sobota 07-05-16, czytany: 9959 razy, autor: krisu

Olga O. przeprasza za kradzież biżuterii w opublikowanym filmie! (VIDEO)

W jaki sposób chce wytłumaczyć całe zajście?

Olga OOlga O / Policja.pl, youtube
Olga O., aktorka znana między innymi z Ojca Mateusza oraz Przyjaciółek tłumaczy się z kradzieży biżuterii wartej 50 tysięcy złotych. Po tym, jak wydała oficjalne oświadczenie, w którym stwierdziła, że klejnoty wyglądały jak "zwykłe świecidełka", zdecydowała się na nagranie wideo, w którym tłumaczy całe zajście.

Zobacz też: Olga O. podejrzana o kradzież biżuterii broni się

Na filmie żali się, że ta sprawa niszczy jej karierę i nie zdawała sobie sprawy z wartości przedmiotów. Na filmie tłumaczy się mówiąc, że:

W lutym br. poszłam na siłownię, z której stale korzystam, ponieważ mam karnet odkąd ją otwarto, czyli przeszło dwa lata. Będąc na ogólnodostęnej sali boksu znalazłam dwa pierścionki. Nie wiedziałam, do kogo one należą, ani nie znałam ich wartości materialnej. Zdaję sobie sprawę, że mogłam postąpić inaczej i zwrócić pierścionki na recepcję lub na policję. Nie zrobiłam tego. Czego nie mogą sobie wybaczyć do dnia dzisiejszego.

Nie chciałam nikogo skrzywdzić i nie podejrzewałam, że pierścionki pozostawione na parapecie w siłowni mogą mieć jakąkolwiek wartość. Po tym, jak zgłosiła się do mnie policja, natychmiast zwróciłam pierścionki, powiedziałam, że je mam dobrowolnie je oddałam i nigdy ich nie założyłam nawet.


Zobacz też: Aktorka z Ojca Mateusza i Przyjaciółek przyłapana na kradzieży!

Aktora powiedziała również, że ta sytuacja bardzo źle wpływa na całe jej dorobek artystyczny. Dodatkowo medialna wrzawa, która rozpętała się po tym zdarzeniu, niszczy jej plany zawodowe oraz rujnuje zdrowie psychiczne. Z tego powodu prosi o przebaczenie i żałuje całej tej sytuacji.

Cała ta sytuacja z zatrzymaniem mnie w miejscu pracy i zeznanie było dla mnie naprawdę ogromnym szokiem. Zwłaszcza, że dopiero od policji dowiedziałam się o wartości tej biżuterii. Te wydarzenia z ostatniego tygodnia są dotkliwa kara za moje czyny. I chciałabym prosić, żeby awantura medialna dookoła mojej osoby ustala. Tyle lat żyłam uczciwie, i to że jestem aktorką nie powinno być powodem do tego, żeby wszczynać ataki na taką skalę dookoła mojej osoby.


Olga O. zaznaczyła również, że każdego dnia musi walczyć o spełnienie swoich ambicji. Dodatkowo przeprosiła kobietę, której wzięła biżuterię.

Także to, że jestem znaną osobą, jest również nieprawdą, ponieważ każdego dnia muszę walczyć o swoje marzenia. A moimi marzeniami jest grać na scenie i być przed kamerą. Sytuacja, która w tej chwili zaistniała całkowicie rujnuje moje życie zawodowe i moje zdrowie. Na koniec chciałabym przeprosić właścicielkę biżuterii, której nie chciałam wyradzając żadnej krzywdy, ani w żadne sposób jej zaszkodzić i sprawić jakąś przykrość. Przepraszam.


Zobacz też: Zatrzymano konwojenta podejrzanego o kradzież 8 mln zł

Czy aktorka może liczyć na łaskę?Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
ślad (Oglądaj tele...
Jula
ślad (Oglądaj tele...
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:Wasze komentarze (52): sortuj ↓

gość10-05-16, 01:14, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 08-05-16, 09:49 napisał(a): Jesli myślała, ze sa bezwartościowe, to... co z tego? Czy to ja usprawiedliwia? Czy prawo pozwala kraść biednym tanie rzeczy? No i trzeba byc kretynem, zeby wierzyć, ze ktos mogl o prawdziwych kamieniach w złocie myslec, ze to plastik. Zupełnie inna waga, faktura, inne dźwięki przy obijaniu sie o siebie, o stół, o szkło, gdy bierze sie szklankę do ręki. Trzymała je tyle miesięcy i ani razu nie założyła? Lol
z prwnoscia sprawdzala jakie dzwieki wydaja pierscionki przy odbijaniu sie od siebie lub od stolu 😂 Ale co racja to racja, wstyd, ze to ukradla i do tego nie moge zrozumiec jak mozna byc tak malo inteligentnym, zeby robic to na silowni! A z drugiej strony kto i po co zostawia takie przedmioty w takim miejscu?

gość08-05-16, 21:04, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 08-05-16, 16:49 napisał(a): Znalezione, nie kradzione
Co ostatnio znalazłaś na ulicy złodziejko? Zaparkowany samochód? Zaparkowany rower?

gość08-05-16, 16:49, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Znalezione, nie kradzione

gość08-05-16, 14:48, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Życzę jej, żeby otrzymała maksymalną karę. Nie widać skruchy, mimo gry aktorskiej. Jeszcze robi z siebie ofiarę. Oczywiście! Najlepiej skazać właścicielkę, że zmusiła biedną złodziejkę do skorzystania z okazji.

gość08-05-16, 11:49, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Po co piszecie ze to aktorka Ojca mateusza i Przyjaciolek, skoro grala tam tylko epizody i nikt jej nie zna z tych seriali!

gość08-05-16, 11:46, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Tanie świecidełka! Hahahaha! Były pokazane zdjęcia tych pierścionków - nawet dziecko nie pomyliłoby ich z tandetnymi pierścioneczkami. Ta Pani ma chyba ludzi za idiotów! Mamy uwierzyć, że myślała, że pierścionki za 50 tysięcy to pewnie podobne do tych, co je kiedyś sprzedawali z gumami do żucia :D Zresztą, nawet gdyby to była biżuteria za przysłowiową złotówkę - powinna oddać ją obsłudze siłowni. Okazja czyni złodzieja, droga Pani! I te tłumaczenia, że "...Po tym, jak zgłosiła się do mnie policja, natychmiast zwróciłam pierścionki, powiedziałam, że je mam dobrowolnie je oddałam..." - hahahaha, dziwne gdyby ich nie oddała policji, skoro mieli nagrania z monitoringu :D Dobrowolnie oddała, hahahaha.

gość08-05-16, 10:12, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

każdy popełnia błędy, czasem zrobi coś głupiego pod wpływem chwili bez zastanawiania, ale po tym nagraniu odnoszę wrażenie, że tej pani nie jest żal tego że postąpiła nieuczciwie a tego, że, wybuchła z tego afera. Jeśli jej marzeniem jest by występować, to niech liczy się z tym, że ludzie mają prawo ją oceniać. Po każdym upadku można się podnieść, ale robienie z siebie ofiary hejtu jest teraz niesmaczne.

gość08-05-16, 09:49, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Jesli myślała, ze sa bezwartościowe, to... co z tego? Czy to ja usprawiedliwia? Czy prawo pozwala kraść biednym tanie rzeczy? No i trzeba byc kretynem, zeby wierzyć, ze ktos mogl o prawdziwych kamieniach w złocie myslec, ze to plastik. Zupełnie inna waga, faktura, inne dźwięki przy obijaniu sie o siebie, o stół, o szkło, gdy bierze sie szklankę do ręki. Trzymała je tyle miesięcy i ani razu nie założyła? Lol

gość08-05-16, 09:49, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Straszne brednie, na filmie z monitoringu widać, że się skrada do tej biżuterii jak lis do kurnika, a potem, przed samym zabraniem sprawdza, czy nikt jej nie obserwuje... I jeszcze to tłumaczenie, że myślała, że to bazarowa tandeta. Chciałabym namiary na sklep z takim pewterkiem, czy innym metalowym szajsem co wygląda jak luksusowa biżuteria za 50K... Powinna po prostu przeprosić, a resztę pozostawić do załatwienia swojemu prawnikowi.

gość08-05-16, 09:38, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 08-05-16, 08:35 napisał(a):
gość, 07-05-16, 19:00 napisał(a):
Znalezione to znalezione, jesli nie wie sie do kogo należy zguba to należy do ciebie ;)

Znalezione nie kradzione działało na podwórku... W sądzie czy na policji już nie zadziała. Poczytajcie jakie nas obowiązuje prawo, bo z ignorancji będziecie mieć problemy.

Prawdę mówiąc niezupełnie. Jeśli wartość przedmiotu jest poniżej bodaj 400 zł to kradzież jest zaledwie wykroczeniem, a jak znajdziesz pierścionek na jezdni albo na ławce w parku to też nie przyjdzie ci na myśl wzywać policję. Fakt kobieta postąpiła źle, ale sytuacja została też moim zdaniem źle przedstawiona przez media, które przedstawiły ją jako cwaną złodziejkę, gdy tymczasem podejrzewam, że faktycznie ta druga kobieta lekkomyślnie zapomniała o tak dużo wartej biżuterii, a ta ją po prostu znalazła. Powinna oddać do recepcji, ale wielkiej złodziejki bym z niej nie robiła. (Normalni ludzie - nie bogaci - jak nie mają dowodu, że coś im skradziono, a nie że sami zgubili to muszą się błagać na policji, żeby choćby ich wysłuchali).

gość08-05-16, 09:27, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

To tym bardziej skoro jak twierdzi myślała, że to tanie błyskotki po co brała? Wiedziała ile to warte, i nie powinno jej to dziwić ,bo siłownia pewnie nie jest byle jaka. W jej sytuacji najlepiej by było przeprosić, a nie debilnie się tłumaczy. Obrączek ludzie szukają zawsze, ktoś może machnąć ręką na kolczyka, coś niedrogiego, drobną sumę pieniędzy, ale pozostałe rzeczy ludzie zgłaszają. Gdyby jeezcze znalazła to na ulicy, i to byla naprawdę tania błyskotka. A ona znalazła coś bardzo drogiego, w miejscu, w którym łatwo można znaleźć właściciela. Kretynka. Przeproś Olga i się nie tłumacz!

gość08-05-16, 09:08, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 07-05-16, 23:30 napisał(a):
gość, 07-05-16, 19:00 napisał(a): Znalezione to znalezione, jesli nie wie sie do kogo należy zguba to należy do ciebie ;)
Samochód na ulicy tez w sumie nie wiesz, do kogo należy? PATOLOGIA
Do tej pory sie dziwie, ze nas wzięli do Europy, z tych ko.mentarzy wynika, ze co drugi Polak to złodziej :(

gość08-05-16, 08:35, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 07-05-16, 19:00 napisał(a): Znalezione to znalezione, jesli nie wie sie do kogo należy zguba to należy do ciebie ;)
Znalezione nie kradzione działało na podwórku... W sądzie czy na policji już nie zadziała. Poczytajcie jakie nas obowiązuje prawo, bo z ignorancji będziecie mieć problemy.

gość08-05-16, 02:12, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 08-05-16, 01:31 napisał(a):
gość, 07-05-16, 23:50 napisał(a):
gość, 07-05-16, 21:56 napisał(a):
gość, 07-05-16, 16:52 napisał(a): Kraść też trzeba umieć :P Chodziła na tą siłownie od tak dawna i nie wiedziała gdzie są kamery? Tępa sztuka :P
Mogła się bardziej rozejrzeć itp. Też się dziwię
Doświadczone złodziejki, widzę, się odezwały.
Jadą po utrzymankach- celebrytkach, a same nie tylko by kasę brały, ale i kradły.
I jak tu nie wierzyć stereotypom o Polakach.

gość08-05-16, 02:02, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 07-05-16, 21:56 napisał(a):
gość, 07-05-16, 21:04 napisał(a):
Tez trzeba mieć łeb, zeby obrączkę i pierścionek zaręczynowy (juz nieważne o jakiej wartości pieniężnej) położyć na parapecie na siłowni! Takich rzeczy raczej sie nie ściąga, a juz na pewno nie kładzie bez opieki w ogólnodostępnym miejscu.. Jednak Olga bardzo głupio postąpiła, tym bardziej, ze jest osoba publiczna i powinna dbać o swój wizerunek.. Szkoda, ze w przypadku wielu kradzieży w Polsce monitoringi i Policja nie działają.

No dokładnie!


Ciekawe, żeby dostało się poszkodowanemu a nie złodziejowi. Ma prawo położyć te pierścionki w dowolnym miejscu. To są jej pierścionki i koniec! Każdy kto bierze cudzą rzecz jest ZŁODZIEJEM!

gość08-05-16, 01:31, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 07-05-16, 23:50 napisał(a):
gość, 07-05-16, 21:56 napisał(a):
gość, 07-05-16, 16:52 napisał(a): Kraść też trzeba umieć :P Chodziła na tą siłownie od tak dawna i nie wiedziała gdzie są kamery? Tępa sztuka :P
Mogła się bardziej rozejrzeć itp. Też się dziwię
Doświadczone złodziejki, widzę, się odezwały.
Jadą po utrzymankach- celebrytkach, a same nie tylko by kasę brały, ale i kradły.

gość07-05-16, 23:50, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 07-05-16, 21:56 napisał(a):
gość, 07-05-16, 16:52 napisał(a): Kraść też trzeba umieć :P Chodziła na tą siłownie od tak dawna i nie wiedziała gdzie są kamery? Tępa sztuka :P
Mogła się bardziej rozejrzeć itp. Też się dziwię
Doświadczone złodziejki, widzę, się odezwały.

gość07-05-16, 23:32, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 07-05-16, 20:06 napisał(a): Wlascicielka tego pierscionka, ciekawe czyja jest corka lub kogo zona? Hehe, trafila kosa na kamin.
A co to ma do rzeczy? U mnie szefowa labu (doktor farmacji) sama zarabia na siebie, na męża i na dziecko. I bez znajomosci. Jako doktorantka zasuwala w labie w Czechosłowacji (takie były czasy) i tam sie wybiła.

gość07-05-16, 23:30, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 07-05-16, 19:00 napisał(a): Znalezione to znalezione, jesli nie wie sie do kogo należy zguba to należy do ciebie ;)
Samochód na ulicy tez w sumie nie wiesz, do kogo należy? PATOLOGIA

gość07-05-16, 22:30, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Sama sobie winna. Najpierw ukradła biżuterię, a teraz pieprzy, że nie chciała nikomu zrobić krzywdy. Żałosne. Celebryta tez złodziej. A ogólnie to nie znam tej aktorki, pewnie w filmach robi za statystkę.

gość07-05-16, 21:58, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 07-05-16, 16:16 napisał(a): marzy o tym żeby być przed kamerą to jest! Ale babka ma parcie na szkło
No i jest przed kamerą

gość07-05-16, 21:56, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 07-05-16, 21:04 napisał(a): Tez trzeba mieć łeb, zeby obrączkę i pierścionek zaręczynowy (juz nieważne o jakiej wartości pieniężnej) położyć na parapecie na siłowni! Takich rzeczy raczej sie nie ściąga, a juz na pewno nie kładzie bez opieki w ogólnodostępnym miejscu.. Jednak Olga bardzo głupio postąpiła, tym bardziej, ze jest osoba publiczna i powinna dbać o swój wizerunek.. Szkoda, ze w przypadku wielu kradzieży w Polsce monitoringi i Policja nie działają.
No dokładnie!

gość07-05-16, 21:56, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 07-05-16, 16:52 napisał(a): Kraść też trzeba umieć :P Chodziła na tą siłownie od tak dawna i nie wiedziała gdzie są kamery? Tępa sztuka :P
Mogła się bardziej rozejrzeć itp. Też się dziwię

gość07-05-16, 21:30, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 07-05-16, 21:04 napisał(a): Tez trzeba mieć łeb, zeby obrączkę i pierścionek zaręczynowy (juz nieważne o jakiej wartości pieniężnej) położyć na parapecie na siłowni! Takich rzeczy raczej sie nie ściąga, a juz na pewno nie kładzie bez opieki w ogólnodostępnym miejscu.. Jednak Olga bardzo głupio postąpiła, tym bardziej, ze jest osoba publiczna i powinna dbać o swój wizerunek.. Szkoda, ze w przypadku wielu kradzieży w Polsce monitoringi i Policja nie działają.
Mogła położyć, gdzie chciała. To usprawiedliwia złodzieja? Bizuteria nie była własnością tej aktorzyny, więc nie powinna jej dotykać. Złodziejka szuka okazji. Niektórzy są beztroscy, może właścicielka zapomniała schować biżuterii, mogła mieć wiele powodów, co nie usprawiedliwia tej skomlącej złodziejki.

gość07-05-16, 21:04, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Tez trzeba mieć łeb, zeby obrączkę i pierścionek zaręczynowy (juz nieważne o jakiej wartości pieniężnej) położyć na parapecie na siłowni! Takich rzeczy raczej sie nie ściąga, a juz na pewno nie kładzie bez opieki w ogólnodostępnym miejscu.. Jednak Olga bardzo głupio postąpiła, tym bardziej, ze jest osoba publiczna i powinna dbać o swój wizerunek.. Szkoda, ze w przypadku wielu kradzieży w Polsce monitoringi i Policja nie działają.

strony
1 2 3
 

następna strona »Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida