środa 10-08-16, czytany: 5763 razy, autor: Beata Maj

Znajomi mówią o niej, że jest niezłą wariatką

Edyta Litwiniuk znów dała czadu.

Edyta LitwiniukEdyta Litwiniuk / Edyta Litwiniuk, mat. własne
Nie minęło wiele czasu od dnia, w którym Edyta Litwiniuk stanęła na podium Triathlonu Poznań. Redaktor naczelna SHAPE zdobyła w zawodach złoty medal:

I mam jeszcze to 1 miejsce podczas Mistrzostw Dziennikarzy i Pracowników Mediów - pisała na swoim profilu sportsmenka.

Zobacz: Paulina Sykut trenuje w ciąży (Instagram)

Ale to nie koniec - kilka dni temu Litwiniuk ukończyła prestiżowe i niezwykle wymagające zawody z serii Ironman w Gdyni. Uczestnicy musieli przepłynąć w morzu 2 km, 90 km przebyli na rowerze. Na koniec czekał ich półmaraton, czyli 21 km biegu! Zawody odbywały się pod nazwą Herbalife Ironman Gdyni 70.3.

Edycie serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki za kolejne starty.

Taka "fajterka" w zespole to prawdziwy skarb.

Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »

gość10-08-16, 13:25, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

Słaby to jest paraliż miasta bo fit sprinterzy lubią sobie pobiegać po betonie zamiast w jakimś parku na miękkiej powierzchni. Niby tacy wyedukowani i zdrowi i popełniają błędy amatorów - śmiać mi sie chce jak takich widzę.

gość10-08-16, 10:11, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0

gość, 10-08-16, 10:05 napisał(a):
gość, 09-08-16, 23:23 napisał(a): Jak dobrze, że wakacje spędzam poza Poznaniem... Imprezy sportowe paraliżują całe miasto. A szkoda, bo z powodzeniem można je organizować na obrzeżach.
Tak...to wyobraz sobie co teraz mamy w Gdansku :- Zalosny jarmark....