środa 27-04-16, czytany: 8106 razy, autor: krisu

Beata Tadla u Kuby Wojewódzkiego: Dyrektor powiedział mi, że... (VIDEO)

Dziennikarka odsłania kulisy zwolnienia z TVP!

Beata TadlaBeata Tadla / Youtube, KAPiF
Beata Tadla jest jedną z kilku dziennikarek, które odeszły z TVP po zmianie władz stacji. Dotyczyło to także Piotra Kraśko, Tomasza Lisa i wielu innych znanych twarzy Jedynki i Dwójki.

Zobacz też: Beata Tadla napisała, jak się czuje po zwolnieniu jej z TVP

Dziennikarka będąc u Kuby Wojewódzkiego zdradziła kilka szczegółów na temat pożegnania się z telewizją publiczną. Prezenter zapytał ją co myśli o Jacku Kurskim, który jest nowym prezesem TVP:

Zawsze będzie dla mnie politykiem. Nigdy nie będzie dla mnie prezesem, bo prezes jak wiadomo, jest tylko jeden.


Wojewódzki ciągnął temat dalej, pragnąc znać odpowiedź na to, jak nowy szef Telewizji Publicznej wręczył jej wypowiedzenie. Tadla odpowiedziała na to, mówiąc, że:

Pan Jacek robi to rękami swoich dyrektorów. Wezwał, ja się stawiłam, grzecznie przyszłam, po drodze spotkałam koleżankę, która prowadziła "Wiadomości", choć to było moje wydanie. Dostałam telefon i pan dyrektor powiedział, że jest mu bardzo przykro, ceni mnie, ale nie pasuję do koncepcji, i żebym nie brała tego personalnie.


Zobacz też: BEATA TADLA NAMIESZAŁA

Kuba był ciekawy, czy jej zwolnienie było powiązane z wywiadem, jakim przeprowadziła z Andrzejem Dudą. Według części internautów, prezenterka zachowywała się w nim "opryskliwie", co miało bardzo zdenerwować prezydenta. Irytacja Dudy miała się wziąć z kilku niewygodnych pytań, zadanych w trakcie wywiadu.

To jest straszliwy problem pana kandydata, więc trzeba było to odwrócić i zrzucić winę na agresywnego dziennikarza.


Tadla wyznała również, że:

Znam go słabo, bo ciężko coś mówić o kimś, kogo widziało się raz. Nigdy, a pracuję 25 lat, nie spotkałam człowieka, który byłby tak strasznie zdenerwowany rozmową, tak potwornie się trząsł i trzymał przyklejony do twarzy uśmiech, żeby nie dać poznać po sobie, że jest zdenerwowany.


Zobacz też: Beata Tadla na przekór plotkom

Jaka zatem czeka ją przyszłość? Czy zobaczymy ją ponownie w roli prezenterki? Portal wirtualnemedia.pl podał, że Tadla będzie prawdopodobnie współpracować z agencją szkoleniową Kolektyw Medialny, która została założona przez Adama Federa. Co ciekawe, dziennikarz również został zwolniony z TVP.

Cały wywiad, w którym zaproszonym gościem był również Norbi możecie obejrzeć TUTAJ.

Co sądzicie o Beacie? Czy według Was dobrze wypadła w programie?
Beata Tadla u Kuby Wojewódzkiego: Dyrektor powiedział mi, że... (VIDEO)

Beata Tadla u Kuby Wojewódzkiego: Dyrektor powiedział mi, że... (VIDEO)

Beata Tadla u Kuby Wojewódzkiego: Dyrektor powiedział mi, że... (VIDEO)

Beata Tadla u Kuby Wojewódzkiego: Dyrektor powiedział mi, że... (VIDEO)


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Będę za Tobą gość ...
Jula&Fabisz
Będę za Tobą gość ...
NOWY ROK,NARTY MAY...
Szusz
NOWY ROK,NARTY MAY...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
MAFFkijaż z Julią ...
Magdalena Pieczonka
MAFFkijaż z Julią ...
skomentuj:Wasze komentarze (32): sortuj ↓

gość30-04-16, 01:42, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Oj głupia baba Jak możesz mówić takie kłamstwa Ty jesteś polka? Dobrze było za Tuska kasa leciała robiliście co chcecie A kim ty jesteś dzienikareczka oh jaki prezydent był zdenerwowany A Komorowski był super ze swoją przy boku Fajnie niszczyć prezydenta i jego żonę Żal wam dupe ściska że musicie teraz prawdę mówić i nawet to że zwolniona Zostałas bidula hahahaha

gość27-04-16, 20:31, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Nizina

gość27-04-16, 17:15, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

to bardzo nieprofesjonalne. zero klasy.

gość27-04-16, 14:46, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

zwalisty z niej kloc a profesja dziennikarska u niej daleko daleko

gość27-04-16, 13:23, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Zero profesjonalizmu, zwolnili ja to teraz lata do tvnu i placze ze prezydent byl zdenerwowany podczas wywiadu. Jakie to ma znaczenie? Dobrze ze ja zwolnili.

gość27-04-16, 12:36, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-04-16, 11:29 napisał(a):
gość, 27-04-16, 02:02 napisał(a):
Nasz narod jak lawa,
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa,
Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi;
Plwajmy na tę skorupę*** i zstąpmy do głębi


lawa niszczy i pali wszystko na swojej drodze, zostawia zgliszcza, na ktorych jeszcze przez lata nic nie wyrosnie... taka ciekawostka :)

I druga ciekawostka - gleba pochodzenia wulkanicznego jest bardzo żyzna i rodzi obfite plony...

gość27-04-16, 12:29, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-04-16, 08:42 napisał(a):
robia porzadki wszedzie i ludzie dupa trzesa. gonic zydowskie towarzystwo i komuchow. ludzie otworzcie oczy lewaki taka sieja propagande ze demokracja jest zachwiana w naszym kraju. od kiedy lewacy eks komuchy sa za demokracja ja sie pytam?! otworzcie ksiazki do historii i pogadajcie z kims kto zyl za czasow komuchow to wam powiedza jacy ta sa tolerancyjni i demokratyczni ludzie. ale szara masa nie zrozumie... nie to ze jestem za PISem. pamietajcie komuna zawsze byla przeciwko katolikom! wiara katolicka to jedyne co nas trzyma z dala od fali muzulmanskich emigrantow! chcecie zeby za 15lat wasze dzieci siedzialy w bialych lawkach? w uk muzulmanie wlasnie sie domagaja takich bialych lawek. chcecue lazic w szmatach na glowach? badzmy dalej tak tolerancyjni a muzulmanie sie smieja ze nasze prawa czlowieka to ich przyjaciel. ludzie obudzcie sie i przestance dawac sobie prac mozg przez lewice i ruda szmate...

Dramat polega na tym, że to tylko wojenka na górze, w której jedni żydzi gonią drugich żydów. Obstawiam, że ostatecznie, poza niewielkimi niedogodnościami, tym gonionym włos z głowy nie spadnie. Zona prezydenta z narodu wybranego, oboje rodziców pana prezesa z narodu wybranego... Prawda jest taka, że narodowi polskiemu obcięto głowę (wymordowano inteligencję) i na tym korpusie osadzono głowę z pejsami i każdy, kogo pokazują w tv i kto dzierży realną władzę te pejsy ma, albo skacze na sznureczkach pejsatego. Uratować nas może tylko cud...

gość27-04-16, 12:02, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Beznadziejne babsko tfuuu

gość27-04-16, 11:56, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-04-16, 11:47 napisał(a):
gość, 27-04-16, 10:17 napisał(a):
gość, 27-04-16, 08:42 napisał(a): robia porzadki wszedzie i ludzie dupa trzesa. gonic zydowskie towarzystwo i komuchow. ludzie otworzcie oczy lewaki taka sieja propagande ze demokracja jest zachwiana w naszym kraju. od kiedy lewacy eks komuchy sa za demokracja ja sie pytam?! otworzcie ksiazki do historii i pogadajcie z kims kto zyl za czasow komuchow to wam powiedza jacy ta sa tolerancyjni i demokratyczni ludzie. ale szara masa nie zrozumie... nie to ze jestem za PISem. pamietajcie komuna zawsze byla przeciwko katolikom! wiara katolicka to jedyne co nas trzyma z dala od fali muzulmanskich emigrantow! chcecie zeby za 15lat wasze dzieci siedzialy w bialych lawkach? w uk muzulmanie wlasnie sie domagaja takich bialych lawek. chcecue lazic w szmatach na glowach? badzmy dalej tak tolerancyjni a muzulmanie sie smieja ze nasze prawa czlowieka to ich przyjaciel. ludzie obudzcie sie i przestance dawac sobie prac mozg przez lewice i ruda szmate...
Brawo,100%racji,cieszę się że nie jest osamotniona w swoich poglądach,szanujmy wartości narodowe Bóg,Honor,Ojczyzna a zyciężymy wszystko!
LOL. Ojciec pierwszej niemowy tzn."damy" ma żydowskie korzenie, więc porządki powinny zacząć się od same góry.[/quot Przed islamizacja nie chroni i nie ochroni nas katolicyzm tylko jak juz wartości kultury zachodniej. Islam jest radykalny, katolicyzm także. Przeciwieństwo obydwu to wolność kultury zachodniej i to te wartości powinno się chronić. Obecna władza chce nam wcisnąć na sile właśnie radykalne wartości, taki szariat po katolicku.

gość27-04-16, 11:47, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-04-16, 10:17 napisał(a):
gość, 27-04-16, 08:42 napisał(a):
robia porzadki wszedzie i ludzie dupa trzesa. gonic zydowskie towarzystwo i komuchow. ludzie otworzcie oczy lewaki taka sieja propagande ze demokracja jest zachwiana w naszym kraju. od kiedy lewacy eks komuchy sa za demokracja ja sie pytam?! otworzcie ksiazki do historii i pogadajcie z kims kto zyl za czasow komuchow to wam powiedza jacy ta sa tolerancyjni i demokratyczni ludzie. ale szara masa nie zrozumie... nie to ze jestem za PISem. pamietajcie komuna zawsze byla przeciwko katolikom! wiara katolicka to jedyne co nas trzyma z dala od fali muzulmanskich emigrantow! chcecie zeby za 15lat wasze dzieci siedzialy w bialych lawkach? w uk muzulmanie wlasnie sie domagaja takich bialych lawek. chcecue lazic w szmatach na glowach? badzmy dalej tak tolerancyjni a muzulmanie sie smieja ze nasze prawa czlowieka to ich przyjaciel. ludzie obudzcie sie i przestance dawac sobie prac mozg przez lewice i ruda szmate...Brawo,100%racji,cieszę się że nie jest osamotniona w swoich poglądach,szanujmy wartości narodowe Bóg,Honor,Ojczyzna a zyciężymy wszystko!


LOL. Ojciec pierwszej niemowy tzn."damy" ma żydowskie korzenie, więc porządki powinny zacząć się od same góry.

gość27-04-16, 11:30, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-04-16, 11:04 napisał(a):
nienawidzę peowcow , i kodowcow ;/


I na co ten przecinek przed "i"? Języka nie szanujesZ?

gość27-04-16, 11:29, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-04-16, 02:02 napisał(a):
Nasz narod jak lawa,
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa,
Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi;
Plwajmy na tę skorupę*** i zstąpmy do głębi


lawa niszczy i pali wszystko na swojej drodze, zostawia zgliszcza, na ktorych jeszcze przez lata nic nie wyrosnie... taka ciekawostka :)

gość27-04-16, 11:04, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

nienawidzę peowcow , i kodowcow ;/

gość27-04-16, 10:56, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Nienawidzę PiSu

gość27-04-16, 10:32, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wiesia

gość27-04-16, 10:26, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Kolejna kobiecina nad którą każą nam płakać. Śmieszni są już z tym wylewaniem żali. A pan W. ma jakąś obsesję na punkcie Dudy. Rozumiem, że facet mu się podoba, ale żeby zachowywać się jak gimnazjalistka, która hejtuje upatrzonego chłopaka na FB, bo ten jej nie zauważa? Ośmiesza się.

gość27-04-16, 10:17, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-04-16, 08:42 napisał(a): robia porzadki wszedzie i ludzie dupa trzesa. gonic zydowskie towarzystwo i komuchow. ludzie otworzcie oczy lewaki taka sieja propagande ze demokracja jest zachwiana w naszym kraju. od kiedy lewacy eks komuchy sa za demokracja ja sie pytam?! otworzcie ksiazki do historii i pogadajcie z kims kto zyl za czasow komuchow to wam powiedza jacy ta sa tolerancyjni i demokratyczni ludzie. ale szara masa nie zrozumie... nie to ze jestem za PISem. pamietajcie komuna zawsze byla przeciwko katolikom! wiara katolicka to jedyne co nas trzyma z dala od fali muzulmanskich emigrantow! chcecie zeby za 15lat wasze dzieci siedzialy w bialych lawkach? w uk muzulmanie wlasnie sie domagaja takich bialych lawek. chcecue lazic w szmatach na glowach? badzmy dalej tak tolerancyjni a muzulmanie sie smieja ze nasze prawa czlowieka to ich przyjaciel. ludzie obudzcie sie i przestance dawac sobie prac mozg przez lewice i ruda szmate...
Brawo,100%racji,cieszę się że nie jest osamotniona w swoich poglądach,szanujmy wartości narodowe Bóg,Honor,Ojczyzna a zyciężymy wszystko!

gość27-04-16, 09:57, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 27-04-16, 08:48 napisał(a):
gorszej dziennikarki w tvp chyba nie było.... arogancka baba ukierunkowana politycznie.


Tak? To spójrz na Adriana Klaren(m)bacha z tvp info.

gość27-04-16, 09:10, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Dziennikarką to chyba nie można jej nazwać

gość27-04-16, 08:59, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Codziennie ktos traci prace wielkie mi halo

gość27-04-16, 08:58, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Nigdy jej nie lubilam

gość27-04-16, 08:48, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gorszej dziennikarki w tvp chyba nie było.... arogancka baba ukierunkowana politycznie.

gość27-04-16, 08:43, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

dobrze ze wyleciała z TVP niecierpie babsztyla ;/

gość27-04-16, 08:42, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

robia porzadki wszedzie i ludzie dupa trzesa. gonic zydowskie towarzystwo i komuchow. ludzie otworzcie oczy lewaki taka sieja propagande ze demokracja jest zachwiana w naszym kraju. od kiedy lewacy eks komuchy sa za demokracja ja sie pytam?! otworzcie ksiazki do historii i pogadajcie z kims kto zyl za czasow komuchow to wam powiedza jacy ta sa tolerancyjni i demokratyczni ludzie. ale szara masa nie zrozumie... nie to ze jestem za PISem. pamietajcie komuna zawsze byla przeciwko katolikom! wiara katolicka to jedyne co nas trzyma z dala od fali muzulmanskich emigrantow! chcecie zeby za 15lat wasze dzieci siedzialy w bialych lawkach? w uk muzulmanie wlasnie sie domagaja takich bialych lawek. chcecue lazic w szmatach na glowach? badzmy dalej tak tolerancyjni a muzulmanie sie smieja ze nasze prawa czlowieka to ich przyjaciel. ludzie obudzcie sie i przestance dawac sobie prac mozg przez lewice i ruda szmate...

gość27-04-16, 08:09, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Gratuluje mega nieprofesjonalnej postawy pani "Dziennikarko"

strony
1 2
 

następna strona »Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida