czwartek 14-02-08, czytany: 7401 razy, autor: Hot C

Heidi Montag płacze przez video

Trzeba się było postarać.

Heidi MontagHeidi Montag / ©PR Photos
W wywiadzie dla UsWeekly Heidi Montag wyznała, że bardzo boli ją negatywny odbiór pierwszego teledysku w jej muzycznej "karierze".

"Pierwszej nocy po premierze video płakałam w poduszkę, aż zasnęłam z wyczerpania. Po prostu nie potrafiłam zrozumieć, dlaczego ludzie, których nawet nie znam, czuli tak potrzebę bycia okrutnymi w stosunku do mnie" - powiedziała gwiazdka.

"Jestem tylko 21-letnią dziewczyną z małego miasteczka w Colorado, usiłującą spełnić swoje marzenia" - dodała. I tutaj trzeba nadmienić, że spełnia owe marzenia w nieco dziwny sposób - znana jest głównie z całego szeregu nieudanych operacji plastycznych, które pomału upodabniają ją do Tori Spelling.

"Ja i Spencer (narzeczony Heidi, reżyser feralnego teledysku) byliśmy na plaży. On miał swoją kamerę, mieliśmy też ze sobą radio. Nakręciliśmy cały teledysk na raz, zajęło nam to może 20 minut. Miałam inne pomysły, ale nie mogłam sobie na nie pozwolić" - tłumaczy Heidi.

Poniżej możecie zobaczyć video, o którym mowa. Fakt faktem - jest się z czego śmiać. Na pierwszy rzut oka wygląda to jak parodia Paris Hilton. Tyle tylko, że ta parodia ma już setki innych parodii na YouTube.

 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
9 CHOINKA
SZUSZ VLOGMAS
9 CHOINKA
ŚWIĄTECZNE DEKORAC...
SZUSZ VLOGMAS 8
ŚWIĄTECZNE DEKORAC...
Gdy Gwiazdka
jula feat. Sound'n'Grace
Gdy Gwiazdka
ślad
Jula
ślad
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida