niedziela 30-03-08, czytany: 3093 razy, autor: Playa Barbie

Wiśniewski będzie doradzał Isis Gee

"Mam nadzieję przekazać jej właściwe sugestie odnośnie Eurowizji."

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski / © KAPiF
W swoim najnowszym wpisie na oficjalnym blogu Michał Wiśniewski robi z siebie guru. No, prawie. Wokalista jest przekonany, że wie, co zrobić, by zdobyć serca publiczności na całym świecie.

Spotykam się z Isis i mam nadzieję przekazać jej właściwe sugestie apropos Eurowizji - czytamy. - Trzymajmy za nią kciuki i sprężmy się aby Polska osiągnęła przynajmniej wynik Ich Troje a najlepiej Edyty Górniak. Angażuję się totalnie i mam nadzieję, że jej się uda.

Wiśniewski wciąż monitoruje sytuację Piotra Rubika i jego byłej menadżerki, Katarzyny Kanclerz:

KATHERINA KANZLER zbłaźniła się listem otwartym do Piotra. Generalnie pokazała dupę. I to gołą. Wszystkie kurki się zakręcają. Z czego ta biedna będzie żyła. Leszcza, którego złapała - nie wydoiła dostatecznie gdyż nie dał się nabrać i wykrył jej przekręty. oby rodzina stała za nim !

Próbowała zablokować wyjazd ekipy do USA ale WOW ... była za cienka ... jak ja się cieszę ... nie dał się zastraszyć ... pofrunął :-)

Piotrze, jak w ostatniej naszej rozmowie ... WSZYSTKIEGO CO NAJ ! Nie daj sobie odebrać szczęścia chwili ! Oby trwała jak najdłużej. Spójrz na PRINCE'a ... nie dał się. Umowa i Pieniądze to nie wszystko...


Jak widać Wiśniewski podchodzi do sprawy bardzo emocjonalnie, ale teksty o "pokazywaniu du*y" mógłby sobie darować. Nie zawsze chcemy widzieć to, co widzą oczy wyobraźni, choćby mimochodem.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
*Michał & Dominika...
*Michał & Dominika...
*2005 r*
*2005 r*
*Michał
*Michał
*Michał z Mamą Fab...
*Michał z Mamą Fab...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida