.

gość04-03-16, 23:10, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Przecież wiadomo, że mając ormiańskie geny będzie tyć coraz bardziej. Moja sąsiadka też jest Ormianką, ma 25 lat a wygląda jak Farna. Szczupła była przed 20stką. A teraz z roku na rok tyje.

gość04-03-16, 23:08, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 23:06 napisał(a):
gość, 04-03-16, 23:05 napisał(a): Skoro Kim ma tak wspaniałą figurę to czemu się tak zakrywa i się odchudza? Przecież takie kształty są bardzo seksowne. A i po co obciska się spanxami?
Pierdu pierdu będzie wiosna będzie lepiej trawka rosła. Czego jeszcze z zazdrości nie wymyślisz. Teraz wygląda beznadziejnie bo jest gruba. Nikt nie pisze, ze teraz ma seksi ciałko. jest gruba i dobrze robi , ze sie zakrywa.
Ona gruba jest od dłuższego czasu. Nawet przed ciążami była. I mimo idealnej figury retuszuje zdjecia i obciska się spanxami. Na żywo musi wyglądać komicznie. Wielki zadać, nóżki kaczuszki. Faktycznie ideał

gość04-03-16, 23:07, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 23:05 napisał(a): Znowu śmiejecie się z prostych pozbawionych kształtów kobiet? Chcecie je mieć na sumieniu? Nikt sobie figury nie wybierał debilki. To nie wina kobiet, że nie mają talii, bioder i biustu. Niedługo zaczniecie się śmiać z różnej wielkości dziury w dupieeee. Załosne chore idiotki. Trzeba być poje**nymmmmmm żeby śmiać się z kogoś kto ma wady ale nie miał żadnego wpływu na nie.
Dla mnie Kim to jedna wielka wada z tą swoją figurą. Wielka dupa, krótkie i grube nogi, tluste ramiona. Czemu tak zakrywa to idealne ciało? A i po co większość kobiet się odchudza skoro ideałem jest Kim?

gość04-03-16, 23:06, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 23:05 napisał(a):
Skoro Kim ma tak wspaniałą figurę to czemu się tak zakrywa i się odchudza? Przecież takie kształty są bardzo seksowne. A i po co obciska się spanxami?Pierdu pierdu będzie wiosna będzie lepiej trawka rosła. Czego jeszcze z zazdrości nie wymyślisz. Teraz wygląda beznadziejnie bo jest gruba. Nikt nie pisze, ze teraz ma seksi ciałko. jest gruba i dobrze robi , ze sie zakrywa.

gość04-03-16, 23:05, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Znowu śmiejecie się z prostych pozbawionych kształtów kobiet? Chcecie je mieć na sumieniu? Nikt sobie figury nie wybierał debilki. To nie wina kobiet, że nie mają talii, bioder i biustu. Niedługo zaczniecie się śmiać z różnej wielkości dziury w dupieeee. Załosne chore idiotki. Trzeba być poje**nymmmmmm żeby śmiać się z kogoś kto ma wady ale nie miał żadnego wpływu na nie.

gość04-03-16, 23:05, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Skoro Kim ma tak wspaniałą figurę to czemu się tak zakrywa i się odchudza? Przecież takie kształty są bardzo seksowne. A i po co obciska się spanxami?

gość04-03-16, 23:03, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 22:59 napisał(a):
gość, 04-03-16, 22:56 napisał(a):
gość, 04-03-16, 22:54 napisał(a):
gość, 04-03-16, 22:16 napisał(a):
gość, 04-03-16, 21:51 napisał(a):
gość, 04-03-16, 18:27 napisał(a): Dla mnie Kim nigdy nie wyglądała bosko. Zawsze miała grube i krótkie nogi. Do tego ormiańskie geny dają o sobie znać - tyje jak szalona. Biorąc pod uwagę skłonności jej przodków do tycia będzie gorzej. Więc miej sobie te swoje ormiańskie geny. A ja za to dziękuję, nie chciałabym przypominać takiego walenia jakim ona w tej chwili jest. P.s a z twarzy wczesniej jak Rumunka wygląda, więc też słabo.
Chciałabyś być taka gruba jak Kim w bikini na zdjęciach ostatnio dodanych w galerii zazdrosny aseksualny pasztecie. Możesz się posikać ze złości ale 100% heteryków wybrałoby ją na seks co świadczy o tym, że tylko takie kobiety są mega seksi. Przykro mi. Chociaż nie lubię ciemnej urody to ta ormianka pod względem ciała bije cie dziewczynko na łeb. To nawet śmieszne porównywać seks bombę z tobą.
Uuu. Bardzo Cię to zabolało. Tak, bardzo seksi. Zwłaszcza teraz, zadzwoń do niej - może nakręci z Tobą porno.
Widać kogo zabolało. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie zaklinam rzeczywistości. Nie będę udawać , że będąc chudą i prostą jestem seksowniejsza od kobiety szczupłej z dużym biustem, talia i fajnym tyłkiem. Tobie radzę zrobić to samo. Lepiej się poczujesz.
Hmm. Faktycznie Kim w rozmiarze walenia jest bardzo seksowna. Dzięki swojej cudownej figurze spotykała się z brzydali. Dziwne, że Leo do Caprio nie spotykał się z nią. A no tak. Kazdy przystojniak woli kobiety o figurze modelki. Jakoś katakany jak Kim nie mają wzięcia. No chyba, że u Westa.

gość04-03-16, 22:59, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 22:56 napisał(a):
gość, 04-03-16, 22:54 napisał(a):
gość, 04-03-16, 22:16 napisał(a):
gość, 04-03-16, 21:51 napisał(a):
gość, 04-03-16, 18:27 napisał(a):

Dla mnie Kim nigdy nie wyglądała bosko. Zawsze miała grube i krótkie nogi. Do tego ormiańskie geny dają o sobie znać - tyje jak szalona. Biorąc pod uwagę skłonności jej przodków do tycia będzie gorzej. Więc miej sobie te swoje ormiańskie geny. A ja za to dziękuję, nie chciałabym przypominać takiego walenia jakim ona w tej chwili jest. P.s a z twarzy wczesniej jak Rumunka wygląda, więc też słabo.

Chciałabyś być taka gruba jak Kim w bikini na zdjęciach ostatnio dodanych w galerii zazdrosny aseksualny pasztecie. Możesz się posikać ze złości ale 100% heteryków wybrałoby ją na seks co świadczy o tym, że tylko takie kobiety są mega seksi. Przykro mi. Chociaż nie lubię ciemnej urody to ta ormianka pod względem ciała bije cie dziewczynko na łeb. To nawet śmieszne porównywać seks bombę z tobą.

Uuu. Bardzo Cię to zabolało. Tak, bardzo seksi. Zwłaszcza teraz, zadzwoń do niej - może nakręci z Tobą porno.


Widać kogo zabolało. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie zaklinam rzeczywistości. Nie będę udawać , że będąc chudą i prostą jestem seksowniejsza od kobiety szczupłej z dużym biustem, talia i fajnym tyłkiem. Tobie radzę zrobić to samo. Lepiej się poczujesz.

gość04-03-16, 22:56, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 22:54 napisał(a):
gość, 04-03-16, 22:16 napisał(a):
gość, 04-03-16, 21:51 napisał(a):
gość, 04-03-16, 18:27 napisał(a): A mnie smieszy twoj zalosny komentarz, probujesz pocieszyc sie ze takie klepsydry po Ziemii nie chodza co jest nieprawda, moze polki sa proste z natury ale ja jestem Ormianka i tak jak Kim klepsydra z natury, mam na czym siedziec i oddychac przy tym bedac szczupla i filigranowego wzrosty, co nie oznacza ze mialam mase operacji bo Kim juz przed zrobieniem sobie wielkiego tylka miala swietna figure wystarczy zobaczyc jej zdjecia w bikinii w wieku 14 lat juz miala ksztalty a za czasow przyjazni z Paris kiedy miala naturalna figure bez zadnego wsrzykiwania tluszczu wygladala bosko takze tak sobie wmawiaj jesli lepiej ci na duchu
Dla mnie Kim nigdy nie wyglądała bosko. Zawsze miała grube i krótkie nogi. Do tego ormiańskie geny dają o sobie znać - tyje jak szalona. Biorąc pod uwagę skłonności jej przodków do tycia będzie gorzej. Więc miej sobie te swoje ormiańskie geny. A ja za to dziękuję, nie chciałabym przypominać takiego walenia jakim ona w tej chwili jest. P.s a z twarzy wczesniej jak Rumunka wygląda, więc też słabo.
Chciałabyś być taka gruba jak Kim w bikini na zdjęciach ostatnio dodanych w galerii zazdrosny aseksualny pasztecie. Możesz się posikać ze złości ale 100% heteryków wybrałoby ją na seks co świadczy o tym, że tylko takie kobiety są mega seksi. Przykro mi. Chociaż nie lubię ciemnej urody to ta ormianka pod względem ciała bije cie dziewczynko na łeb. To nawet śmieszne porównywać seks bombę z tobą.
Uuu. Bardzo Cię to zabolało. Tak, bardzo seksi. Zwłaszcza teraz, zadzwoń do niej - może nakręci z Tobą porno.

gość04-03-16, 22:54, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 22:16 napisał(a):
gość, 04-03-16, 21:51 napisał(a):
gość, 04-03-16, 18:27 napisał(a):
A mnie smieszy twoj zalosny komentarz, probujesz pocieszyc sie ze takie klepsydry po Ziemii nie chodza co jest nieprawda, moze polki sa proste z natury ale ja jestem Ormianka i tak jak Kim klepsydra z natury, mam na czym siedziec i oddychac przy tym bedac szczupla i filigranowego wzrosty, co nie oznacza ze mialam mase operacji bo Kim juz przed zrobieniem sobie wielkiego tylka miala swietna figure wystarczy zobaczyc jej zdjecia w bikinii w wieku 14 lat juz miala ksztalty a za czasow przyjazni z Paris kiedy miala naturalna figure bez zadnego wsrzykiwania tluszczu wygladala bosko takze tak sobie wmawiaj jesli lepiej ci na duchu

Dla mnie Kim nigdy nie wyglądała bosko. Zawsze miała grube i krótkie nogi. Do tego ormiańskie geny dają o sobie znać - tyje jak szalona. Biorąc pod uwagę skłonności jej przodków do tycia będzie gorzej. Więc miej sobie te swoje ormiańskie geny. A ja za to dziękuję, nie chciałabym przypominać takiego walenia jakim ona w tej chwili jest. P.s a z twarzy wczesniej jak Rumunka wygląda, więc też słabo.


Chciałabyś być taka gruba jak Kim w bikini na zdjęciach ostatnio dodanych w galerii zazdrosny aseksualny pasztecie. Możesz się posikać ze złości ale 100% heteryków wybrałoby ją na seks co świadczy o tym, że tylko takie kobiety są mega seksi. Przykro mi. Chociaż nie lubię ciemnej urody to ta ormianka pod względem ciała bije cie dziewczynko na łeb. To nawet śmieszne porównywać seks bombę z tobą.

gość04-03-16, 22:49, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 22:47 napisał(a):
gość, 04-03-16, 22:42 napisał(a):
gość, 04-03-16, 21:41 napisał(a):
gość, 04-03-16, 18:48 napisał(a):
gość, 04-03-16, 18:27 napisał(a): Wyglądam identycznie jak Kim sprzed ciąż tylko mam mniejszy tyłek. Wcięcie w talii mam takie, że nie mogę nosić ukochanych spodni z wysokim stanem bo mi bardzo odstają od talii. Do tego duży naturalny biust i płaściutki brzuch. Do tego kocham sport. I choćbym ćwiczyła non stop to cycki nie maleją. Mama i siostra wyglądają tak samo. Mało tego to teraz te kobiety są jakieś męskie. Dawniej to chyba tego nie było. Moja mama ma prawie 60 lat i mówiła mi, ze dawniej każda sukienka jaką się kupowało miała w okolicach talii zaszewki, żeby pasowała na każdą talię u kobiety. W dzisiejszych czasach już czego takiego nie ma. Dzisiaj producencki stwierdzają, ze kobiety są proste i tak też szyją ciuchy. Nie wiem co się porobiło. to chyba przez hormony w jedzeniu kobiety tak wyglądają.
Tak oczywiście,daj namiary na facebooka albo insta to ocenimy czy mówisz prawdę
Oj tak już lecę. Będę sławna na Kozaczku tylko dlatego, żeby udowodnić jakiejś pannie , która dla mnie nie istnieje, że takie kobiety jak ja istnieją. Dobrze się czujesz?
Dziewczyno jak jej dasz te namiary to powie, że to fotoszop. Kobiety nigdy nie przełkną, że klepsydry istnieją. Zawsze zwalą to na operacje lub fotoszop. Jednak ta sylwetka istniała już wtedy kiedy ludzie nie mieli pojęcia o operacjach plastycznych. Oczywiście Kylie nie jest naturalną klepsydrą. Nie ma co się oszukiwać. P.S. z tymi zaszewkami w sukienkach faktycznie tak było. Cóż widocznie to teraz mieć wcięcie w talii to coś nieosiągalnego dla większości.
O i znów dyskusje o klepsydrami. I co druga na kozaku to klepsydra. Dla mnie ta figura jest słaba. Po Kim widać, że grube nogi to jednak olbrzmia wada.

gość04-03-16, 22:48, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Kim wygląda tragiczne. Widać pieniądze to nie wszystko.

gość04-03-16, 22:47, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 22:42 napisał(a):
gość, 04-03-16, 21:41 napisał(a):
gość, 04-03-16, 18:48 napisał(a):
gość, 04-03-16, 18:27 napisał(a):

Wyglądam identycznie jak Kim sprzed ciąż tylko mam mniejszy tyłek. Wcięcie w talii mam takie, że nie mogę nosić ukochanych spodni z wysokim stanem bo mi bardzo odstają od talii. Do tego duży naturalny biust i płaściutki brzuch. Do tego kocham sport. I choćbym ćwiczyła non stop to cycki nie maleją. Mama i siostra wyglądają tak samo. Mało tego to teraz te kobiety są jakieś męskie. Dawniej to chyba tego nie było. Moja mama ma prawie 60 lat i mówiła mi, ze dawniej każda sukienka jaką się kupowało miała w okolicach talii zaszewki, żeby pasowała na każdą talię u kobiety. W dzisiejszych czasach już czego takiego nie ma. Dzisiaj producencki stwierdzają, ze kobiety są proste i tak też szyją ciuchy. Nie wiem co się porobiło. to chyba przez hormony w jedzeniu kobiety tak wyglądają.

Tak oczywiście,daj namiary na facebooka albo insta to ocenimy czy mówisz prawdęOj tak już lecę. Będę sławna na Kozaczku tylko dlatego, żeby udowodnić jakiejś pannie , która dla mnie nie istnieje, że takie kobiety jak ja istnieją. Dobrze się czujesz?


Dziewczyno jak jej dasz te namiary to powie, że to fotoszop. Kobiety nigdy nie przełkną, że klepsydry istnieją. Zawsze zwalą to na operacje lub fotoszop. Jednak ta sylwetka istniała już wtedy kiedy ludzie nie mieli pojęcia o operacjach plastycznych. Oczywiście Kylie nie jest naturalną klepsydrą. Nie ma co się oszukiwać. P.S. z tymi zaszewkami w sukienkach faktycznie tak było. Cóż widocznie to teraz mieć wcięcie w talii to coś nieosiągalnego dla większości.

gość04-03-16, 22:42, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 04-03-16, 21:41 napisał(a):
gość, 04-03-16, 18:48 napisał(a):
gość, 04-03-16, 18:27 napisał(a):
Śmieszy mnie jak ktoś mówi , że one mają świetne naturalnie seksowne ciała.Kardashianki robią sobie tzw.fat transfer- odsysają sobie tłuszcz z miejsc gdzie go nie chcą typu brzuch , uda etc i wszczepiają go sobie w dupę........to dlatego są niby idealnie zbudowane , niby takie seksowne , ale żadna kobieta na Ziemi nie będzie miała takiego ciała bez zabiegów czy operacji

Wyglądam identycznie jak Kim sprzed ciąż tylko mam mniejszy tyłek. Wcięcie w talii mam takie, że nie mogę nosić ukochanych spodni z wysokim stanem bo mi bardzo odstają od talii. Do tego duży naturalny biust i płaściutki brzuch. Do tego kocham sport. I choćbym ćwiczyła non stop to cycki nie maleją. Mama i siostra wyglądają tak samo. Mało tego to teraz te kobiety są jakieś męskie. Dawniej to chyba tego nie było. Moja mama ma prawie 60 lat i mówiła mi, ze dawniej każda sukienka jaką się kupowało miała w okolicach talii zaszewki, żeby pasowała na każdą talię u kobiety. W dzisiejszych czasach już czego takiego nie ma. Dzisiaj producencki stwierdzają, ze kobiety są proste i tak też szyją ciuchy. Nie wiem co się porobiło. to chyba przez hormony w jedzeniu kobiety tak wyglądają.

Tak oczywiście,daj namiary na facebooka albo insta to ocenimy czy mówisz prawdęOj tak już lecę. Będę sławna na Kozaczku tylko dlatego, żeby udowodnić jakiejś pannie , która dla mnie nie istnieje, że takie kobiety jak ja istnieją. Dobrze się czujesz?

strony
1 2 3 4 5 6
 

następna strona »Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida