piątek 20-05-16, czytany: 9703 razy, autor: Beata Maj

Darek Kuźniak komentuje plotki o udziale w Hell's Kitchen

"W każdej plotce jest ziarno prawdy, ale..."

Dariusz KuźniakDariusz Kuźniak / © KAPiF
Wczoraj pisaliśmy, że po rezygnacji z prowadzenia Hell's Kitchen przez Wojciecha Modesta Amaro wybór produkcji show padł na Dariusza Kuźniaka, który - według plotek - miał zostać nowym prowadzącym program.

Zobacz: Jessica Mercedes w Hell's Kitchen

Wśród ewentualnych kandydatów wskazywano też Pascala Brodnickiego i Roberta Sowę. Ostatecznie jednak podano, że to Darek Kuźniak zostanie szefem piekielnej kuchni.

Dziś głos zabrał sam zainteresowany. Na facebookowym profilu Kuźniaka pojawił się taki oto wpis:

Jako, że w każdej plotce jest ziarno prawdy to rzeczywiście biorę udział w nowej Produkcji Telewizyjnej, oraz realizuje swój kolejny autorski program. Nie jest to jednak Hell's Kitchen!;-) Wszystkim, którzy widzieli we mnie faworyta w tej roli dziękuję za miłe słowa i wsparcie. Jeszcze się zobaczymy! Pozdro!


Zobacz: 10 NAJWIĘKSZYCH POLSKICH HITÓW KULINARNYCH!

Fani nie kryją rozczarowania:

A już miałam nadzieję, że będzie fajnie - napisał internauta.

Myślałam że to Ty będziesz a tu taka lipa - dodał ktoś inny.

Szkoda! Ale w takim razie czekam na Twój nowy program - napisał inny fan.


Zobacz: Lewandowska świetnie gotuje? Oto, do czego się przyznała

My też jesteśmy ciekawi nowej roli, w jakiej zapewne niedługo zobaczymy Dariusza Kuźniaka. A kto w takim razie zastąpi Amaro w Hell's Kitchen ? Czekamy...

Darek Kuźniak komentuje plotki o udziale w Hell's KitchenPolecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
nieśmiertelni klip
jula
nieśmiertelni klip
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:Wasze komentarze (8): sortuj ↓

gość21-05-16, 16:59, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 21-05-16, 07:45 napisał(a): Mam nadzieję, że zdejmą z anteny ten program, bo nie wnosi on nic wartościowego do życia. Wnosi jedynie pogląd, że w pracy panują tylko zachowania typu "kat-ofiara". Z relacji "kat-ofiara" trzeba wyjść, czyli nie wchodzić w rolę ofiary i nie wchodzić w rolę kata. Każdy kat znajdzie w końcu większego kata od siebie i stanie się ofiarą. Takie jest prawo przyczyny i skutku.
Racja!

gość21-05-16, 12:18, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 21-05-16, 07:45 napisał(a):
Mam nadzieję, że zdejmą z anteny ten program, bo nie wnosi on nic wartościowego do życia. Wnosi jedynie pogląd, że w pracy panują tylko zachowania typu "kat-ofiara". Z relacji "kat-ofiara" trzeba wyjść, czyli nie wchodzić w rolę ofiary i nie wchodzić w rolę kata. Każdy kat znajdzie w końcu większego kata od siebie i stanie się ofiarą. Takie jest prawo przyczyny i skutku.


jedynym wartościowym programem w tym kraju jest Top Chef. I nie mówię tu tylko o kulinariach. tam oni na prawdę gotują i to na wysokim poziomie. Nie ma na pierwszym planie jakichś dramatów "łoo, ja pochodzę z rozbitej rodziny", "buuu, tata nas zostawił", "łeee mam dziecko niepełnosprawne" tylko się gotuje bo o to w tym show chodzi. Czy oglądam Kuchenne Rewolucje, Hell's Kitchen czy nawet Masterchefa to ja nigdy nie wiem co oni tam w sumie gotują, jak to robią- tylko jakaś kszątanina, przepychanki słowne. To samo np Mam Talent- konkurs kalek życiowych i ludzi poszkodowanych bo hajs się kręci jak Maryśka jakaś powie, że poproniła, czy jakiś Jurek nie ma na chleb. Jakbym chciała oglądać ludzkie dramaty to bym sobie włączyła Interwencje, a nie program rozrywkowy, gdzie chciałabym ponapawać się ludzkim talentem.

gość21-05-16, 12:13, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

ja do dziś nie wiem, jak można tak źle zrobić program jak ten. zagraniczne edycje ogląda się o wiele lepiej i to pomijam już fakt, że tam jest Gordon, który w swoim aktorstwie jest autentyczny. po prostu edycje polskie mnie strasznie rozczarowały bo ciągle mam wrażenie że ci ludzie przed kamerą czytają z kartek i NIC NIE POTRAFIĄ UGOTOWAĆ. biorą jakichś ludzi, z których połowa nic nie umie zrobić (np Mała Ania z WS) i odpadają niby w konkurencji serio. Ja wiem, że ten program jest merytorycznie na poziomie nieco powyżej zera, ale chętnie oglądam takie rzeczy do prasowania żeby się wyłączyć. jednakże poziom tego programu obraża inteligencję przeciętnego widza. nie wiem, czy to u nas konwencja tego show się nie sprawdza, czy po prostu zatrudnili jakiegoś studenta na prlatyki żeby im scenariusz napisał, czy montaż jest denny. Dobrze, że Amaro zrezygnował z tego cyrku, bo jak go można nie lubić to przynajmniej coś ugotować potrafi.

gość21-05-16, 10:31, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 21-05-16, 10:01 napisał(a):
Wojciech Podest Basiura hehe

a ty? lachociag,k**werka celubaczka hehe. zalosna.

gość21-05-16, 10:01, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Wojciech Podest Basiura hehe

gość21-05-16, 07:45, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Mam nadzieję, że zdejmą z anteny ten program, bo nie wnosi on nic wartościowego do życia. Wnosi jedynie pogląd, że w pracy panują tylko zachowania typu "kat-ofiara". Z relacji "kat-ofiara" trzeba wyjść, czyli nie wchodzić w rolę ofiary i nie wchodzić w rolę kata. Każdy kat znajdzie w końcu większego kata od siebie i stanie się ofiarą. Takie jest prawo przyczyny i skutku.

gość21-05-16, 00:47, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

To jest Basiura, a nie żaden Amaro!

gość20-05-16, 20:07, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

shisza. blox. pl

strony
1


Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida