czwartek 14-04-16, czytany: 25165 razy, autor: krisu

Dziecko Barbary Sienkiewicz jest poważnie chore!

Co się stało z jej synkiem?

Barbara SienkiewiczBarbara Sienkiewicz / blogstar, pnś
Barbara Sienkiewicz (61 l.) to najstarsza matka w Polsce. W zeszłym roku urodziła dwójkę bliźniaków: Annę oraz Piotra. Pierwszą wzmiankę na temat 60-letniej aktorki, która urodziła, podał Olgierd Łukaszewicz.

Aktorka przyznała przy tym jednak, że nie ma funduszów na wychowanie swoich dzieci. Na szczęście otrzymała pomoc finansową z branży.

Zobacz więcej: Najstarsza matka w Polsce to Barbara Sienkiewicz

Dodatkowo aktorka otrzyma pomoc 500+. Jak wyznała w jednym z wywiadów, mimo że jest szczęśliwą matką, to pojawiają się pierwsze, poważne problemy. Na przykład u synka stwierdzono wzmożone napięcie mięśniowe, które często zdarza się u niemowląt. Dziecko musiało przez to przejść specjalistyczną rehabilitację.

Ponadto chłopiec ma wadę wzroku, która musi być leczona. Synek dopiero uczy się pierwszych słów, w przeciwieństwie do córki, która... zaczęła biegać!

Pani Barbarze życzymy wszystkiego dobrego, a przede wszystkim wytrwałości i zdrowia!

Zobacz więcej: 60-LETNIA MATKA BLIŹNIĄT I NAJSTARSZA MATKA W POLSCE PRZERWAŁA MILCZENIEDziecko Barbary Sienkiewicz jest poważnie chore!

Dziecko Barbary Sienkiewicz jest poważnie chore!Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
ślad (Oglądaj tele...
Jula
ślad (Oglądaj tele...
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:Wasze komentarze (72): sortuj ↓

gość16-04-16, 10:20, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

ciężka choroba to choroba matki!! ta pani jest nienormalna! te dzieci są sierotami, 61 letnia babcia je wychowuje, dziadzi nie ma. a rodzice to abstrakcja...

gość16-04-16, 04:12, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wiele dzieci ma problemy z napieciem miesniowym a u blizniakow w ogole czesciej sa rozne problemy ........

Nie kraczcie ze to powazne choroby. Powazna choroba to autyzm albo porazenie mozgowe .... wady serca ... wady nerek ...

gość15-04-16, 21:05, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

i gdzie ta ciężka choroba??

gość15-04-16, 17:45, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-04-16, 10:01 napisał(a): Kto to pisał? "Dwójkę bliźniaków" (!) i brak "funduszów"? Merytorycznie też bełkot. Dzieci maja mniej więcej rok, tak? Przypominam wszystkim, którzy chcieliby coś udowodnić w sprawie in vitro albo późnego macierzyństwa, że dziecko najpierw uczy się chodzić a potem mówić. Normalna kolej rzeczy. Podobnie jak wzmożone napięcie mięśniowe, częste u dzieci urodzonych przez cesarskie cięcie, łagodne zaburzenie rozwojowe, dość łatwe do skorygowania. Zatem dajcie spokój matce i dzieciom i zajmijcie się czymś pożytecznym.
Pewnje by nie pisali o matce, gdyby ta ze.swojego normalnego dziecka nie robila ciezko chorego ny w ten sposob wyciagnac kase od panstwa. AO tej Pani bedziemy slyszec tylko wtedy gdy bedzie potrzebowala pieniedzy..

gość15-04-16, 15:12, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

no to gdzie niby jest ciezko chore?

gość15-04-16, 12:14, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-04-16, 11:39 napisał(a): A ja ją lubię.Ma dzieci bo bardzo tego pragnęła i tylko gnidy ją prześladują,dyskryminują ze względu na wiek.Takie "ludzkie k..".
Nie gnidy, a rozsądni ludzie. Ta pani jest zwykłą egoistką. Urodzenie dzieci w wieku 60 lat jest skrajną nieodpowiedzialnością.

gość15-04-16, 11:39, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

A ja ją lubię.Ma dzieci bo bardzo tego pragnęła i tylko gnidy ją prześladują,dyskryminują ze względu na wiek.Takie "ludzkie k..".

gość15-04-16, 11:36, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-04-16, 09:34 napisał(a): Takwlasnie jest z dziecmi z in vitro. Wczesniej czy pozniej wychodza jkies wady genetyczne. A dlaczego? Bo zaplodnienie jest sztuczne. Nie wygrywa najlepszy plemnik, najlepszy dobor genow, ale sztucznie wyselekcjonowany w laboratorium. Robcie dalej in vitro i miejcie.chore dzieci. Gratuluje.
:) To jak wytłumaczysz chore dzieci poczęte naturalnie?

gość15-04-16, 10:01, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Kto to pisał? "Dwójkę bliźniaków" (!) i brak "funduszów"? Merytorycznie też bełkot. Dzieci maja mniej więcej rok, tak? Przypominam wszystkim, którzy chcieliby coś udowodnić w sprawie in vitro albo późnego macierzyństwa, że dziecko najpierw uczy się chodzić a potem mówić. Normalna kolej rzeczy. Podobnie jak wzmożone napięcie mięśniowe, częste u dzieci urodzonych przez cesarskie cięcie, łagodne zaburzenie rozwojowe, dość łatwe do skorygowania. Zatem dajcie spokój matce i dzieciom i zajmijcie się czymś pożytecznym.

gość15-04-16, 09:56, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 15-04-16, 09:34 napisał(a):
Takwlasnie jest z dziecmi z in vitro. Wczesniej czy pozniej wychodza jkies wady genetyczne. A dlaczego? Bo zaplodnienie jest sztuczne. Nie wygrywa najlepszy plemnik, najlepszy dobor genow, ale sztucznie wyselekcjonowany w laboratorium. Robcie dalej in vitro i miejcie.chore dzieci. Gratuluje.

nie bój żaby, tradycyjnie też rozmnażają się zdechlaki, inne ucieczki z inkubatorów. Połowa populacji jest słabiutka, bo medycyna poszła do przodu

gość15-04-16, 09:34, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Takwlasnie jest z dziecmi z in vitro. Wczesniej czy pozniej wychodza jkies wady genetyczne. A dlaczego? Bo zaplodnienie jest sztuczne. Nie wygrywa najlepszy plemnik, najlepszy dobor genow, ale sztucznie wyselekcjonowany w laboratorium. Robcie dalej in vitro i miejcie.chore dzieci. Gratuluje.

gość15-04-16, 09:28, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Urodziła dwójkę bliźniaków!!!! Cóż za odkrycie!!! Szkoda, że trojki bliźniaków nie urodziła!!

gość15-04-16, 09:21, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 14-04-16, 23:53 napisał(a):
Po 1. skoro skorzystała z in vitro to jeśli na to miała pieniądze to na dzieci tym bardziej mieć powinna; po 2. jeżeli zaszła w ciążę naturalnie (jak twierdzi) to gdzie ojciec dzieci?! To on powinien płacić! Tak czy siak nieodpowiedzialna baba i tyle, więcej rozsądku!

Ja od siebie dodam, że najbardziej szkoda dzieci. Bo z napięciem mięśniowym trzeba dużo w domu ćwiczyć, a jak widać ta Pani sama potrzebuje opieki. Zaniedbała synka i tyle w temacie.

gość15-04-16, 02:02, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

w przypadku bliźniąt to niemal normalne....

gość15-04-16, 01:58, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 14-04-16, 22:01 napisał(a):
gość, 14-04-16, 20:54 napisał(a):
gość, 14-04-16, 20:12 napisał(a): Ludzie ogarnijcie się mam dwoje dzieci córkę urodziłam mając 20 lat syna 25 córka pięknie mówiła mając roczek ludzie się dziwili ze mówi jak dorosła zaczęła chodzić w dzień pierwszych urodzin syn miał 3,5 roku jak powiedział pierwsze słowo chodzić zaczął jak miał 1;2 miesiące i gdzie tu logika to ze babcią rodzi dziecko to naprawdę nie jest odpowiedzialne mając 70 lat iść do dziecka na wywiadowke ? Czemu ta kobieta o tym nie pomyślała co będą czuć jej dzieci?Dla mnie to egoistka i koniec!!!
Mnie zastanawia też jej sytuacja finansowa. Rozumiem gdyby wpadli( choć raczej nie w ich wieku) , ale oni specjalnie poddali się in vitro nie mając pieniędzy na wychowanie tych dzieci.
taki sam wstyd na wywiadówce jak mieć za matkę młodą szmaciarę, która jest nikim, jeszcze na utrzymaniu rodziców, psychika niewykształcona, kościec jeszcze rośnie ale już z bandziochem lata. Takie osiedlowe k**wisko- w 99% . JEDNĄ znam na 200 która w tym wieku urodziła bo naprawdę świadomie chciała
Nie generalizuj. Znam wiele młodych matek i wszystkie sa z dobrych domów, maja normalnych facetów, pokończyły szkoły, nie sa na utrzymaniu rodziców. Żadna nie jest jak to określiłaś " k**wiskiem ". Niektore nawet nie miały innego faceta wczesniej. Naprawde znam osobiście bardzo niewiele dziewczyn takich jak opisujesz, 2 max.

gość15-04-16, 01:42, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 14-04-16, 20:17 napisał(a):
gość, 14-04-16, 18:20 napisał(a): powinien byc zakaz rodzenia w takim wieku
I co kurna jeszcze?moze przymusowa aborcja?
Jaka aborcja, wystarczy nie zapładniać sztucznie babć, jak kobieta sama nie jest w stanie zajść w ciąże, to natura wie, co robi (mówię tu o kobietach po menopauzie), to nie są jej bioogiczne dzieci, w tym wieku to niemożliwe, żeby jej organizm produkował jeszcze jajeczka. In vitro powinno być max do 45.

gość15-04-16, 01:28, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 14-04-16, 19:54 napisał(a):
gość, 14-04-16, 18:00 napisał(a): biedne dzieci, za kilka lat zostaną sierotami i trafią do bidula : ( super odpowiedzialna matka naprawdę!!!!! krew mnie zalewa jak młodzi nie mogą mieć dzieci a chcą, a taki babol 60 letni nie patrząc na nic się zapładnia!!!!!! ZŁO!!!!!!
nie trafią do bidula bo wyznaczyła im opiekunów prawnych i rodzinę zastępczą. ma rodzinę to jej pomogą. To raz dwa- pracuję w szpitalu i tam codziennie umierają i młode kobiety i osierocają dzieci. Nie ma reguły.
No i jeszcze ktos ma płacić za jej głupotę, ktoś ma potem zajmować się dziećmi tej chorej egoistki, bo umyślała sobie na starość się zaplodnić, szczyt bezmyślności i skrajnej nieodpowiedzialności!!! Dla tych dzieci byłoby lepiej, jakby trafiły do adopcji, póki malutkie, bo za kilka lat to one będą musiały zajmować się matką, a gdzie dzieciństwo i beztroska? Ciężki los zgotowała tym dzieciom, żeby chociaż zabezpieczyła je finansowo...najlepiej komuś zostawić później kłopot.

gość14-04-16, 23:53, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Po 1. skoro skorzystała z in vitro to jeśli na to miała pieniądze to na dzieci tym bardziej mieć powinna; po 2. jeżeli zaszła w ciążę naturalnie (jak twierdzi) to gdzie ojciec dzieci?! To on powinien płacić! Tak czy siak nieodpowiedzialna baba i tyle, więcej rozsądku!

gość14-04-16, 23:38, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 14-04-16, 21:51 napisał(a):
gość, 14-04-16, 21:40 napisał(a):
gość, 14-04-16, 20:17 napisał(a):
gość, 14-04-16, 18:20 napisał(a):
powinien byc zakaz rodzenia w takim wieku

I co kurna jeszcze?moze przymusowa aborcja?

zakaz zachodzenia w ciążę, zostawania matką. te idiotki myślą tylko o sobie i fundują sobie na starosc opiekę, a jak wiadomo starość przyjdzie bardzo szybko, tak, że 16-18 dzieci będą już musiały latać do sklepu po pampersy dla matki. Uważasz że to normalne? A jak umrze- a co tam! Zostawię ledwo wyrośnięte dziecko, niewykształcone, bez środków i przygotowania do życia. Ale pielegniarkę na starosc sobie spłodzilam

Ale ty pusta jestes! Co cie to interesuje,ze chciala dziecko w tym wieku! A twoja matka kto bedzie sie opiekowal?????????

PUSTA to jesteś ty. Jeśli nie widzisz różnicy między normalną sytuacją w rodzinie, a tą anomalią to nie mamy o czym dyskutować

gość14-04-16, 23:06, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Nieodpowiedzialna kobieta ! Skoro taka jest biedna to skąd miała na in vitro? A skoro skorzystała z in vitro to od kogo chce teraz pomocy bo chyba nie od katolików,przecież kościół zabrania in vitro ;))

gość14-04-16, 22:35, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 14-04-16, 21:34 napisał(a):
gość, 14-04-16, 20:52 napisał(a):
gość, 14-04-16, 17:49 napisał(a):
Kto normalny zspladnia sie in vitro a potem piepszy ze kasy nie ma. Co za kobieta normalnie to opieka zabiera dzieci z biedy do rodzin zastepczych. Po za tum wiek tej pani ma wiele do zyczenis.

Ta Pani chyba liczyła na ogromną pomoc i nagrodę od państwa za to, że jako jedyna (chyba) w tym wieku w Polsce jest "młodą" matką.

Ta babka jest perfidna bo liczyła że zdobędzie rozgłos i to jej się udało a teraz zgrywa ofiare żeby wyłudzić kase

gość14-04-16, 22:05, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 14-04-16, 20:12 napisał(a):
Ludzie ogarnijcie się mam dwoje dzieci córkę urodziłam mając 20 lat syna 25 córka pięknie mówiła mając roczek ludzie się dziwili ze mówi jak dorosła zaczęła chodzić w dzień pierwszych urodzin syn miał 3,5 roku jak powiedział pierwsze słowo chodzić zaczął jak miał 1;2 miesiące i gdzie tu logika to ze babcią rodzi dziecko to naprawdę nie jest odpowiedzialne mając 70 lat iść do dziecka na wywiadowke ? Czemu ta kobieta o tym nie pomyślała co będą czuć jej dzieci?Dla mnie to egoistka i koniec!!!

Kobieto. Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałaś. Popatrz na konstrukcję zdań i treść.
O czym ty piszesz? O twoich dzieciach co i kiedy zrobiły? Kogo to interesuje i jaki ma związek z tematem?
I te histeryczne wykrzykniki na końcu. Po co? Nie wiem doprawdy co jest gorsze. Mieć w wieku 10 lat matkę staruszkę niż matkę kretynkę i być wpadką. Ogarnij się bo twoje dzieci będą się wstydzić głupiej analfabetki.

gość14-04-16, 22:01, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 14-04-16, 20:54 napisał(a):
gość, 14-04-16, 20:12 napisał(a):
Ludzie ogarnijcie się mam dwoje dzieci córkę urodziłam mając 20 lat syna 25 córka pięknie mówiła mając roczek ludzie się dziwili ze mówi jak dorosła zaczęła chodzić w dzień pierwszych urodzin syn miał 3,5 roku jak powiedział pierwsze słowo chodzić zaczął jak miał 1;2 miesiące i gdzie tu logika to ze babcią rodzi dziecko to naprawdę nie jest odpowiedzialne mając 70 lat iść do dziecka na wywiadowke ? Czemu ta kobieta o tym nie pomyślała co będą czuć jej dzieci?Dla mnie to egoistka i koniec!!!

Mnie zastanawia też jej sytuacja finansowa. Rozumiem gdyby wpadli( choć raczej nie w ich wieku) , ale oni specjalnie poddali się in vitro nie mając pieniędzy na wychowanie tych dzieci.

taki sam wstyd na wywiadówce jak mieć za matkę młodą szmaciarę, która jest nikim, jeszcze na utrzymaniu rodziców, psychika niewykształcona, kościec jeszcze rośnie ale już z bandziochem lata. Takie osiedlowe k**wisko- w 99% . JEDNĄ znam na 200 która w tym wieku urodziła bo naprawdę świadomie chciała

gość14-04-16, 21:53, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

napięcie mięśniowe to na ogół nie jest wcale jakaś poważna choroba, po prostu trzeba chodzić na rehabilitację, a dziecko rozwija się ruchowo trochę inaczej niż całkowicie zdrowi rówieśnicy. wada wzroku też nie musi być jakaś poważna. a jak przeczytałam tytuł to wyobraziłam sobie Bóg wie co.

gość14-04-16, 21:51, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 14-04-16, 21:40 napisał(a):
gość, 14-04-16, 20:17 napisał(a):
gość, 14-04-16, 18:20 napisał(a): powinien byc zakaz rodzenia w takim wieku
I co kurna jeszcze?moze przymusowa aborcja?
zakaz zachodzenia w ciążę, zostawania matką. te idiotki myślą tylko o sobie i fundują sobie na starosc opiekę, a jak wiadomo starość przyjdzie bardzo szybko, tak, że 16-18 dzieci będą już musiały latać do sklepu po pampersy dla matki. Uważasz że to normalne? A jak umrze- a co tam! Zostawię ledwo wyrośnięte dziecko, niewykształcone, bez środków i przygotowania do życia. Ale pielegniarkę na starosc sobie spłodzilam
Ale ty pusta jestes! Co cie to interesuje,ze chciala dziecko w tym wieku! A twoja matka kto bedzie sie opiekowal?????????

strony
1 2 3
 

następna strona »Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida