piątek 29-02-08, czytany: 6498 razy, autor: Hot C

Porady rodzicielskie Snoop Dogga

Snoop o wychowywaniu dzieci.

Snoop DoggSnoop Dogg / ©PR Photos
Jennifer Lopez doskonale wiedziała, że jej dzieci staną się gorącym tematem. Na ich temat wypowiadali się już P.Diddy czy Tom Cruise. Teraz przyszła kolej na Snoop Dogga.

36-letni raper ma trójkę dzieci - jak się nimi zajmuje zobaczyć można było w jego reality show. Spytany o poradę rodzicielską dla J.Lo, odpowiedział:

"Dziecko to coś pięknego, szczególnie, jeśli ma się dwoje na raz. Życzę jej wiele szczęścia, mam nadzieję, że jej maluchy będą całe i zdrowe, a ona będzie potrafiła docenić każdą chwilę z nimi spędzoną".

Snoop przy okazji powspominał własne dzieciństwo, dodając, że docenia, kiedy młodzi ludzie pracują, aby zarobić własne pieniądze. "To pokazuje, że masz zadatki na zostanie w życiu KIMŚ".

A co Snoop poradziłby młodzieży?

"Zawsze słuchaj rodziców. Oni są nauczycielami, są ludźmi, którzy posiadają wiedzę i życiową mądrość, którą próbują tobie przekazać. Nawet jeśli tego nie rozumiesz, lub nie podoba ci się to, co oni mówią, przyjmij to z pokorą, bo to prędzej czy później okaże się prawdą. Pewnego dnia usłyszysz ich głos znowu, wewnątrz i wtedy to, co ci mówili okaże się pomocne w życiu. Możesz wybrać dobrą lub złą drogę, ale przynajmniej będziesz wówczas tego świadom" - powiedział gwiazdor.

Amen.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Snoop Dogg - 2Pac
Snoop Dogg - 2Pac
Snoop Dogg
Snoop Dogg
Snoop Dogg
Snoop Dogg
Paris & Snoop
Paris & Snoop
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida