niedziela 25-02-07, czytany: 7359 razy, autor: Mignonne

Od zera do bohatera

Jak zrobić karierę? Wygląd, taniec i zdjęcia z odpowiednimi osobami.

Edyta HerbuśEdyta Herbuś / Kapif
Urodziła się 26 lutego 1981 roku w Kielcach. Od dziecka tańczyła. W szkole Step by Step poznała swoją pierwszą miłość Tomka Barańskiego [na zdjęciu obok].

Dalej były już sukcesy w tańcach latynoamerykańskich: jest trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych, dwukrotnie zdobyła Puchar Polski Formacji Tanecznych, posiada tytuł mistrzowski wywalczony w turnieju Hradec Kralove Open, finalistka turnieju Copenhagen Open, zdobyła Vice Mistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich, a także w tańcu nowoczesnym jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Posiada najwyższą międzynarodową klasę S. Ukończyła studium charakteryzacji i wizażu teatralno-filmowego.

Kiedy znudziło się jej rodzinne miasto postanowiła szukać szczęścia w Londynie. Po drodze zatrzymała się w Warszawie i tak już zostało. Założyła własną grupę taneczną, wystąpiła w kilku reklamach jak chociażby KFC, Kusząca Wiśnia Hortexu i Jutrzenki. Na swoim koncie ma także tytuły miss, I wicemiss w polskiej edycji Miss Hawaiian Tropic 2004, w Las Vegas została Miss Talentów. Razem ze swoim partnerem prowadzi szkołę taneczną w Otwocku.

Mało kto wie, że śpiewała ze Stachurskim. Podczas koncertu Dance ma sens w Kielcach wcieliła się w jego partnerkę w jednym z kawałków. Tańczyła ze Scooterem, Silver czy Safri Duo. Wręcz etatowo występowała w przedsięwzięciach tworzonych przez Leszka Kumańskiego, reżysera Europa da się lubić.

Historia jej miłości to pasmo rozstań i powrotów. Powszechnie wiadomo o jej związku ze striptizerem Dawidem Ozdobą z grupy BadBoys. Przed i po nim był Tomek Barański. W Kielcach para jest znana z awantur, powrotów do siebie i przedstawień podczas imprez mających wzbudzić wzajemną zazdrość.

Edycie nie podobało się, że jej ukochany obraca się w mało ciekawym towarzystwie. Baranka, ponieważ tak mówi się o nim w Kielcach, znano z powiązań z miejscowym światkiem przestępczym i bujnego życia towarzyskiego, także w trakcie związku z tancerką.

Jednak serce nie sługa. Po rozstaniu z Ozdobą wróciła do pierwszej miłości. Baranek się wyszalał i teraz podobno tworzą zgodną parę.

A jak zdobyła popularność? Cóż, Taniec z Gwiazdami promował także tancerzy. Jednak nie wielu z nich może się pochwalić takim zainteresowaniem mediów jak panna Edyta. Znalazła sposób na sławę, fotografuje się z kim tylko może. Jej portfolio jest dość bogate. Dzięki temu nazwisko nie znika z gazet, a twarzyczka pozostaje w pamięci.

Jak widać dziewczyny z prowincji wiedzą jak sobie dać radę w życiu. Zresztą Edytka za swoją największą zaletę uważa zaradność i ma rację. 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś
edyta herbuś
edyta herbuś
edyta herbuś
edyta herbuś
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida