niedziela 23-03-08, czytany: 9788 razy, autor: Hot C

Jennifer Lopez: Nie było żadnego in vitro!

Bliźniaki zostały poczęte w naturalny sposób.

Jennifer LopezJennifer Lopez / ©PR Photos
Jennifer Lopez zaklina się, że jej miesięczne już dzieci - Max i Emme zostały poczęte naturalnie. Artystka zaprzecza domysłom mediów, jakoby bliźniacza ciąża była wynikiem zapłodnienia in vitro.

"To było naturalne. Nie było żadnego in vitro, wiem, że media twierdzą inaczej. A to wszystko dlatego, że przytrafiły nam się bliźniaki. Zawsze chciałam mieć dziecko, ale zawsze wierzyłam w to, że w końcu zajdę w ciążę bez interwencji lekarzy. Przez cały ten czas, odkąd jesteśmy małżeństwem, moja odpowiedź na pytania o dzieci była taka sama. Oni pytali: Kiedy będziecie mieć dziecko? A ja odpowiadałam: Kiedy natura zechce. I stało się! Ta ciąża była wielką niespodzianką dla nas obojga" - powiedziała Jennifer w wywiadzie dla People.

"Po pewnym czasie zaczęłam się martwić. Może posiadanie dzieci nie jest mi przeznaczone? - myślałam. Wiedziałam, że wszystko jest ze mną w porządku, że jestem zdrowa i mogę być matką. Bardzo, bardzo tego chciałam. Ale minął rok, dwa lata, trzy. I wiesz, zaczęłam tak sobie myśleć: Może jednak nie dla mnie jest macierzyństwo..."

Wywód wzruszający, ale i tak ciężko jest uwierzyć w to, że Lopez zaszła w ciążę bez pomocy medycyny.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida