wtorek 25-03-08, czytany: 3668 razy, autor: Hot C

Znowu o Heather Mills

Wszystkie brudne sekrety w filmie.

Heather MillsHeather Mills / ©PR Photos
Nie ma chyba przesady w stwierdzeniu, że Heather Mills jest jedną z najbardziej nielubianych kobiet w showbiznesie. Teraz, kiedy wygrała batalię o pieniądze sir Paula McCartneya, znaleźli się ludzie, którzy nie pozwolą się jej długo cieszyć tym sukcesem.

Steve Anderson przygotowuje bowiem film dokumentalny, który w kilku odcinkach zostanie wyświetlony w telewizji. Produkcja będzie oczywiście opowiadała o burzliwym życiu Mills na długo przed tym, jak poznała ex-Beatlesa.

Anderson zaprosił do współpracy byłych partnerów i kochanków Heather. Jak sam twierdzi, mężczyźni ci udostępnili mu materiały, o których Heather chciałaby zapomnieć i które wywołać mogą prawdziwy skandal.

Producent nazywa nieukończony jeszcze film "programem, który sir Paul powinien był obejrzeć, zanim postanowił ożenić się z Mills".

Jeden z członków ekipy pracującej przy produkcji dokumentu tak wypowiada się o materiale:

"Myszkowaliśmy trochę w przeszłości Heather i dotarliśmy do pewnych rzeczy, które ona pewnie bardzo chciała ukryć. Nie będzie szczęśliwa widząc, że wyciągamy te brudy na światło dzienne. Heather wie o tym, że powstaje film i bardzo jej się to nie podoba. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to przyniesie jej w Wielkiej Brytanii jeszcze więcej problemów, niż już ma. I że ludzie będą jej bardziej nienawidzić."

Dokument zatytułowany będzie "McCartney vs McCartney: The Ex-Files".


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
SZUSZ (SUBSKRYBUJ KANAŁ)
HYBRYDY Z EFEKTEM ...
nieśmiertelni klip
jula
nieśmiertelni klip
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida