środa 20-02-08, czytany: 18191 razy, autor: Mignonne

Doda o zboczusiach-kłamczusiach

Afera (bez)majtkowa ma ciąg dalszy.

DodaDoda / © KAPiF
Super Express wczoraj poinformował na swoich łamach, iż posiada oryginał zdjęcia, na którym widać jakoby Doda nie miała na sobie majtek. Zażądał nawet przeprosin od piosenkarki. W innym wypadku mieli podjąć stosowne kroki.

Tymczasem na stronie internetowej samej zainteresowanej pojawił się kolejny wpis dotyczący tzw. bezmajtkowej afery.
Oto on:

Uuuuu ... WINNY SIĘ ZNOWU TŁUMACZY... NIESTETY ZNOWU KŁAMSTWEM

O rany ... faktycznie powinnam przeprosić twórców "bezmajtkowego artykułu" ....... ale raczej za to, iż ZAPOMNIAŁYŚMY w ostatnim wpisie podać im numeru do kliniki zajmującej się dewiacjami na tle seksualnym !

Drogi redaktorze naczelny, proszę się nie zamartwiać faktem, iż wszędzie widzi pan kobiety bez majtek. TO DA SIĘ LECZYĆ! Ze wszystkich słynnych osiemdziesięciu zdjęć losowo wybrałam ... osiemdziesiąt zdjęć w majtkach!!! A oto jedno z nich. Po sesji u psychiatry zalecam zerknąć na to zdjęcie raz jeszcze. POWODZENIA! TRZYMAM KCIUKI! Doda.Gleba!

Ps. Do zobaczenia w sądzie moje małe zboczusie - kłamczusie!


Widać sprawa nie przycichnie. Doda nie zamierza odpuścić. Nam osobiście najbardziej podoba się sformułowanie zboczusie-kłamczusie. Widać nawet nieprzychylną opinię o kimś można ubrać w słowa o pozytywnym nacechowaniu emocjonalnym:)

Jeśli dojdzie do rozprawy sądowej to jesteśmy ciekawi jakimi dowodami faktycznie dysponują obie strony. Ostatnie wyroki, a w szczególności orzeczenie Sądu Najwyższego w sprawie Ani Muchy stawia gazety na mniej uprzywilejowanej pozycji. Na dodatek w trawie piszczy, że Doda ma świetnego adwokata.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida