poniedziałek 27-06-16, czytany: 54530 razy, autor: F-Word, Beata Maj

Anna Lewandowska sprzedaje batony za... ile?

Batony według jej receptury. Czy są drogie, jak drogi jest zdrowy styl życia?

Anna LewandowskaAnna Lewandowska / © KAPiF
Anna Lewandowska pokazała, że jest nie tylko piękna, ale też kompetentna. Reprezentuje zdrowy styl życia całą sobą i być może w tym częściowo tkwi gwarancja jej sukcesu.

Bo wiele osób jest w stanie uwierzyć, że batony, które sprzedaje żona Roberta Lewandowskiego, to naprawdę porcja zdrowia.

Czytaj więcej: Anna Lewandowska pokazała swojego brata! (FOTO)

- Flagowym produktem sygnowanym marką FbA są batony energetyczne. Jest to produkt unikatowy, który bezpośrednio kojarzy się z moją osobą. Moje batony to forma zdrowej, funkcjonalnej przekąski. Świetnie sprawdzą się jako lunch lub posiłek okołotreningowy - czytamy na jej stronie.

Wszystkie są produkowane według receptur Anny. Ich cena? Nie, nie 50, a 5,99 zł.

„Surowce, z których batony powstają pochodzą ze sprawdzonych źródeł, są naturalne i zdrowe. Gwarantuję ich jakość i bezpieczeństwo spożycia. Nie ma chemicznych wspomagaczy i dodanych cukrów.” - zapewnia Lewandowska.

Niespełna 6 zł to dobra alternatywa dla czekolady za 4 zł?

Czytaj więcej: Lewandowska i Boruc wylansują modę na TAKIE buty? (Instagram)










Anna Lewandowska

Anna Lewandowska




 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska




skomentuj:



Wasze komentarze (188): sortuj ↓

gość03-07-16, 20:54, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ale bym je zjadła!

gość30-06-16, 20:54, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

zazdroszczę, że stać ją na licówki. Mnie nie stać.

gość30-06-16, 18:56, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

ona z mężem mają miliony, a ja mam im jeszcze kabzę nabijać kupując te batony? nigdy!

gość29-06-16, 13:42, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

batony ze sklepu to szajs

gość28-06-16, 22:50, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

6 zł za taki baton to nie jest dużo. Podobne batony kosztują 8 - 9 zł. Za dobre produkty tyle się płaci.

gość28-06-16, 21:41, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

6zł za baton od samozwańczej "ekspertki". Stanowcze NIE!

gość28-06-16, 19:35, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-06-16, 18:00 napisał(a):
6zł za batonik to dla mnie za drogo...
kupie sobie zwykły baton musli corny 50g za 2-3zł i tez mam podobnyjak nie taki sam skład


Corny: syrop glukozowo- fruktozowy, polewa, płatki owsiane, chrupki kukurydziane, chips bananowy, rodzynki, tłuszcz roślinny, ananas, jabłko, płatki kokosowe, ziarna słonecznika, lecytyna sojowa - emulgator, sól, aromat.------------

Lewandowskiej: (Kakao & Maca) daktyl, wiórki kokosowe, migdał, goji, maca, kakao

gość28-06-16, 18:00, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

6zł za batonik to dla mnie za drogo...
kupie sobie zwykły baton musli corny 50g za 2-3zł i tez mam podobnyjak nie taki sam skład

gość28-06-16, 16:19, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-06-16, 14:42 napisał(a):
gość, 28-06-16, 14:37 napisał(a):
gość, 28-06-16, 09:05 napisał(a):
gość, 28-06-16, 07:54 napisał(a):
gość, 28-06-16, 00:32 napisał(a):
Wszystko fajnie, tylko za cenę 5-6 tych batonów można kupić składniki na zrobienie ok. 15 podobnych. Jedyny "problem" tkwi w tym, że samemu trzeba wszystko zmielić/posiekać.

no niekoniecznie. juz samo 100 g nerkowcow kosztuje ok 5-6 zl. a gdzie reszta skladnikow?

i to właśnie pokazuje, że te JEJ batony to jakiś syf. za 5,99 zł nie można dostać batona, który faktycznie ma w swoim składzie samą naturę. co najwyżej ma kurz zebrany z magazynu, gdzie leżały orzechy, zlepiony miodopodobnym czymś... te wszystkie naturalne komponenty są za drogie by robić z nich taniochę (koszty produkcji się nie zwrócą).

Czyli wg ciebie powinien byc drozszy???Jakby kosztowal 20 zl,to bys marudzila,ze drogo i kto to mialby kupic????No nie dogodzisz,ku...a,nie dogodzisz!!!



o proszę, pani wszechwiedząca najlepiej wie co ktoś inny by robił/mówił. wystarczy logicznie pomyśleć o kosztach surowców i produkcji...

gość28-06-16, 15:02, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Nie dość że śliczna sympatyczna atrakcyjna mądra w dodatku bardzo kreatywna porządna z Niej Babeczka Robert może być z Aneczki dumny i wice wersa,cudowne kochające się szanujące Małżeństwo.Jak MY:)

gość28-06-16, 14:42, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-06-16, 14:37 napisał(a):
gość, 28-06-16, 09:05 napisał(a):
gość, 28-06-16, 07:54 napisał(a):
gość, 28-06-16, 00:32 napisał(a): Wszystko fajnie, tylko za cenę 5-6 tych batonów można kupić składniki na zrobienie ok. 15 podobnych. Jedyny "problem" tkwi w tym, że samemu trzeba wszystko zmielić/posiekać.
no niekoniecznie. juz samo 100 g nerkowcow kosztuje ok 5-6 zl. a gdzie reszta skladnikow?
i to właśnie pokazuje, że te JEJ batony to jakiś syf. za 5,99 zł nie można dostać batona, który faktycznie ma w swoim składzie samą naturę. co najwyżej ma kurz zebrany z magazynu, gdzie leżały orzechy, zlepiony miodopodobnym czymś... te wszystkie naturalne komponenty są za drogie by robić z nich taniochę (koszty produkcji się nie zwrócą).
Czyli wg ciebie powinien byc drozszy???Jakby kosztowal 20 zl,to bys marudzila,ze drogo i kto to mialby kupic????No nie dogodzisz,ku...a,nie dogodzisz!!!

gość28-06-16, 14:41, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-06-16, 10:45 napisał(a):
gość, 28-06-16, 09:40 napisał(a):
Mnie się Anka podoba i nic do niej nie mam, a wręcz podziwiam za jej determinancję i wierność sobie.

Dokladnie. Piekna,madra,zaradna i ma w nosie wasz hejt. Podziwiam ją.


Z tą mądrością Lewej to cię nieźle poniosło. Ona ma sztab ludzi od wszystkiego. A pisać po polsku niestety nie potrafi. Obie jesteście MONDRE!

gość28-06-16, 14:37, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-06-16, 09:05 napisał(a):
gość, 28-06-16, 07:54 napisał(a):
gość, 28-06-16, 00:32 napisał(a): Wszystko fajnie, tylko za cenę 5-6 tych batonów można kupić składniki na zrobienie ok. 15 podobnych. Jedyny "problem" tkwi w tym, że samemu trzeba wszystko zmielić/posiekać.
no niekoniecznie. juz samo 100 g nerkowcow kosztuje ok 5-6 zl. a gdzie reszta skladnikow?
i to właśnie pokazuje, że te JEJ batony to jakiś syf. za 5,99 zł nie można dostać batona, który faktycznie ma w swoim składzie samą naturę. co najwyżej ma kurz zebrany z magazynu, gdzie leżały orzechy, zlepiony miodopodobnym czymś... te wszystkie naturalne komponenty są za drogie by robić z nich taniochę (koszty produkcji się nie zwrócą).

gość28-06-16, 14:18, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

"Wychodzę Wam na przeciw!" Pani Anno, chętnie zostanę korektorką Pani tekstów, bo to nie pierwszy Pani błąd ortograficzny. WSTYD!!!

gość28-06-16, 12:57, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-06-16, 09:46 napisał(a):
gość, 28-06-16, 09:05 napisał(a):
gość, 28-06-16, 07:54 napisał(a):
gość, 28-06-16, 00:32 napisał(a):
Wszystko fajnie, tylko za cenę 5-6 tych batonów można kupić składniki na zrobienie ok. 15 podobnych. Jedyny "problem" tkwi w tym, że samemu trzeba wszystko zmielić/posiekać.


no niekoniecznie. juz samo 100 g nerkowcow kosztuje ok 5-6 zl. a gdzie reszta skladnikow?



i to właśnie pokazuje, że te JEJ batony to jakiś syf. za 5,99 zł nie można dostać batona, który faktycznie ma w swoim składzie samą naturę. co najwyżej ma kurz zebrany z magazynu, gdzie leżały orzechy, zlepiony miodopodobnym czymś... te wszystkie naturalne komponenty są za drogie by robić z nich taniochę (koszty produkcji się nie zwrócą).


Ale te batony nie są z samych nerkowców.



WOW! Amerykę odkryłaś! A gdzie tu niby mowa o nerkowcach (oprócz podania ceny za 100g)

gość28-06-16, 12:41, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-06-16, 12:09 napisał(a):
gość, 28-06-16, 10:46 napisał(a):
gość, 28-06-16, 07:38 napisał(a):
No bo to teraz jest wielki boom na te fitjebki. Ten kto się chciał zdrowo odżywiać robił to już dawno. W necie jest tyle tego wszystkiego,że w tydzień sama byś książkę-z rzekomo swoimi przepisami stworzyła. Mnie też drażni to narzucanie zdrowego trybu życia,przez to dużo produktów podrożało,bo jest większy popyt

Akurat jak jest większy popyt to produkt tanieje...
Kozak wypier*alaj z tymi reklamami, strona ładuje się pół godziny i 2 filmiki na raz się odpalają, nie za dużo tego?


Otóż to !


"Jak jest większy popyt to produkt tanieje". JANUSZE BIZNESU :D

gość28-06-16, 12:25, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Ale to musi być ohydne

gość28-06-16, 12:09, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-06-16, 10:46 napisał(a):
gość, 28-06-16, 07:38 napisał(a):
No bo to teraz jest wielki boom na te fitjebki. Ten kto się chciał zdrowo odżywiać robił to już dawno. W necie jest tyle tego wszystkiego,że w tydzień sama byś książkę-z rzekomo swoimi przepisami stworzyła. Mnie też drażni to narzucanie zdrowego trybu życia,przez to dużo produktów podrożało,bo jest większy popyt

Akurat jak jest większy popyt to produkt tanieje...
Kozak wypier*alaj z tymi reklamami, strona ładuje się pół godziny i 2 filmiki na raz się odpalają, nie za dużo tego?


Otóż to !

gość28-06-16, 10:46, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-06-16, 07:38 napisał(a):
No bo to teraz jest wielki boom na te fitjebki. Ten kto się chciał zdrowo odżywiać robił to już dawno. W necie jest tyle tego wszystkiego,że w tydzień sama byś książkę-z rzekomo swoimi przepisami stworzyła. Mnie też drażni to narzucanie zdrowego trybu życia,przez to dużo produktów podrożało,bo jest większy popyt

Akurat jak jest większy popyt to produkt tanieje...
Kozak wypier*alaj z tymi reklamami, strona ładuje się pół godziny i 2 filmiki na raz się odpalają, nie za dużo tego?

gość28-06-16, 10:45, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-06-16, 09:40 napisał(a): Mnie się Anka podoba i nic do niej nie mam, a wręcz podziwiam za jej determinancję i wierność sobie.
Dokladnie. Piekna,madra,zaradna i ma w nosie wasz hejt. Podziwiam ją.

gość28-06-16, 10:15, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-06-16, 09:40 napisał(a): Mnie się Anka podoba i nic do niej nie mam, a wręcz podziwiam za jej determinancję i wierność sobie.
Podzielam Twoją opinię. Jest konsekwentna,nie przejmuje się hejterami i robi swoje. Chciałabym coś robić robić taka pasją. Byś wkurzaja mnie strasznie reklamy na kozaku,nie da się normalnie czytać!!!!!!!

gość28-06-16, 10:12, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Upychają Lewandowską gdzie się da. Jeszcze się okaże, że wszelkie sukcesy reprezentacji na ME to jej zasługa a nie trenera i piłkarzy, bo dała komuś jakieś pseudo batoniki.

gość28-06-16, 09:46, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-06-16, 09:05 napisał(a):
gość, 28-06-16, 07:54 napisał(a):
gość, 28-06-16, 00:32 napisał(a):
Wszystko fajnie, tylko za cenę 5-6 tych batonów można kupić składniki na zrobienie ok. 15 podobnych. Jedyny "problem" tkwi w tym, że samemu trzeba wszystko zmielić/posiekać.


no niekoniecznie. juz samo 100 g nerkowcow kosztuje ok 5-6 zl. a gdzie reszta skladnikow?



i to właśnie pokazuje, że te JEJ batony to jakiś syf. za 5,99 zł nie można dostać batona, który faktycznie ma w swoim składzie samą naturę. co najwyżej ma kurz zebrany z magazynu, gdzie leżały orzechy, zlepiony miodopodobnym czymś... te wszystkie naturalne komponenty są za drogie by robić z nich taniochę (koszty produkcji się nie zwrócą).


Ale te batony nie są z samych nerkowców.

gość28-06-16, 09:40, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Mnie się Anka podoba i nic do niej nie mam, a wręcz podziwiam za jej determinancję i wierność sobie.

gość28-06-16, 09:05, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

gość, 28-06-16, 07:54 napisał(a):
gość, 28-06-16, 00:32 napisał(a):
Wszystko fajnie, tylko za cenę 5-6 tych batonów można kupić składniki na zrobienie ok. 15 podobnych. Jedyny "problem" tkwi w tym, że samemu trzeba wszystko zmielić/posiekać.


no niekoniecznie. juz samo 100 g nerkowcow kosztuje ok 5-6 zl. a gdzie reszta skladnikow?



i to właśnie pokazuje, że te JEJ batony to jakiś syf. za 5,99 zł nie można dostać batona, który faktycznie ma w swoim składzie samą naturę. co najwyżej ma kurz zebrany z magazynu, gdzie leżały orzechy, zlepiony miodopodobnym czymś... te wszystkie naturalne komponenty są za drogie by robić z nich taniochę (koszty produkcji się nie zwrócą).

strony
1 2 3 4 5 6 7 8
 

następna strona »



Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida