poniedziałek 11-07-16, czytany: 24631 razy, autor: Piąta Nad Ranem

Czy napastnik zagra o Superpuchar?

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo / © Starstoc.newscom
Wczoraj Portugalia wygrała z Francją ostateczny mecz o mistrzostwo.

Zobacz: Dramat Cristiano Ronaldo w finale Euro 2016!

Bohaterem na boisku był Cristiano Ronaldo i tym razem nie dzięki świetnej grze, a wypadkowi, któremu uległ w 9. minucie meczu.

Sportowca zaatakowali Dimitri Payet i Patrice Evra. Portugalczyk nie opuścił boiska bez walki. Poprosił lekarza o silne znieczulenie i dał sobie jeszcze jedną szansę. Niestety po kolejnych kilkunastu minutach zapłakanego Ronaldo wyniesiono na noszach.

Wstępna diagnoza mówi, że Cristiano naderwał więzadło boczne piszczelowe w lewym kolanie. Dzisiaj zostaną wykonane dodatkowe badania.

9 sierpnia Real miał zagrać o Superpuchar Europy. Udział Ronaldo w tym meczu właśnie stanął pod znakiem zapytania.

Zobacz: Leo Messi skazany na 21 miesięcy więzienia

Życzymy zdrowia!

Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Cristiano Ronaldo
Cristiano
Cristiano

skomentuj:

Wasze komentarze (32): sortuj ↓

gość12-07-16, 08:15, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

Pilka nozna to nie plywanie synchroniczne dlatego tu nie wykonanie a efekt koncowy(gole) sie licza. Ja uwazam ze wlasnie to w pilce noznej przyciaga takie tlumy przed telewizory, ta nieprzewidywalnosc, kontrowersje i sprzeczne opinie!

gość12-07-16, 02:31, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

gość, 11-07-16, 12:53 napisał(a):
Najbardziej nudny mecz ever. Pajace wygrali bo ronaldo zszedl z boiska. Taki z niego piłkarz gej. Takich mistrzow teraz mamy co nie wygrali żadnego meczu xD

co ty pierprzysz? a bramka w finale to sama sie strzelila dla portugalii, moze nie mieli najlepszej drogi do finalu, ale w nim byli i wygrali świetnie strzelonym golem!

gość11-07-16, 23:56, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

gość, 11-07-16, 22:27 napisał(a): Szkoda Krysi az go cma pocałowała w oczko ze współczucia!
:/)

gość11-07-16, 22:27, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

Szkoda Krysi az go cma pocałowała w oczko ze współczucia!

gość11-07-16, 18:37, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

Az mnie kolano zabolalo bo mam naderwana lakotke jak to ogladalam. Z calego serca wspolczuje.

gość11-07-16, 18:14, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

gość, 11-07-16, 12:15 napisał(a):
gość, 11-07-16, 11:18 napisał(a):
usuncie ta paskudna dziewuche z dolu strony z galerii 'mecz polska-portugalia',kibice.

dokładnie. taka dziołcha wiejska cnotka niewydymka z koziej wólki. kijem bym nie dotknął

Czepiacie się. Urocza dziewczyna. Sama się uśmiecham na widok jej uśmiechniętej buzi. Zbyt surowo oceniacie innych, czepiacie się dziewczyny, bo nie wygląda jak zdzira ze ścianki. Nie dociera do Was jeszcze, że świat jest dla wszystkich - ładnych i brzydkich, wysokich i niskich, grubych i chudych? Lepiej spójrzcie krytycznym okiem na siebie, ideały od siedmiu boleści.

gość11-07-16, 18:08, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

Kurczę, nie zazdroszczę mu. Musiało strasznie boleć. Co do samego meczu, to sędzia kilka razy dość poważnie się pomylił. Jedną z tych pomyłek było oszczędzanie żółtych kartek na tych skurczybyków, którzy skopali Kryśkę na boisku. Przecież to oczywiste, że był to celowy zabieg. Widać jak na dłoni.

gość11-07-16, 16:02, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

Żal go. Wspaniały zawodnik i dobry człowiek

gość11-07-16, 13:55, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

gość, 11-07-16, 11:13 napisał(a):
dostał dwa razy w to samo miejsce, moim zdaniem to była celowa zagrywka by pozbyć się Cristiano :( za ten faul powinna być czerwona :( jednak ważny jest ostateczny wynik i sukces portugalczyków; swietnie zagrali przede wszytkim bramkarz rui patricio, nani, quarezma (czemu ona ma te łezki wytatuowane)? tak pozatym najprzystojniejszy piłkarz euro to: Qarezma, Patricio, NANI, Ronaldo, a z Polaków: Krychowiak, Boruc i Lewandowski :)

No ledwo wszedł a już go tam próbowali niby przypadkowo popychać i podcinać ... masakra. Czekał na ten dzień całę życie walczył na wszystkich meczach aby dojść do tego momentu a tu taki pech. Nie dziwie się że się popłakał to jego całe życie pasja którą kocha. Kto ma coś takiego to wie o co chodzi ;)

gość11-07-16, 13:41, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

Mozna zle grac ale trzeba wygrac!i tego dokonala Portugalia,Z mojej strony gratulacje,wydarzenie historyczne dla sportu portugalskiego...kto by nie chcial wygrac....Francja juz miala swoje puchary,kolej teraz na innych,troche nudno kiedy to wygrywaja ciagle ci sami,,Francja,Niemcy,Wlochy

gość11-07-16, 13:26, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

Ronaldo to dobry chłopak, ale bardzo prosty w obyciu. Nie wytrzymałabym z nim dwóch dni

gość11-07-16, 13:02, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

gość, 11-07-16, 12:43 napisał(a):
gość, 11-07-16, 10:44 napisał(a):
gość, 11-07-16, 09:11 napisał(a):
gość, 11-07-16, 08:38 napisał(a):

Chodz, programy. Kopne Cię w kolano i zobaczymy co będziesz w stanie pokazać

W finale mistrzostw europy? Jako jedyna okazja w życiu? Z kilkumilionową gażą za występ? Wybierz które i gramy!

Ale cwaniary o masakra, ja mu wspolczuje, mysle ze naprawde musialo go bolec, to nie jakas dziewczynka kopnela go w kolano, ale pilkarz, ktory ma nuesamowita sile w nogach, to jest okropne, ze tak sie krytyluje go, dobrze ze nie gral, moglby ppglebic tak kontuzje ze wiecej by nie zagral

Dokladnie, ja mialam naderwane wiazadło wewnetrzne kolana i powiem jedno do tych, ktore takie 'mądre' i pewne, że biegałyby z kontuzjowanym kolanem - g* wiecie, wiec zamilczcie

gość11-07-16, 12:53, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

gość11-07-16, 12:43, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

gość, 11-07-16, 08:38 napisał(a): Kozak się nie popisał.. Faul nie był w 9 minucie i nie biegał kilkanaście minut potem tylko kilka. Serio tak trudno sprawdzić?

gość11-07-16, 12:15, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

gość11-07-16, 11:20, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

ten czarnuch specjalnie to zrobil, by ronaldo wyeliminowac, oni nie maja skrupulow podli ludzie

gość, 11-07-16, 10:43 napisał(a):
Każda kontuzja jest bolesna, bardziej lub mniej. Każdy ma też inną wytrzymałość na ból. Mimo wszystko Cristiano próbował grać, ale siła wyższa... I nie bądźcie krytyczni, bo wy też z kontuzją nie chodzicie do pracy tylko bierzecie L4. On pracuje ciałem i musi utrzymać to ciało w zdrowiu.

Tak, tak, codziennie tabuny ludzi mają okazję na zdobycie mistrzostwa europy, ale wolą L4...

gość11-07-16, 10:44, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

gość11-07-16, 10:43, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus1 oceń na minus0

gość11-07-16, 10:24, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

gość, 11-07-16, 09:48 napisał(a): a puchar to powinien trzymać piłkarz który strzelił gola......ale to taka moja uwaga